Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kütahya canim sende nasil gidiyo diyet? ŞenizŞeniz

kizlar ben isyerindeyimde rahat yazamiyorum cevabim gec gelirse kusura bakmayin.

su an karnim acccccc. kahvalti yapmadim, öglen balik, domates sosu, yaninda bulgur gibi birsey ve domates yedim.:ecrin_bebek:

niye hayvansal gida almiyorsun? ben dün aksam yemek yemedim süt ictim, normal süt sicak balla sonrada soyasütü. birde peynir yemistim. Bugün 61,1 kg ciktim : ))

doraaa bende senı dusunuyodum uyduruk bı akşam yemegı yaptım kendıme sen seversın böle seyleri denemelısın

1 bardak kadar haşlanmış kuru fasulye(proteın)

4 5 kasık ince bulgur (karbonhıdrat)

acı bıber sarmısak tozu (motebolızma hızlandırır)
kimyon(gaz sorununa faydalı)
maydonos(ödem sökturucu)
az tuz ilk gunden kesmeyelımkı transıyonumuz dusmesin)

az su ilvesi ıle baharatları fasulyeyı kaynatıyoruz ocagı kapatıp bulgurları atıyoruz sısınce hopp otoba ıcıne bol lımon suyu maydonos sonra köfte yapıyoruz bunlarıı yanına marul ayran (ben sekersiz vişne suyu içecegım hayvansak gıda almıyacam bi sure )

nasılll
birnevi kısır gibi bu kütomm. haşlanmış nohutlada olur demi. ben haşlanmış nohutu daha çok vererim. hatta buzlukta var bir kaç torba.
ben pilavlara katıyordum.
bak bende az önce ikbalde ne izledim
ıspanağı ince ince kıy.
içine 1 kaşık kepek unu kat.
birazda baharat.
istediğin kadar yumurta kır. ıspanağın çokluğuna göre yani
daha sonra kızgın tavada pişir. att üst yap tam benlik. az sonra yapmayı pilanlıyorum.
lezzetini yazarım size okişdelikafaduldencokacimcoook

aaaaaa çok güzel bak. ilerde takımımızın adını değiştirip kilolarını koruyan takım gibilerinden değişebiliriz. bu arada vivacığım üzerime düşmüşün allahtanki fazla kilon yokta ezmedin beniii:roflol::roflol:
aynı şeyleri yazmışız bakkkkyerimseniben

valla yazini hic görmemistim doracik ayni yazmisiz Şeniz

simdi almanlar derki iki aptal bir düsünce : )

ama biz türk oldugumuz icin: Aklin yolu birdir diyoruzzz :roflol:

dora ispanak zayiflamak icin 1 numera diyorlar, hatta bir kitab var "divalarin diyeti" diyemi ne öyle birsey ingilizler yazmis ve orda ispanagin bin bir pisirme seklini ögrenin diyete uygun cok zayiflarsiniz diyordu.

ben sarimsakli yohurtla ve tavada suyla pismis yumurtayla cok seviyorum (yumurtaya dokunmadan kapagini kapatip yapiyorum).
birde cok tok tutuyor!

vivacım, doracım opuyorumnanaktan
bende sabah kahvaltısı olarak 2 elma ve 2 armut sıkıp suyunu içtim, ve ac karnına 3 tane kayısı yemiştim.tabi simdi acıktım.
bide o kayısılar sayesinde tuvatelette kaldım resmen.
şimdi nudeln yapıyorum onu yiyecegim,ama porsuyonu cok kucuk umarım doyarım.zayıfken doyuyordum:)

arkadaslar nudeln dedigi makarna oluyor bu arada :ppPPpppP

modaci yine ben buralarda dogdum sana noluyorrrr

Bende ama bayagi bir kelime ögrenmistim burda ya, türkcem iyi olmustu valla : )

vivacım, doracım opuyorumnanaktan
bende sabah kahvaltısı olarak 2 elma ve 2 armut sıkıp suyunu içtim, ve ac karnına 3 tane kayısı yemiştim.tabi simdi acıktım.
bide o kayısılar sayesinde tuvatelette kaldım resmen.
şimdi nudeln yapıyorum onu yiyecegim,ama porsuyonu cok kucuk umarım doyarım.zayıfken doyuyordum:)

menün çok az değilmi canım.
birde nudeln ne oluyor acabaaa:teselli:

niye hayvansal gida almiyorsun? ben dün aksam yemek yemedim süt ictim, normal süt sicak balla sonrada soyasütü. birde peynir yemistim. Bugün 61,1 kg ciktim : ))

böle bı yol izleyecem bakalım zaten et yumurta yemıyorum yohurt sut nadıren o yuzden zorlanmıyorum

bakin ben sismanmanifestosunu okuyorum ve orda diyorki ketchup yemeyin. ama burda dergilerde kitablarda vs hep ketchup cok iyi light olani yiyin diyorlar. Benim icin hava hos, yilda bir yiyorumdur belki, ama insanlar nekadari cesit cesit zayifliyor degilmi? Yani bir dogru yol yok, herkes kendi dogru yolunu bulmasi gerek zayiflamak icin.

böle bı yol izleyecem bakalım zaten et yumurta yemıyorum yohurt sut nadıren o yuzden zorlanmıyorum

ay gercektenmi? fisfisfis

Kiz ben evde yumurta olmassa birsey yok diyenlerdenim : )
En cok yedigim seylerden galiba, yumurta, yagsiz yohurt, parmesan peynir, beyaz peynir, sari peynir (yagli olanlardan ama daha az yiyorum), süüüt.

Bayagi bir protein manyagimisim ben ya kaydirigubbakcemile

Ama dogruya, sen vejeteryandin, nasil unuttum ben ya sırnaşık şeyŞeniz

vivaaa :roflol: aklınj yolu bırrrr vereliniortak

ben yumurta yıyemıyorumda ıspanak cok yerdım dıyette azcık zeytınyagında 1 sogan kavurup ıspanakları kendı suyunda pişiriyodum ustune azcık bulyon böle yerım amaaa ıspanak yıkamak kjabus yaa hıc sevmem

bakin ben sismanmanifestosunu okuyorum ve orda diyorki ketchup yemeyin. ama burda dergilerde kitablarda vs hep ketchup cok iyi light olani yiyin diyorlar. Benim icin hava hos, yilda bir yiyorumdur belki, ama insanlar nekadari cesit cesit zayifliyor degilmi? Yani bir dogru yol yok, herkes kendi dogru yolunu bulmasi gerek zayiflamak icin.

vivam ben ketchup a bayılırım hep yedım 22 kıloyu vermeyıde basarmıştım aebenımın kulakları cınlayaaa zehır mıktardadır karnıbaharımın ustune bı defa bırttt yapsam ketcabımı ne olurkı ayrıca cıtır cıtır patates kızartlamasıylada yemedıgımızce sorun olmaz

vivacım hemende açıklamış:)
bencede senınle telepati güçlerimiz var.
ama benim yediğim nudeln bilinen makarnalar gibi değil,çok daha ince ve uzun.bide ben bunu küçük pakette aldım,adı yumyum.çok küçük porsiyonu ama şu an doydum gibi hissediyorum.umarım gec saatlerde acıkmam.
doracım bu günkü biraz az ama daha sonraları daha normal yiyorum.bugün gec kaltıgımdan dolayı vede evde oldugumdan dolayı şimdilik böyle,ama okula gidince menu doluyo:)
ben simdi cıkıyorum,akşamda eger bişeyler içer yada ara öğün yersem yazarım kızlar:)

misssss sen neden yazmıyorsun yediğini içtiğini bakalımmmmkötükedihüso
aşağsı dolu ama konuşan 3 kişi:hulya:kaydirigubbakcemile

ya sız nasılsınız ben cok mutluyum sevınclıyım bugun ne özlemısız dımı böle yazışmayı ve dıyetı haftaya kılolar ındıkce dahada gaza gelırız artık

X