Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

slm kızlar.. şuan öyle yorgunum ki uyumamak için kendimi zor tutuyorum. bugün 1 ,5 saat yürüyüş yaptım iyi oldu benim için.
bugün sabah ;
2 dilim ekmek zeytin ezmesi sürülmüş ve peynir
öğle: bir bardak kola, 1 dilim ekmek, biraz salam ve kaşar
akşam: bir kase düğün çorbası, bir parça tavuk, 3 tana sarma
gece: 1 bardak süt
kızlar bugün abarttım biraz.. ama yarın sıkı diyet ve spora başlıyorum sınavlar bitti artık rahat bir nefes aldım. görüşmek üzere hoşçakalın kızlar öpüyorumm..kaydirigubbakcemile5
:

merhaba arkadaşlar
bir kaç gündür giremedim yazdıklarınızı da okuyamıyorum kusura bakmayın
hala rahatsızlığım devam ediyo
ses tellerim mikrop kapmış o mikrpda kana karışmış ve beni mahvetti deyim yerinde ise
3 gündür annemdeydim
dr antibiyotik tedavisine başladı
ama hala çok kötüyüm kendimi hakikaten iğrenç hissediyorum
herşeyin başı sağlık çok çok dikkat edin kızlar kendinize
görüşmek üzere

kocaelicim ve çicekcim iyi dilekleriniz için çok çok tşk.
handemicim aman çok geçmiş olsun. nasıl olduda ses tellerin mikroplanmış. müsait olduğunda bizide bir bilgilendir ltf.
diğer kızlar sizede kolay gelsin.

bana gore cok degıll yaaa:jeyyar:baharcımm bende adanada oturuyorum

cok gecmıs olsun canımm allah acıl sıfalar versınn

Dün sitede sorun vardı. Hiçbir şey yazamadım. Halbuki dün yaptığım 1 saatlik sporu sıcağı sıcağına ballandıra ballandıra anlatmalıydım.. kaydirigubbakcemile3
Evettt haftasonu hepimiz yemiş içmişiz. Bugün ipleri ele alma günü. Spora ve diyete kaldığımız yerden başlıyoruz dimi kızlar..süprizzzzzsüprizzzzz
Önümüzdeki haftasonu bozmayacağım diyetimi. Motivasyonum yok oluyor sonra. Toparlarken zorluk çekiyorum. Bu sabah çok işim vardı. Oyüzden kahvaltı yapmaya vakit bulamadım. Öğlende mercimek çorbası, 2 dilim tavuk ve çokaz yoğurt yedim.Birazdan mandalina yiyeceğim.Yarım saat yürüyüşümüde yaptım.:dance:

Misirunucum dün gün boyu yürüdün galiba.Nasıl geçti yürüyüşün?

Çiçekcim dönmüş hoş gelmiş. Sınavlarıda iyi geçmiş daha ne olsun… :hooray:Spora tabiî ki devam. 23-30 Ocak Spor Listesini hazırladım. Bu hafta sadece Karmen, Enfurtu ve Handemi izinli olacaklar.
Handemim
çok geçmiş olsun. ŞenizKesinlikle her şeyin başı sağlık.

mrb kızlar. bugün diyete kaldığım yerde devam ediyorum ama spora fırsat bulamadım akşam yapacağım..
sabah: 2 ince dilim ekmek, domates, bir dilim peynir ve zeytin ezmesi
ara: kuru üzüm
öğle:1 kase çorba , bir dilim ekmek
ara :4 kayısı
akşam: bir kase çorba, 2 dilim tavuk, domates,1 dilim ekmek
gece: bir meyve yiyeceğim ve spor yapacağım.
benden bu günlük bu kadar..
kocaeli çok haklı bende hafta sonları kaçamak yapmayacağım bu bana çok pahalıya patladı. neyse kızlar görüşmek üzere hepinizi öpüyorum..Şeniz

merhaba,

bugün diyetim iyi gitti. hafta içi kolay oluyor, bu hafta sonu 4-5 günlüğüne il dışında olucam, arkadaşlar, yemekler, bakalım ne olacak...

sabah: 1 bardak greyfurt, 1 dilim etimek, peynir
öğle: 2 tane galeta
akşam: 7-8 tane etli sarma, yoğurt, z.yağlı fasulye, 1 dilim ekmek

herkese iyi akşamlarrr

merhaba kızlar bugun cok gec kalktımm uyusuklugum ustumdeydı
sabah ve oglenlıgım gec kalkınca ıkısını bır yaptım mecbur 2 dılım ekmek 1 yumurta ve yesıllık yedım 1 bardak cay
aksam 3 kasık kuru fasulye ve 1 kucuk kase plav

benden bu kadar sorumu yatmadan yapcam
ınsallahhh hemşo tez zamandaaa ıdeal kılo yaza gırmedenn forma gırelım:teytey:

kızlaaar, bugün 40 dak. yürüdüm, hem de tempolu. reglin ilk günüydü, diyete uyamadım. yarın bir günlük lapa diyeti yapacağım ödemden kurtulmak için.
haftalık spor listesine altın harflerle yazdıracağım adımı bu hafta
kolay gelsin herkeslere. muck!

hu huuu hihoyyyt
good morning everybody kaydirigubbakcemile2
dün yürüdüm, bugün jimnastik yapmayı düşünüyorum.

sabah: 2 kuru incir, 2 kuru kayısı, 2 ceviz yedim. üstüne orta boy bir muz ekledim. birazdan kaçamak olarak mini(cik) bir çikolatalı süt içicem. sonra lapamı yapıcam. gün içinde nescafe içicem, meyve yiycem.

durum budur. adam olucam, akıllı olucam artık. klava:
tatildeyim, iş güç de yok. sporu da aksatmayacağım inş. herkeslere selamlar, başarılar kıslar. a.s.

merhabalaaaar
kızlar döndüm aranıza sayılır
tam ben iyileştim derken şimdi yavrucuklarımın ikiside hasta oldu gece ateşlendiler apar topar hastanenin yollunu tuttuk
şimdi ikiside yatıyo
diete hiç ama hiç uyamadım şu son bir kaç gündür spor yapıcak halim ise hiç olmadı
inşallah bebişlerimde iyi olsunda spora başlicam yeniden şimdilik olan gücümü onlara bakmak için harcicam çünkü henüz bende tam iyileşmiş sayılmam
neyse kızlar öptüm hepinizi görüşmek üzere

Çok hırslı gördüm seni clementincim kaydirigubbakcemile3Hadi bakalım bende bugün 40 dakika yürüdüm. Yarın 1 saat Tenis oynayacağım. Spor listesinde "Sporunu yapanlar" bölümünde olmayı garantiledim gibi:jeyyar:
Bende bugün çok az peynir, zeytin ve 1 etimekten oluşan bir kahvaltı yaptım. Öğlende çorma, salata ve fasülye kavurması yedim. Arada meyve yiyeceğim. Akşama menüm henüz belli değil..Eşim ne yaparsa onu yiyeceğim.sırnaşık şey

arkadaşlar merhaba bende aranıza katılıp zayıflamak istiyorum konu nedir anlamadımher cumamı başlıyor bu yarışma bana bir acıklama yaparsanız sevinirim

çok yorgunum, uyumam gerekiyor, yarın çoook işim var sevgili arkadaşlar....

sabah: 2 adet galeta, peynir, 1 bardak greyfurt suyu
öğle: 7-8 adet etli lahana sarma
kuşluk: 3-4 adet lahana sarma
akşam: güveçte kaşarlı döner ama lavaşlarını yemedim, diyet kola...

hoşçakalınız...:1closedeyes:

slm kızlar dün yazamadım kusura bakmayın.. annem ile ev temizliği yaptık 2 günlük spor yapmış gibi oldum ya. annem yer, duvar ,halı ne bulduysa sildirdi hala bileğim acıyor.
neyse dün ne yediğime gelince;
sabah 2 dilim ekmek, zeytin ezmesi, 1 dilim peynir, domates ve şekersiz çay
ara kuru üzüm
öğle 1 dilim ekmek üzerine krem peynir
ara bir elma
akşam yarım porsiyon makarna, bir kase mercimek çorbası, 1 tane sarma
gece 1 elma 1 portakal
dün çok yoruldum kızlar sabah 9 dan akşam 5 e kadar ev temizledim. biraz yemeği kaçırmış olabilirim çünkü; enerji lazımdı banasırnaşık şey
bugün neler yaptığımı akşam yazarım artık görüşmek üzere kızlar hepinizi öpüyorum:1hug:

selamlar,
kahvaltı öncesi bir tatlı kaşığı bal üstüne yarım limon suyuna bir bardak ılık su ekleyip karıştırmak suretiyle içildi.
2 dilim ekmek, 2 zeytin, bol peynir, üstüne de yarım porsiyon aşure yedim.
birazdan yürüyüşe çıkacağım. öpücükler.

arkadaşlar lütfen bana çevap yazın bende katılmak istiyorum aranıza lütfen

Nedir bu yoğunluk misirunucum.sengözlerimebaksanab Lahana Sarmalarına vermişsin kendinisırnaşık şey

Handemim sen biraz toparlandın bu sefer çocuklar hasta olmuş.:1no2: Bu hafta rejim yapıcam diye güçsüz bırakma kendin. Çok geçmiş olsun..:1hug:

Baharcım ne güzel spor olmuş sana. Ama sporunu abartmışsın :dance:

arkadaşlar merhaba bende aranıza katılıp zayıflamak istiyorum konu nedir anlamadımher cumamı başlıyor bu yarışma bana bir acıklama yaparsanız sevinirim

Merhaba Selma, Bizim takımda boş yer yok maalesef. Ana sayfa/ diyet grupları bölümünde tüm bilgiler bulunuyor. Aşağıda verdiğim adrese mesaj bırakabilirsin. Sevgiler…a.s. http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...ayiflama-yarismasina-katilmak-isteyenler.html

Kızlar dün akşamda siteye girdim ama yazamadım. Sorun vardı sitede. Sabah 1 dilim ekmek, peynir yedim. Öğlende ton balıklı sandviç yedim arada meyve yiyeceğim. Akşamki menüm henüz belli değil. 1 saat sporumu yaptım. 1 litre suyumu içtim. Aferin bana:lepi:

hiç sorma kocaeli ya heryerim ağrıyorsırnaşık şey bugünde biraz spor yaptım ama daha eğlnceli şekilde arkadaşlarla dansa gittik:dance:1 saat dans ettim bacaklarım hala ağrıyor bir şeyler içmek zorunda kaldım ama asitli şeylerden uzak durdum..
bugün sabah: 2 dilim ekmek, domates, peynir, zaytin
öğle: yemek yemedim yarım porsiyon spangle yedim 1 nescafe içtim
ara: 1 bardak meyve suyu
akşam: birkase çorba 1 dilim ekmek birazda tavuk
gece de bir meyve yerim:dance:
ben gidip en iyisi biraz esneme hareketleri yapayım başka türlü bu ağrılardan kurtulamayacağım. görüşmek üzere kızlar kendinize çok iyi bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…