Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

bedişsays: bizim hesapları ysapınca hafiflersin doracım:))) dua ederiz bol bol :)) öle diyo:)))

ona söle gelirsemkötükedihüso etlerini parçalarım laelaelaelaelaeonun poşetede koyarrr kasaplara satarım laelaelaelaelae:roflol::roflol:

selam kızlaarrr
oo 6. takımın güller burada toplaşmış galiba????
öpüyorum szi fıstıklaaarrrr

selam kızlaarrr
oo 6. takımın güller burada toplaşmış galiba????
öpüyorum szi fıstıklaaarrrr

hoşgeldin fatu hanimmm. ee sen inceldin bak biz halen sürünüyokk nedennn pis boğazlığımızdan. bu boğazdan ne yersen geçer tabirini kullanırsan olacağıda buydu tabiiiikötükedihüsokötükedihüso
birde taştan yumuşak ne varsa severimi sık kullanırsammmmmm

valla 5 aile doyar sevap olur:)))) hg fatuuuu hemso :) sende gel buraya:))

ben 10 dan hesaplamıştım ve 8 aile düşünmüştüm. tabi bu devirde 10 kilo almakta zor tek seferde . grma vurursak 100lerce aileyi geçindirirrrrr:roflol::roflol: amann kütom gelmiş ben kaçarrrrr

dora hanımmmm o kopardıgın etlerımı gelırım tee ankaraya sana yapıştırırım ogaa göreelülülülülülü

dora hanımmmm o kopardıgın etlerımı gelırım tee ankaraya sana yapıştırırım ogaa göreelülülülülülü

eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile amanınnnnn kütomda gelmişş hoş gelmiş canımŞeniz benim tatlummm kıymatlummmmm.:teselli: ben bişi demedim hep şu orpita konuştu senin arkandannnnnalsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

ay ben mi zayıfladım...
anacım kiloalmaktan artık vücudum yoruldu kiloları nereye sığdıracağını şaşıyor zavallı beden

kızlar pc de bilemm sandalye dönen sandalye ya. masadan tutuyorum belimi sağa sola çeviriyorum. 1 haftadır yapıyorum ve inanın yanlarda toparlanmalar yeniden başladı. asimm özellikle sen yapta millet bu kadın delirdimi ney desinler:roflol::roflol::roflol:

Canım ben kallisin takımındaydım.5. takım...:kedi:

Canım ben kallisin takımındaydım.5. takım...:kedi:

hımm iyi canım benim fazla bir şey almamışın. üzme tatlı canını 3 kilo neki sen ondan 3 katını fazlasını bile bir çırpıda verirsin.:teselli::1hug::1hug:

hımm iyi canım benim fazla bir şey almamışın. üzme tatlı canını 3 kilo neki sen ondan 3 katını fazlasını bile bir çırpıda verirsin.:teselli::1hug::1hug:

Ne kadar iyimsersin.Bende erken menopoz sebebiyle hormon kullanıyorum çok zorlanıyorum kilo vermede...Birde tatlı krizlerim olmasa.Bakalım bugün krom hapına başladım....
Bu arada kilo çizelgesi yapılamıyor mu
yoksa ben mi yapamadım....:uhm:

kızlar bu eğzersizi yapıyorumama aklıma ney geldi:sm_confused:
ya belim çok ama çok incelirde alt ve üst tombul tombul kalırsa:1rolleyes: ben ne yaparım o zamann. ay gözümde bir canlandırdımda kendi kendimede güldüümmmmmmm:roflol::roflol:

benım dedıgım gıbı ortasından sıkılmış diş macunu gıbı olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…