Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

afiyet olsunnn salata al barı yanına
Çok sağol kütocumm,salatadaa iyii olurduuu amaa canımm istemeyincee yapmadımm yanında pizzadaa vardıı çocuklasrdan ondan yedii bende çorbaa
oy geldim sonunda ben neler yaptım ben bu oyun yüzünden :KK43: hile yapcem para yaycem die pc çökerttim:KK43: sabah beri serial arıyorum neyse yaptık simdi...eksik progrmları yapacem... EDA cım polonya yamı gittin daha bitmedimi gurbetin? AEBENim canım benim esmer güzelim napıyon kuzum ben isyan moduna girdim aldım basımı gitttim:KK43:

Bitti bitti canımm 3 yıl kaldımm geldimm artıkk adanadayımm şuan

atenım nabersın nasılsın muccuxxxxxxx

yenıayım ayça galiba yanlış deilsem
izmir olsa keske mecburı hızmet gönlumuzde artvın var :))

samanyolum mısafırım gıtsın bol bol görusuruz artık

eşin askerden geldimii canımm
resimlerinee baktımm yaylaa evi değilmii canımmm ohh miss gibii yazlarıı bendee annemleree niğdeyee gidiyorumm 15 günlüğüneeee

dora sormuşsun almanyadan mı,
hayır ben avusturyadanım hihoyyyt

bu arada gündüz yazmıştım neler yediğimi ama akşamda biraz bişeyler yedim,çok pişmanım benneyaptımki
koçişim fishmac(balıklı burger) aldı ve yanınada patates kızartması,bende 2 kere ısırdım,bide çok az patatesinden yedim.
biraz süt içtim(sanırım yarım bardak)
bide cok az cheetos light yedim.(bulundugum yerde light olarak satılıyo)
tabi bu abur cuburlarıda kociş almıştı.
ama yarın böyle bişey olmayacak.yarın hersey daha güzel olucak:)
evet evett bugünden itibarenn artıkk dahadaa dikkatlii olalaımmm
kimsee duymasın bende abur cuburr yedimmm

canim ben hep hazir aliyorum buzlukta satiliyor kiyilmis sekilde buzluga atiyorum evde yiyecegim zaman cikartiyorum hemen cözülüyor zaten. Belki türkiyedede vardir öyle? Pahali degil yani gercekten yerimseniben

lolacımm polonyadaykenn bendee doğranmışş alıyordumm ucuzduu amaa burdaa dondurulmuşş gıdalarr daha pahalıı o yüzdenn tazesinii akmakk dahaa iyii canımmm
adanada ben 1 kilo ıspanağa 1 TL para vere veriyorummm ,ordadaa tazesii çokk pahalıydııı

ii sevindim senin adına eda:)) inş bizimkide sınava bu yıl girecekmiş:) olurda bende giderim... adana içinde sana kolay gelsin yazları:KK43:((

ya edacigim sorma, aslinda yine sosial devlet allah hidayet versin adamlara ama ben üniverste ögrenci oldugum icin para destegi almadim, tahsilin var zaten üni. okumana gerek yok ise girebilirsin dediler, bende üniv. birakmamak icin hem calistim hem okudum halende öyle gerci ama ilk zamanlar cok zordu birde esim cok cok kötüydü simdi yine iyi, sürekli ilgi istiyordu hastaneden yeni ciktiginda kendi haline birakamiyordum.
Ama sevindim düsündügüne sagol güzelim Şeniz
sen gerçekten harikaa bir insansınn canımm

şimdii kahvaltıı hazırlamaam lazımm kızlarımaa okulaa göndereyimm hemenn burdayımm canlarımm

ebrulii dün gelmedii sankii naptıı bilgisayarı oldumuu acabaa

bu arada resmime bakınca ne güzelmişim o vakitler temiz ruh tasımaktanmıydıki? yani kızımı 5 aylık hamileyken cekmiştim:)

evet canım polis ve adanalı hatırlamıyosun dimi beni:))))

yoooooooo hatırlıyamadımm canımmmm
demek eşin adanalı sevindimm yaaa hemseriymişizz bakkk bunaa dahaa çok sevindimm

sınavadaa yaşş gitmeden eşininn mutlakaa girinn canımm yaa inşallah kazanır eşinnn,3 yıl değişik bir dönem yaşadımm tatil gibii olduu,amaa birazz orayaa alıştımm burdaa sıkılıyorumm bazennn bu kötü oldu işteee,havasıı kötüydüü amaa bizz burayaa alışıncaa orasıı çok soğukk geldii
adanayaa gelirmisinizz siz hiç

bu arada resmime bakınca ne güzelmişim o vakitler temiz ruh tasımaktanmıydıki? yani kızımı 5 aylık hamileyken cekmiştim:)

niye öyle düşünüyorsunkii canımm senn şimdidee temizz ruhlusunn bencee
ever resimdede çokk güzell çıkmışsınn cıvıl cıvıll böyle

eşin askerden geldimii canımm
resimlerinee baktımm yaylaa evi değilmii canımmm ohh miss gibii yazlarıı bendee annemleree niğdeyee gidiyorumm 15 günlüğüneeee

geldi canım hatta 8 ay oldu geleli göreve devam bu arada 3 adet pol eşi olduk takımda bızım takıma yan bakan yandı ona göreaklinialirimsmile

yayla deılde eşimin köyu kutahyada şimdilik kütahya eskısehır arası yakın haftasonları oradayız

bırdeee newmoon ayça demek deil kaydirigubbakcemile3 yenıay demek ben okuyunca cumleyı soınradan farkettım kız demıştı bı yerde adım ayça die o yuzden gene anlatamadım bu saatte uyanık kuto bu kadar olur anca

evt aysimin güzellıgı yansımıs şimdi ben bizzat gördum kanlı canlı yuzune bakılasın yok (manyahhhhalsanaalsanasmile)

X