Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

günaydın kızlar kimsecikler gelmemiş moda makyaj hg canım hadi bakalım bol paylaşımlar
kızlar pc de problem var arkadaşın pcden girip yazıyorum yarına kadar olmayabilirim diyete tam gaz devam hadi öptüm hepinizi az yiyin ona göre ba bayy
oirpata duygulandırdın beni allah razı olsun

Takımm kaptanı ebrumuu çokk sevindimm yakışır vallahaa
çokk teşekkür ederimm canımmm yardımcıı olarakk düşündüğünn içinn amaa benn becerememm yaa,fzlaa bilgimm yokk benimm bilgisayarr konusundaaa

ayyy kütoooooooooooooo ŞenizŞenizŞeniz

Birtanecik nasilsin kizz Şeniz sende katiliyorsun degilmi, lütfeeeen, ay sende olursan süper olur valla :lepi: a.s.

sennnnnnnnnnnn lolamısınn kızz
eğer oysann bende kimimm biliyonmuuuuuuuuuuuuuuu

kızz yinee fazlaa almamışsınn
nasıll eşinn eskiyee göree nasıll canımm işe başladımıı

kızz benn senii çokk seviyorumm

hepinizii çokk seviyorumm kızlarrr

sen çokk güçlüü kızsınnn canımm yazılarınıı hepp okudum

artıkk eskisii gibii kaldığımızz yerdenn devammmm

tabikii geçebilirisnn canımmm

ayy kıyamamm ebrucumm yaa,dahaa yaşıdaa gençmişş canımmm

ebrucumm canımm ya birdenn kayınbabamınn ameliyatıı çıktıı,cumartesi günüü olduuu
akrabalarr herkess bizdeydii yemeklii,görümcemlerr bizde kaldıı derkk çokk yoğundummm
Bir bugünn iyiyimm şimdilik,hergünn misafirimm vardıııokumayaa fırsatımm olmadıı canımm
Amaaa geldimm yetiştimmm gayrııı

doracım mucuks sekerim :) uzaklarda olan urfalardan gelen hemşerin ben tanımadın dimi:))) ebrulum tabikide kilolu delim dal gibiyim dalPP sadece 102 kg oldum(( sende bilemedin beni (( asi_deniz ben tanıdınızmı??????

aaaaaaaaaaaaaaa adınıı değiştirincee bende tanımadımm

günaydınnn kızlar.:1hug:
karabiberim tekrar çok geçmiş olsun canım.
ebrucuğum sende bir an önce yaptır pc ni yok diye oralarda tıkınma gözümüz üzerinde:roflol:kaydirigubbakcemile5
bu gün yine klasik bir kahvaltı yaptım.
gün içinde 2 tane maden suyu içmeye çalışıyorum.
sizlere içmiyorsanız içmenizi tavsiye ederimkaydirigubbakcemile

kusura bakma canımmmm çay kahve ikram edemedik:kedi: malüm daha inşaat safasındayız. alsanaalsanasmileyerleşelim yine buyurkaydirigubbakcemile o zaman envay çeşit ikramlarda bulunacağız:1hug:
ikramlarda ne olakiii senağlamaöyle dondurma ,pasta börek yokk herhalde değilmii

hoş geldin aeben. sende maşallahhh gitmiş kilolar
hedefine bir şey kalmamışşşşşyerimseniben

şener şenin milli piyango vurdugu gibi ALLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH die bagrasım var sinir katsayım yüksek noktalarda bediaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa geberme hemi nerden dedin o kunuyu bana simdi o sayfayı dagıtasım geliyor ... ey rabbim sen bizi kınadıklarımızdan koru yalvarıyorum......

ikramlarda ne olakiii senağlamaöyle dondurma ,pasta börek yokk herhalde değilmii

öncelik yeşil çayyy sonra meyve çayları siyah çay meyve salatasıııı yaz aylarında buuuzz gibi bir ayrannnnnn
hatta ben ne sofralarda kurardım yaa ottan çöptennnnnnnnvereliniortak

sagol güzelim ya Şeniz Masallah hala tas gibisin kiz, sende fazla almamisin belli : ) Nerdesin simdi? Türkiyedemi Polonyadami? a.s.

kızz benii tanıdınmııııııı çokk sevindimm tanıdığınaaaa
Benn adanaya döndümm artıkkk 5 aydır burdayımm canımmmm
Herzamann aklımdaydınnn kızzz ,senn yinee fazlaa kilo almamışsınn canımm çokk iyisin banaa göree benn 57 den 65 e çıktımmm

Son düzenleme:
merhabalar,bende katıldım aranıza:)
hoşgeldinn canımm
edacığım çok geçmiş olsun canım kayınbabana allah acil şifalar versinnna.s.:1hug:
çok sağol canımmm

ebrucumm senii bu seferr çokk kararlıı gördümm canımmm

aminnnnn aminnnnnnnnnnnnnnn
allah böyle olaylardan korusun cümlemizi.:Saruboceq:
böyle insanlarada doğru yolu göstersin mevlam. şeytanın şerrinden düşmanın şerrinden allaha sığınmak nasip olsunnnnnnn:Saruboceq::Saruboceq:

çokk sağoll pericimm sanadaa günaydınn canımm haftaa sonundaa köyee gitmişsiniz değilmii canımm cenazemii vardıı benn öyle anladımm sankii

ya sizlerr çokk güzell gidiyorsunuz yaa benn tamm kendimii kaptıramadımmm olmuyoo bir türlüüsenağlama

kızz dur helee noluyoo birii banadaa anlatsınn kızlarr sizz nereyii okuyorsunuzz benn uzak kaldımm konudannn

öncelik yeşil çayyy sonra meyve çayları siyah çay meyve salatasıııı yaz aylarında buuuzz gibi bir ayrannnnnn
hatta ben ne sofralarda kurardım yaa ottan çöptennnnnnnnvereliniortak

hımh şimdii güzell olmuşş iştee pericimm menüdee ne varr bilelimm amaa değilmii

kızlarr noluyooooo birii banaa anlatsınnn

sabah 1 dilim ekmekle kahvaltıı yaptımm sadece araa öğündee kahve içiyorumm

şimdidee temizlikk zamanıı

uykudann kalkarr kalkmazz burayaa geldimmm ,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…