Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kızlarr bilgisayardann anlıyann söylesinnn ben neden resim yüklüyemiyorumm yaaa
albümm bölmünee yüklemek istiyorumm eskisi gibii amaa bb kodunaa izin verilmemiştirr diyoo orda yazı banaa

kızlarr noluyooooo birii banaa anlatsınnn

sabah 1 dilim ekmekle kahvaltıı yaptımm sadece araa öğündee kahve içiyorumm

şimdidee temizlikk zamanıı

uykudann kalkarr kalkmazz burayaa geldimmm ,

arkama takıl seni oraya götüreyim((

selam kızlar
o konu neymiş önce ona baktım. ilk mesajı okudum devamına da bir göz gezdiricem

dünkü menümü yazayım
sabah yarım kase müsli
ara 1 ayran
öğlen etsote + salata + ince 1 dilim ekmek
ara 1 ayran
akşam kahvaltı yaptık. ekmeği biraz fazla kaçırdım kaydirigubbakcemile

menün gayet güzel asiciğim.
bende akşam sabah öğle günün her saatinde kahvaltı yapmaya bayılırımmmmmmmmmm
fazla ekmeği sussssssttt kimse görmesin aramızda kalsınnnn:jeyyar:

menün gayet güzel asiciğim.
bende akşam sabah öğle günün her saatinde kahvaltı yapmaya bayılırımmmmmmmmmm
fazla ekmeği sussssssttt kimse görmesin aramızda kalsınnnn:jeyyar:

editlesem mi kız mesajı :roflol:
despot ebru gelince hemen görür şimdi. neti arızalıydı ama dimi kaydirigubbakcemile3

Arkadaşlar hepinize iyi günler dilerim.Balıkesirden teyzem ziyaretime geldi,1 hafta kalacak.Onunla ilgilenmek zorundayım,fırsat buldukça gireceğim artık...

Aferin sana ebeulum günü iyi kurtarmışsın,darısı bugün bana..:teselli:1 bardak irmiği 1 tatlı kaşığı yağ ile tavada kavururp yapıyorum helvayı,tabii yemesem iyide,malum dönemdeyim,beni tutana aşkolsun...:kedi:

Sağol arkadaşım.Rabbim yardımcımız olsun,yalnız değiliz ...Rabbim beni çok şükür hiç sıkıntıya düşürmedi...

Sağol arkadaşım,hayat bu insanın başına ummadığı şeyler gelebiliyor,Bende bu takımda kendimi rahat hissettim sağolun....opuyorumnanaktan

Kızlar şimdilik çıkmak zorundayım,misafirliğe gidiyorum....Asicim merhaba bu arada yazışmaya zamanım yok tatlım ssonra görüşürüz....opuyorumnanaktan

0gunaydın kızlar uzun ugraslar sonucu baglantım gıbı gıtmeden bı yazıyım hemencık en önemlı haberı verım malesef 88 ıle başlıyorum 75 e gelmışken 88 e dönmek vermek iş deıl korumak asıl mesele napalım bikaç ay kayıp dıyelım gıder

samanyolu yenıay modamakyaj en kısa zamanda tanısıp kaynasırız ınş.

asimm ayrancım benımm yıne eskısı gıbı akşam yemegı sorunu dımı neysekı ben rahatım bıkaç ay akşam yemegınde sadece 3 gun kociş var diksiyon kursunda akşamları yılların kutahyalısı galı kullanmaktan r harfını yutmaktan vezgecebılecekmı görecez neysee

edacım gecmiş olsun canım başlarız sen kafanı boşalt hemen bırbırımızden destek alıp hallederrız her sorunu

atennnn demet ablama tesekkur ederım gercekten fark göruyorum sende bu sefer

aebenım hoş geldın sen olmayınca basımızda şiştik gitti işte gel herzaman beklerız vur kafamıza sensız dıyet olmuyo

doram otlamaya başladık gene hee :))) (AEBENIM DORAM burdan yazmamama kızarsınız bılmıyorum ama bılıyosunuz kustuk 3 gunudr bıtırelım artık bu işi ikinizde çok uzuldunuz bılıyorum ama bence bırısı sızle oynadı kenara gectı guldu uzulen sız oldunuz bi düşünün derim)

ebru bilgisayarına acil şifalar

bana gelursek ben mehmet öz abımın kankası dr fruhman var onun saglıklı beslenme programı var meyve sebze baklıyat içeriyo rafıne işlenmiş yicecekler ve hayvansal gıda yasak bunla başlamayı planlıyorum işte böle

ÖPÜLDÜNÜSSSS

slm kütom canım neden kızayım. ben kimseye küs değilim evet çok üzüldüm bu bir gerçek. yapmış olduğum bir şey olsa üzülmemde nasıl olsa yaptım sonuçlarınada katlanırım derimmm ama inanki yapmadığım bir olayda iftira atıldı neyse boş verrr ben çok şükür kimseye küs değilim kişiliğimde yok zaten bu. vereliniortaka.s.
kaç günlük dünyaki küseyim . yalan dünya oyalan dünya.:gitme::gitme:
ben allaha haval ettim.

biz kimiski affetmiyelimmmm:)) allah affetsin benden yana no problemmm
bidaha dünyaya gelmiyeceğiz.................
gül gibi geçinmek varken bu tip olaylarla uğraşmak bana çok ters geliyor. saygılarr ben sizleri çok seviyorummmmmmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
sanalda olsa hayatıma çok renkli günler kattınızzzz:sm_cool:a.s.:1hug:

Son düzenleme:
kütomm senide aramızda görmek beni gerçekten oyuncağını kaybetmiş çocuğun yeniden bulması gibi sevindirdiiiiiiŞeniz
hoş geldin tekrar canım yuvanaaaaaaaa.s.
güzel kilovermeler diliyorum hemde tümm gruplara ve kendi grubumaaaa:sm_cool:a.s.

kızlarr noluyooooo birii banaa anlatsınnn

sabah 1 dilim ekmekle kahvaltıı yaptımm sadece araa öğündee kahve içiyorumm

şimdidee temizlikk zamanıı

uykudann kalkarr kalkmazz burayaa geldimmm ,

kocamı aldatıyorum baslıgından bahsedıyolar canım

ya bende turk kahvesı manyagı oldum içmessem basım agrıyo oda sekersız gıtmezkı 2 kup sekerden bişicik olmaz deyıp sizi zıplatmayım ilk gunden ustume

kolay gelsınn

türk kavesimi. 1 senedir 1 paketim var ağzı bile açılmadı.
ben çok üşeniyorum onu yapmaya yaa. kız sende önce 1.5 yap sonra 1 e düşür zaten 1 şekerlide yeter içmek içinnn:içelim:

kızlar ben çok acıktım. kepek ekmeğine köfteli hamburger yapıp yiyeceğim. içine domatest biber katıp. sizce mahsuru varmııııı

kızlar ben çok acıktım. kepek ekmeğine köfteli hamburger yapıp yiyeceğim. içine domatest biber katıp. sizce mahsuru varmııııı

geç kaldınızz sizden ses çıkmayıncaaa yapmaya başladım bileeenaniknaniknaniknanik-tatlicadiarzu-

varrrrr mayonez ketcap cısssss ekmek az olsun bırde köfteyı teflonda kızart yag cısssguclubacismile

doraaa yeterr yaww patlayacan bak nasıl ısırıyooooo bırak o elıdekını cabukkkkkk

ayy ne güzel ya çok mutluyum burda sizle olmaktan. iyiki şişkoyuz yaa kaydirigubbakcemile3

kütom bacım özlemişim seni kızzzz opuyorumnanaktan

dora ve sen msn değiştirdiniz galiba :umursamaz: heççç görmüom sizi. değiştirdiyseniz de bana vermediyseniz işte size bu smiley alsanaalsanasmile lmaz:

varrrrr mayonez ketcap cısssss ekmek az olsun bırde köfteyı teflonda kızart yag cısssguclubacismile

şekerim mayonez ketçap koymayacak olsaydı adına ekmek arası köfte derdi köfteli hamburger değil :roflol: :roflol: :roflol:

aynen yaaaaaakaydirigubbakcemile2

benım msn arızalı sadece cevrımdısı acılıyo sen yaz baga aynı sekılde sende acmıyosunkı hec yenı bıtane daha var adım soyadım kucuk harfle gerısı malum hadı ekle

birleşik mi arada hiç bişey yok dimi
ben çevrimdışı oluyorum genelde. girenleri takip ediyorum :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…