Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Sağol Kallisim senin sayende ben farketmemişim eksik üye olduğunu....kaydirigubbakcemile5Umarım bu sefer başarırım....

oyy samanyolumda katılmış tekrardan maşallah... hadi hepinize hayırlı olsun arkadaşşlar...
te3şekkürler kalisciğim çok incesin canımmmmopuyorumnanaktan

AYYY tamam canım kızma,senin takım kaptanı olduğunu bilemedim arkadaşım.opuyorumnanaktanŞaka bir yana kararlıyım arkadaşım.Vermem gereken 5 kilo var az mı ya.....:çok üzgünüm:

Hoşbuldum arkadaşım gün içinde elimden geldiğince paylaşım yaparım...Bu arada kendimi de tanıtayım.İstanbul da yaşıyorum.Sanırım hepinizden büyüğümsenağlama41 yaşındayım biri üniversitede ,diğeri lise 1 de okuyan 2 oğlum var.Ev hanımıyım.Boş zamanlarımda kitap okumayı çok seviyorum .İşte böyle başka sorularınız olursa cevaplarım canlarım....BOYUM 1,65
KİLOM 67 HEDEFİM...62opuyorumnanaktan

canım sende fazla bir fazlalık yokki ayrıca boylarımızda aynıymış ama kilolarımıza gelince ben senden dahada büyüğümm:kedi::kedi:

vavacığım inan artık çok ama çok utanaraktan zazıyorum ki 62 lere kadar inen ben şu an 74 le başladığım maratonun 1 kilosunu vermişim bile 3 gündeopuyorumnanaktan:lepi:

juahaha : ) Dora süpersin valla, verirsin kizzzz, bizim hayatimiz zaten kilo vermek : ) Dora bir arkadas var bize katilmak istiyor ama üye olamiyormus nedense, bu aralar problem falan varsa belki sitede, senin email adresin varmi sana yazmak istiyor?? bana özelden göndersen.

bu arada yediklerimide yazmayı unutmayım
öğle ara öğünde çeyrek simit ve yolda elim üşüyünce cebime elimi bir saldım ta bayramdan kalmış şekeri yedim
öğle ve akşam menüsü bu gün karıştı ve akşama 1 tene kendimin yaptığı hamburger
1 tanede sivri biber 2 çubuk kaşar 2 zeytin
ama şimdi çok yemişin derseniz öncekine göre çok ama çok daha azeyvahedigeldismile
2 hafta önce olsaydı inanın 2 tane hamburgerle bile doymazdım

ayyy kütoooooooooooooo ŞenizŞenizŞeniz

Birtanecik nasilsin kizz Şeniz sende katiliyorsun degilmi, lütfeeeen, ay sende olursan süper olur valla :lepi: a.s.

bu arada yediklerimide yazmayı unutmayım
öğle ara öğünde çeyrek simit ve yolda elim üşüyünce cebime elimi bir saldım ta bayramdan kalmış şekeri yedim
öğle ve akşam menüsü bu gün karıştı ve akşama 1 tene kendimin yaptığı hamburger
1 tanede sivri biber 2 çubuk kaşar 2 zeytin
ama şimdi çok yemişin derseniz öncekine göre çok ama çok daha azeyvahedigeldismile
2 hafta önce olsaydı inanın 2 tane hamburgerle bile doymazdım

bayramdan kalmis seker bak gözümden kacmadi sırnaşık şey

kizzz ben lastik seker yemeyi biraktim inanirmisin, böyle artik ayda yilda bir, sigara icmeyide biraktim (en cok esim hastanedeyken iciyordumya) bence kilolarim ondan geri geldi zaten :1rolleyes: bahanemde hemen hazir şakkıdı

ayyy kütoooooooooooooo ŞenizŞenizŞeniz

Birtanecik nasilsin kizz Şeniz sende katiliyorsun degilmi, lütfeeeen, ay sende olursan süper olur valla :lepi: a.s.

iyiyim canım benım asıl sen nasılsın anlat bakalım istiyorumda doramada yazdım ole eskısı gıbı gece gunduz pc basında deılım normal insan kıvamına geldım sayılır artık az paylaşım yaparım garantı kabulse varımaklinialirimsmile

kütomm hoş geldin canımm. nasılsın kuşum. hiç gelemz oldun ya sen en iyisi eski adsl ne geç yaaaaakötükedihüso

vivaa seninde o uzunnn uzunnn yazmalarını özledim ben yaaaasırnaşık şey

bayramdan kalmis seker bak gözümden kacmadi sırnaşık şey

kizzz ben lastik seker yemeyi biraktim inanirmisin, böyle artik ayda yilda bir, sigara icmeyide biraktim (en cok esim hastanedeyken iciyordumya) bence kilolarim ondan geri geldi zaten :1rolleyes: bahanemde hemen hazir şakkıdı

ayy harikasın canımmmmm.
bu arada eşin nasıl oldu.
:CüvCüv: kız doğurdunda bizimmi haberimiz yok

yerimseniben
kütomm hoş geldin canımm. nasılsın kuşum. hiç gelemz oldun ya sen en iyisi eski adsl ne geç yaaaaakötükedihüso

nerdeeee yaw 18 ay sözleşmelı gıttı 2 ay kaldı 16 kafamçokkarıştı

bende özledım hadi vivaaaa döktur bakalım

iyiyim canım benım asıl sen nasılsın anlat bakalım istiyorumda doramada yazdım ole eskısı gıbı gece gunduz pc basında deılım normal insan kıvamına geldım sayılır artık az paylaşım yaparım garantı kabulse varımaklinialirimsmile

hihi, biz hic degismedik ayni tas ayni hamam bilgisayarla dogduk anamizin karnindan ; )

Ama bak sevindim, demek geceleri artik uyuyorsun sırnaşık şey

Benden haberler iyi simdilik canim ya, esim iyiye dogru gidiyor, bu senede iste bir kac kez hastaneye yatacak, ay sonunda 5 Hafta gidecek uzak bir sehire sonra mayisda galiba tekrar 3 hafta birde birdaha ameliyat olacak belinden ama tarih belli degil civileri geri cikartacaklarmis, allahima sükürler olsun bugünümüze, artik hayatda herseye sükür etmeyi ögrendim valla. viva büyüdü kizzz :gitme:sırnaşık şey

ya sanal bile olsa herkesin kendi tarzi var degilmi, insan ariyor valla : ) yazarim doracigim, romanlar dökerim buraya, birde kilo versek süper olur :lepi:

ayy harikasın canımmmmm.
bu arada eşin nasıl oldu.
:CüvCüv: kız doğurdunda bizimmi haberimiz yok

juahahhaa : ) Yok ya, kötü aliskanliklarimdan vazgeceyim dedim, sagligimin degerini bileyim dedim, biraz cok korktumda artik hastanelerden falan :1ninca:
Allah yokluklarini vermesin ama kimseyide muhtac etmesin oralara :Saruboceq::emir_bebek:

Kizlar benim esim hala gecmisi hatirlamiyor, bazen tek tük aklina geliyor ama fazla degil. Birde cok duygusal oldu, birde bana daha cok düskün, galiba her ser gibi gözüken olayda bir hayir var demek. Birazda pozitif yönleri konusalim okadari felaketden sonra : )

hihi, biz hic degismedik ayni tas ayni hamam bilgisayarla dogduk anamizin karnindan ; )

Ama bak sevindim, demek geceleri artik uyuyorsun sırnaşık şey

Benden haberler iyi simdilik canim ya, esim iyiye dogru gidiyor, bu senede iste bir kac kez hastaneye yatacak, ay sonunda 5 Hafta gidecek uzak bir sehire sonra mayisda galiba tekrar 3 hafta birde birdaha ameliyat olacak belinden ama tarih belli degil civileri geri cikartacaklarmis, allahima sükürler olsun bugünümüze, artik hayatda herseye sükür etmeyi ögrendim valla. viva büyüdü kizzz :gitme:sırnaşık şey

canım benımm inş. çektıgın çekecegın en buyuk sıkıntılar gecmışte kaldı rabbım bıdaha oyle acı gunler yasatmasın şimdi yıne hatırladım nasıl yuregımız agzımızda yasadık aylarca sukur gectı gıttı viva buyu opuyorumnanaktan hep acılar buyutuyo adamı bı zaman sonra bakıyosun ıyıkı dıyosun senı sen yapan o acılar işte rabbım cekemeyeegımız dert yuklemez zaten omzumuza herzaman sabır şükürr yola devam hayat bu kadarcık bışıymış megerse

X