Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

oy geldim sonunda ben neler yaptım ben bu oyun yüzünden hile yapcem para yaycem die pc çökerttim sabah beri serial arıyorum neyse yaptık simdi...eksik progrmları yapacem... EDA cım polonya yamı gittin daha bitmedimi gurbetin? AEBENim canım benim esmer güzelim napıyon kuzum ben isyan moduna girdim aldım basımı gitttim

atenım nabersın nasılsın muccuxxxxxxx

yenıayım ayça galiba yanlış deilsem
izmir olsa keske mecburı hızmet gönlumuzde artvın var :))

samanyolum mısafırım gıtsın bol bol görusuruz artık

ayy yasaklıyorum sana o oyunu ne bu böle herkes tutkunu oldu turkıyede oynamayan bı ben kaldım sankı pc nın ustunde dantel ortulu olan gunlerce acmayan kız bıle oynuyo sasırdım :bbo:

eda döndu hemşon kız adanada artık

Küto cuğum evet newmoon ayça demek:)
Ne oyunu kızlar buu???

kız villayı alım bırakacm 1 villam var 2. villayıda yapim onu bekliyo:)))

Tahmin etmiştim o olduğunu ben 28. seviyedeyim.Deli gibi oynuyodum bi aralar,Ales çalışmam lazım ayça tarlada pardan ayça değil kezbansu:)sonra nooldu ales ten 53 alındı. İşin daha da kötüsü annem isyanlardaydı biz anne kız yaşıyoruz ben işten geliyorum açıyorum hemen tarla yı.İletişimimiz sıfır.Alarm kurup hasat yaptığımı bilirim :S

Şimdi oyun yüzünden benimle dalga geçenler oyunun müptelası oldular.Niye hediye yollamadın,niye komşu olarak eklemedin diye çatanlar var komşe isteyenler beni ekleyebilir bu arada ayça serter burdaki nick inizi yazın anlayayım kim olduğunuzu:)

Bu arada son yazdığımdan ebri 1 fincan yeşil çay 1 elma 2 acı çikolata tükettim eve gidip tepinsem accık fena olmayacak

Bu arada sayenizde 50 mesajı geçtim özel mesaj atabilecem artık yuppiii

Son düzenleme:
ben 32 level deyim ...cidden cok kötü bi durum bu oyun benide esir alıdı... banada catan cok:)) ayten.h benim facede kk grubunda tanıdıgın birileri varsa beni görebilirsin..

dora sormuşsun almanyadan mı,
hayır ben avusturyadanım hihoyyyt

bu arada gündüz yazmıştım neler yediğimi ama akşamda biraz bişeyler yedim,çok pişmanım benneyaptımki
koçişim fishmac(balıklı burger) aldı ve yanınada patates kızartması,bende 2 kere ısırdım,bide çok az patatesinden yedim.
biraz süt içtim(sanırım yarım bardak)
bide cok az cheetos light yedim.(bulundugum yerde light olarak satılıyo)
tabi bu abur cuburlarıda kociş almıştı.
ama yarın böyle bişey olmayacak.yarın hersey daha güzel olucak:)

canim ben hep hazir aliyorum buzlukta satiliyor kiyilmis sekilde buzluga atiyorum evde yiyecegim zaman cikartiyorum hemen cözülüyor zaten. Belki türkiyedede vardir öyle? Pahali degil yani gercekten yerimseniben

kiz yumyum hazir yemek kaydirigubbakcemile

bizim okuldaki ögrenciler onu kuru kuru bile yiyorlar cokacimcoook

ya edacigim sorma, aslinda yine sosial devlet allah hidayet versin adamlara ama ben üniverste ögrenci oldugum icin para destegi almadim, tahsilin var zaten üni. okumana gerek yok ise girebilirsin dediler, bende üniv. birakmamak icin hem calistim hem okudum halende öyle gerci ama ilk zamanlar cok zordu birde esim cok cok kötüydü simdi yine iyi, sürekli ilgi istiyordu hastaneden yeni ciktiginda kendi haline birakamiyordum.
Ama sevindim düsündügüne sagol güzelim Şeniz

canim ben hep hazir aliyorum buzlukta satiliyor kiyilmis sekilde buzluga atiyorum evde yiyecegim zaman cikartiyorum hemen cözülüyor zaten. Belki türkiyedede vardir öyle? Pahali degil yani gercekten yerimseniben

vivacım tembel avrat reonunda oluyo o :))) bi resimde görmüştüm öle yazıyodu... bizim buralarda büyük marketlerde satılıyor...

kız kütoooooooo ben tembelim sen bendende betersin:)) bende yarın yapacam ıspanak borani yapcam:))

ya bende bugün misafirlikte cok yedim, 40-50 g arasi cikolata ve 2 tane Milchbrötchen (hafif tatli bir ekmek) yedim- yemekten sonra. Yani tok karnina. Regl´im bitmek üzere diye kendimi avutuyorum kaydirigubbakcemile
Ya pisman degilimde, cok gereksizdi ya. TAmam ekmegi gercekten canim istedi, ama cikolatayi sirf Dayim benim icin ekstra almis diye yedim sanki (yigenimle cikolata yiyelim diye aldim dedi, bende kandim, ne alaka yaniiiii lülülülülülü)

Erkekler bizi cok cabuk kandiriyor kizzz modaci, onlar yüzünden biz daha ballon gibi oluruz dikkat etmessek´alsanaalsanasmile

Canim o Türkiyede öyle sırnaşık şey

Burda cok calisan, kariyer yapan ve zamani az olan bayanlar reonunda satiliyor :lepi:

Ama dogru söylüyorsun, kayinvalidem gecen geldiklerinde diyorki "Kizim sizin burda ne güzel hersey cok pratik, simdi ben bunlari yikiyacaktim, kurutacaktim, kesecektim...bizde cok uzun sürüyor" diyordu. Kayinbabamda habire basliyordu "Hamarat gelinim, iki dakikada nasil yapiyor yemekleri, sizin (kayinvalidem ve görümcen) eliniz agir ya!!" diye. :roflol:

Kizzz sana kisaca ne desemki, lakabin ne olsa? En kolayima patim geliyor, nickin anlami ne gercekten?? Şeniz

Ben cikmam lazim daha dus alacagim hemen yatayim yarin tüm gün yokum yorucu bir gün olacak, öptüm ve görüsürüz Şeniz a.s.

tabi canım calısan bayanlar için öle ama bizim gibiler için gereksiz die düşünüyorum... kuzum pratiklik ii hoş da bu kolaylıklar bizi böle cıkmazlara sokuyor.. eskiden hamuru elimizle yoguruyoduk simdi makinalar .. haraket kısıtlılıgı cidden valla artık iyiden ii ye ben taktım gelisen dünya durumuna sismanlıgımın suçlusu onlarrrrrrrDD

deniz de bence aslında asii diolardı cifte asi var yalnıs anlama olar:) OıRPATA ESKı KADIN SAVAŞCI DEMEK .YUNANLARDA erkek öldüren anlamını alıyor... TOPLUMCA bilinen ise AMAZON kadını...hade gülü gülü:) allah rahatlık versin :))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…