Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ben cizelge yapmıyacam::KK43:( karar verdim :KK43:(( bedişşşşşşşşşşşş pissssssssss nie açmadın kız:pP sole ben napimmmmmmmm intikam die yanıyom:)))

canım vivamm
dünya küçük işte bir araya geldik yine. kızz özlemişim yazılarını heee :1hug:
sen yine fazla almamışsın. çok bilinçlisin zaten.
bende biliyorum çok şeyi ama uygulayamıyorum kaydirigubbakcemile
kardeşin evlendi anladığım kadarıyla. Allah mesut etsin
:Saruboceq:

iyi sayılırız hatta bomba gibiyiz. az daha gelmesek buraya patlayacaktık :roflol:
sen nasılsın meleğimmmmm
lülülülülülü:CüvCüv:sırnaşık şeycokacimcoook
kütooooo sobeeeeeeee kaydirigubbakcemile3
kaççaakkkkkk gel la buraya
kaydirigubbakcemilebuyrunnnnnnnnn

ben cizelge yapmıyacam::KK43:( karar verdim :KK43:(( bedişşşşşşşşşşşş pissssssssss nie açmadın kız:pP sole ben napimmmmmmmm intikam die yanıyom:)))

kız wc deydım sen arayınca sarj bıtmış cıktım evden kaldı ole boşver yaw intikamı yada boşverme asıl 2. takıma intikamın en guselını yaşa yasat olumunekankayizsmile kaydirigubbakcemile5

ebruu varmı bellı bı dıyet yapmayı dusundugun yoksa anonımmı takılacaz ben 6 hafta 9 kilo vardıya onu dusunuyorum meyve sebze baklıyat ıle yapılıyo

selam oirpatanın dediği adresi okuyorum bir saatir ne azimli insanlar var yarabbim neyiiz eksik !!!!!
hadi kızlar allah aşkına bu sefer olsun ya:)

küto hayır belli bir kalıba girmiyoruz herşeyden ama ölçüsünü kaçırmadan yiyoruz canım bol su içmeye kesinlikle özen gösteriyoruz saglıksız hiç bir şey yok hayatımızda
kanımca cok etkilendim ben demetten (anladınız siz onu) kesinlikle kızlar hadi bakalım yürüyüş yapmadım bugün şimdi evde onu telafi etcem sabah ta cocukları okula bırakır bırakmaz bir saat tempolu yürüyüş kesinlikle hadi kızlar sizi seviyom

heya eksıgımız yok fazlamız var...........
yaparım bılıyonus başladımmı haddınden yaparım dıyet ve karar verdım bı mani:emir_bebek:cıkmadıkca durmak yok yola devam

küto hayır belli bir kalıba girmiyoruz herşeyden ama ölçüsünü kaçırmadan yiyoruz canım bol su içmeye kesinlikle özen gösteriyoruz saglıksız hiç bir şey yok hayatımızda
kanımca cok etkilendim ben demetten (anladınız siz onu) kesinlikle kızlar hadi bakalım yürüyüş yapmadım bugün şimdi evde onu telafi etcem sabah ta cocukları okula bırakır bırakmaz bir saat tempolu yürüyüş kesinlikle hadi kızlar sizi seviyom

hımmmm bilmiyorumkismile

ya sen mersındesın yurursun tabee burda yurumeye kalkarsak bı saat mümüklerın donmuş olarak dönerız artık eve kaydirigubbakcemile3

missnewmoon merhaba, sende güzelmisin ya :1hug: Arkadas teklifi gönderdim sana, sonucta takimda olan herkes arkadas sayilir degilmi sırnaşık şey

Merhaba viva la vita arkadaşlık isteğini kabul ettim teşekkür ederim iltifatın için hepimiz kadınız hepimiz güzeliz :KK66: Çıtır çıtır ve formda kadınlar olunca daha da güzel olacaz.Bu arada haala tek bekar olan benim hala .Evlenince kilolarım koyvermesin allahım lütfen:)
Yediğimi içtiğimi yazmak için sabırsızlanıyorum ama bu hafta akşamcıyım ve işteyim maalesef:KK43: fazla duramıcam eve gidiim sözz

kız wc deydım sen arayınca sarj bıtmış cıktım evden kaldı ole boşver yaw intikamı yada boşverme asıl 2. takıma intikamın en guselını yaşa yasat olumunekankayizsmile kaydirigubbakcemile5
dimi burası aracılıgı ile ve ALLAHUEKBER nidaa ları ile cihat yapacam kararlıyım:))

selam oirpatanın dediği adresi okuyorum bir saatir ne azimli insanlar var yarabbim neyiiz eksik !!!!!
hadi kızlar allah aşkına bu sefer olsun ya:)
oku ebrucum valla ben baya baya dalıyorum günceye:) kendilerine buranın linkini verdim:) ve iznini aldım:) belki bi merhaba der bizlere:)

heya eksıgımız yok fazlamız var...........
yaparım bılıyonus başladımmı haddınden yaparım dıyet ve karar verdım bı mani:emir_bebek:cıkmadıkca durmak yok yola devam
bediş unutma demet hanımında fazlaları vardı ve şimdi eksigi var yani azim ve istikrar:)

,

Canım ben de 62 olunca daha iyi oluyorum.Bende biraz kilo alınca basen kalça hemen çıkar.Üst tarafım çok ince.Tam bir armutum yani...:roflol:Hepimiz birlikte vericez inanıyorum ben....Ama eski kiloları görünce bozuldum:mymeka:

Arkadaşım geçmiş olsun,yaşadıklarını bilmiyorum ama Rabbim kimsenin yuvasını bozmasın.Hastada olsa unutsa da eşin yanında ya tadını çıkar....Ben eşimi 10 yılş önce kaybettim yazdıklarını okurken gözyaşlarımı tutamadım.Umarım biran önce sağloğına kavuşur...Allah onu size bağışlasın....:1hug:Birden konuya atladım kusuruma bakma yazdıkların beni çok etkiledi....

Yok arkadaşım merak etme kovsan da gitmem artık,burada herkes çok cana yakın,bir aile gibi.Tonton ailesi olduk biz...:roflol:

samanyolucuğum öncelikle başın sağolsun rabbim çocuklarına eşinin taşı toprağı kadar uzunn uzunnn ömürler versin. cennet mekanı eylesin mevlam
buarada bizim takımımız gerçektende çok dost ve candan arkadaşlarla doludur. hiç yabancılık çekmiyeceksinnnsırnaşık şey

merhabalar,bende katıldım aranıza:)

hoşgeldin modamakyajjjjjj
ebrucuğum arkadaş vivanın tavsiye kaydirigubbakcemileettiği arkadaş oluyor
canım kendini biraz tanıtırmısın. boyun yaşın kilon gibi

ebrucuğum akşama kadar çok güzel diyet yaptım. akşama rüyama gelip beni gırtlaklamadan önce itiraf edeeyim o çorbadan içtimmmm
ama yarına senin şu dediğin lahana çorbasından yapıp toksin atacağım sana sözzzzzzz tabi kendimedeeee:sm_cool:

edacığım çok geçmiş olsun canım kayınbabana allah acil şifalar versinnna.s.:1hug:

missss bekarım diye tasalandığın şeye bak beee.
bekarlık sultanlıkmış bırak biz sana özenelimm:roflol::roflol:

missss bekarım diye tasalandığın şeye bak beee.
bekarlık sultanlıkmış bırak biz sana özenelimm:roflol::roflol:

Yok Dora ablacığım ben bekar olmama tasalanmıyorum.Bekarken bu kilodaysam evlenip bi de çoluk çocuğa karışınca ne olurum diye tasalanıyorum:)hoş geldiniz bu arada samanyolu ve modamakyaj

Hazır boş kaldım ne yiyip içtiğimi azayım bari.
Bu arada beni iyi gidiyor bulmanızdan dolayı pek bi sevinçliyim.Viva arkadaşımında dediği gibi yavaş fakat kalıcı kilo vermek istiyorum.Tam diyetisyene gidecekken kendi kendime bi deneyeyim olmadı öyle giderim dedim.Daha evvelden de diyetisyen deneyimim ve bi dünya diyet bilgisi birikimim var.Lahana çorbası, yosun tableti, elma krom, soğan suyu....bi dünya yöntemde denedim sanki bedenim deneme tahtası reductil+one a day weight smart kullanmıştım en son 69 a kadar da inmiştim haftada 2 günde spora gidiodum bööle tembel değildim.Ner zaman kan bağışı yaptım.Aman allahım uykumdan bile tatlııı diyerek kalkmaya başladım ve kontrolsuz yemelerle beraber inanılmaz yorgunluk çökmeye başladı üstüme yarın kan durumuma baktıracağım,hayırlısı bakalım:)

Bu arada diyete başlayalı 1 hafta oldu ve 74 kiloyum :KK70:
Bu sabah ballı elma sirkeli su içtim önce.Anneme kolestrol içibn vermişler elma sirkesini yarım bardak suya yarım limon 1 çorba kaşığı elma sirkesi şeklinde kolestrolden muzdarip olanlara duyurulurr:)

suda beklemiş 2 adet kayısı
2 Dilim çavdar ekmeği arasına kaşar peyniri domates ve maydonoz
domates salatalık maydanoz zeytinyağı ile (bağısaklara hareket gerek)
5 adet yeşil zeytin

Sonraa işe geldim önden papatya çayı 3 adet çörekotlu etiform 1 elma 1 mandalina

Akşam yemeği 18:00 de

börekten yine ufak bi parça alıp arkadaşa verdim kalanını
1 kase tarhana
yoğurt, salata, yarım dilim baget çavdar ekmeği
1 bardak demli şekersiz çay,torpil yaptım kendime normalde bitki çayı içerim çünkü
fırın sütlaç sölediler yee yee dediler yemedim. Sadece madlen bitter çikolata yedim 2 tane
1 mandalina daha ve 1 fincan yeşil çay.

Hadi ben kaçtım eve gideceğim evde de 1 tane aktivia yerim.

Off hiç spor yapmıyorum işyernde de oturuyorum hep ne edicem benn :KK43:

Dedim:çok yalnızım...Dedi:ben sana çok yakınım...(bakara 186) Dedim:bunca günahım var hangisinin tövbesini yapayım...Dedi:Allah bütün günahları bağışlayandır (zümer53)...Dedim: yine bağışlarmısın? Dedi:Allah'tan başka günahları bağışlayacak olan yok tur (aliimran135)...Dedim:Rabbim benim senden başka kimim var? Dedi:Allah kuluna kafi değilmi?(zümer36)...

selam kıslar tekrardan hoş gelmisşiniz ......

bu kilolarda ne böyle.akannehirakannehir..eee tilkinin dönüp dolaşıp gelecegi yer kürkçü dükkanı imiş.....kaydirigubbakcemile3

hadi bakalım tekrardan kolay gelsin hepinize.......a.s.

X