Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

oirpatacım hatırlayamadım şimdi ama affet güzelim ya sanki nicki hatırlıyorum ama
e o zman gel güzelim azimlen aramıza katıl cok ciddiyim ben beraber zayıflayalım
aeben nerde ???? takımda aeben yokki:)))))))) 6 ile karıştırdın sanırım :)))))))

kızlar nerdesiniz ki anlayamadım ya
görüşemeyiz herhalde bugün küto gelirsen yazkesin girip girmeyecegini tatlım
samanyolu kaybolmak yok burdasın ona göre
peri hala aşureleri unutmadım :)
karabiberim az ye cok öpüyorum
asicim ? merak içerisindeyim
viva tekrar hg sayfadasın görüyorum
oirpata teklifimde ciddyim gel beraber zayıflayalım internet baglattınmı diye sormuşlar başka yerden mi giriyon :)
e işte ben gidiyom oğlişler gelcek yemek yicekler sonrada ben gsmeye gitcem kısır yicem ama cok az öptüm siziiiiii ba bay
gelince sayfaları okumakta zorluk çekecegime inanmak istiyorum :)

Günaydin kizlar Şeniz
Yeni isimlere herkes bi alismasi gerek galiba yerimseniben

Sisman manifestosu nerde ebrulum bir arayim bakalim baska hatunlar nekadari iradeli okuyayimda kendi kafami duvarlara vurayim kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile5

Bende simdi bir Ihlamur Cayi icecegim sonrasi Allah kerim, ne yiyecegime karar vermedim. Sadece dün ilginc birsey okudum: Korkarak yedigin hersey kilo yapiyormus. Eher icinden "Bu bana kilo olarak geri dönermi, geri döner, geri dönebilir" diye düsünceler varsa kesinlikle yemiyecekmisin. Bak bu dogru olabilir sengözlerimebaksanab

Kizkardesim gecenlerde yemege cagirdi, mutfagina bir girdim, sanki cikolata ve seker dünyasindayim :icecream: Kendide 53-55 kilo arasi gidip gelir. Bu ne kiz diyorum, bana kilo yapmiyorki diyor zemuszemus

hosbulduk ebrulum, keyifler iyi bakiyorum, sanki bu sefer tombis kizlar citir olabilir ve kalabilir gibime geliyor ; ))

ay ne buldum ben bir yere yazmıştım ama ayrı başlık altında görünüyor anlayamadım ebrulumun başarı öyküsü diye neyse bakın ne yazmışım :))
EBRULUM'un başarı öyküsü Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

bende bişeyler yazmak istedim canlarım zayıflama serüvenime kk ile başladım ilk zamanlar zayıflamak isteyenlerin topiğine sonrada cuma yarışmasına katıldım evet gerçekten bu tip hikayelerin diyet listelerinden daha faydalı olduguna inanıyorum insanı daha çok motive ediyor
ilk zamanlar evet çok zorlandım gece leri kriz geçiriyordum resmen düzenli olarak elma sirkesi kullandım yeşil çay içtim boğazımı tutmayı öğrendim kilo çizelgemdede görüldüğü üzre 12 kilo verdim çevremdeki insanlar ay çok zayıfladın gibi sözler söyleyince inanın daha da iştaha geliyorum bu 12 kiloyu 3 4 ayda verdim çok hızlı degildi yani kızlar kimi zaman umutsuzluga kapıldım kilo veremediğim zamanlar oldu ama inanın kendimi toparladım canlarım bu süre içerisinde tatlılar köfteler hamur işleri yediğim günlerde oldu tabiki canalrım ben bunların tamamen kesilmesi taraftarı da degilim az verelim ama kalıcı olsun diye düşünüyorum her zaman inşallah hep birlikte istediğimiz kilolara gelmek dileğiyle kızlarrrrr herkese mutlu yarınlar

viva oirpata şişman manifestosu diye bir konu açmış orda var linke tıkla cıkıyooo
arkadaşlar başka siteye yönlendirmeden dolayı konu kapanmış :) kalistecim iyi çalışıyor :)anında kapatmış viva özeline bak :)

Son düzenleme:
Bir Kelimeyle: WOW. Bu ne ya. Hayatda öyle birsey okumadim. Film izliyormusum gibi : ) Kizlar ben galiba bu sitede bayagi bir mesgul olacagim. birde hosuma gitti, hic diyet ürünleri hap vs kullanmiyormus, bende öyle. Nekadari kilo aldiysamda bir cok kötü aliskanliklarimdan kurtuldum: Cola light, sigara, hazir yemek, lastik sekerler. Birde sagligimin yanina zayiflik katilsa süper olacak.

Eskiden ne güzelmis, zayif kadina saglikli demezlermis, etli butlu olacakki saglikli cocuk doguracak ; ))

Ya benim bu sisman manifestosunu okumak haftalarimi alacak, cok sevincliyim : )))

Valla böyle güzel sayfalar insani aydinlatiyor. Okumaya basladiktan sonra ne yiyecegimide kesinlestirdim, aslinda ne icecegimi:

Kizlar hepinize bir meyve-sebze sikacagi öneriyorum. Annem hediye etti bana, ilk verdiginde ben bunu ne yapacagim diyordum, ama simdi onsuz bir hayat düsünemiyorum : ) Gecenlerde kayinvaldemgil geldi türkiyeden ve oda okadari cok sevdiki türkiyeye geri döner dönmez almis ve hergün mutlaka iciyorlarmis.

Bugünkü kahvaltim:

5 Havuc
(kabugunu soymadim, sadece iyice yikadim, ama soyunca görüntü daha güzel tabii)
yarim salatalik (kabugunu soymadim daha saglikli olsun diye, ama görüntü olarak icecek soyunca daha güzel gözüküyor)
yarim limon (kabuklarini soyup komple koyuyorsun makineye)
1 dis sarimsak

bunlari makineye verdim ~300 ml sebze suyu cikti, cok güzelde tadi var, simdi onu iciyorum. Sonra birsey yemem, cünki bagirsaklarimi temizlemesini istiyorum. Artik öglene yemek yaparim, zaten esimde gelecek.

doraaaa aşureyi unuttum snaama atladıgnı biliyorum yorum yapmamışsın hala geçerli ankara uzak belki ama bn rüyanda gelir gırtlaklarım seni on göreeeeeeee :)))))) öcüüüüüüü

kız daha aşuere filan kaynatmadım cadııııalsanaalsanasmile henüz ıslanma aşamasında.
aslında bugün kaynatmıyacaktım ama eşim bir kaç günlüğüne şehir dışına çıkıyor.
o gelinceye kadar ben hastalanacağım. ve aşüre ayı geçipp gidecek.
normalde dışardan geleni yemez benim eşim. kaynatta içelim deyince kıyamadımopuyorumnanaktan
niyetimdeki cuma gündü tartıldıktan sonra
artık akşam menümde 1 kace içerim menü yerine getiririmmmmzemuszemus

Ya benim bu sisman manifestosunu okumak haftalarimi alacak, cok sevincliyim : )))

Valla böyle güzel sayfalar insani aydinlatiyor. Okumaya basladiktan sonra ne yiyecegimide kesinlestirdim, aslinda ne icecegimi:

Kizlar hepinize bir meyve-sebze sikacagi öneriyorum. Annem hediye etti bana, ilk verdiginde ben bunu ne yapacagim diyordum, ama simdi onsuz bir hayat düsünemiyorum : ) Gecenlerde kayinvaldemgil geldi türkiyeden ve oda okadari cok sevdiki türkiyeye geri döner dönmez almis ve hergün mutlaka iciyorlarmis.

Bugünkü kahvaltim:

5 Havuc
(kabugunu soymadim, sadece iyice yikadim, ama soyunca görüntü daha güzel tabii)
yarim salatalik (kabugunu soymadim daha saglikli olsun diye, ama görüntü olarak icecek soyunca daha güzel gözüküyor)
yarim limon (kabuklarini soyup komple koyuyorsun makineye)
1 dis sarimsak

bunlari makineye verdim ~300 ml sebze suyu cikti, cok güzelde tadi var, simdi onu iciyorum. Sonra birsey yemem, cünki bagirsaklarimi temizlemesini istiyorum. Artik öglene yemek yaparim, zaten esimde gelecek.

5 tane havuç suyunu 1 seferdemi içeceğiz peki vivacığım:jeyyar:
ben ara öğününümde 1 avuç beyaz leblebi ve yarım litre suyumu içtim. hiç oturmadım temizlik yaptım.......:lepi:
öğle menümde 3 parça haşlama et yağı tamamen alınmıştı
1 sivri biber 1 tane domatest
2 lokma kepek ekmeği yedim. çok mutluyum eski düzenime döndüğüm için. teşekkürler kızlarrrrrrkaydirigubbakcemile5

bu arada eda ve asi nerelerdesiniz siz yaaaaaa:gitme:

orbitaaa hoş geldin canım aramıza takım tamamlanoyor nihayet

ebru bu azimle sen nisan sonuna kadar 70 olursun yaaaadelikafadulden:lepi:

kalisle görüşmüştük lakin baska site die engele takıldı... facebook dan ekli ark varsa bana grup daveti atarım... şişman manifesto bir sahıs arkadaslar 46 kilo veren ve 75 kg verme hedefi olan bir sahış .. 1 haftadır takipcisiyim ve işe yarıyo dedikleri ... ebrulum dora ya ben bişi yazdımdı özelden bi diyolaga gecerseniz anlarsınız beni .. yine aynı sorunlar yasamak istemiyorum ..katılmak isterim lakin eskisi gibi haftada 1 kg vermek gibi bi sacmalık yapmıcam az ve öz vercem:) misli ile geri geliyoda:KK43:(

:KK70: inanmıyorum bi hayran daha kazandı demet hanım:)) viva cidden cok inceleyici okursan eğittigini fark edersin... tamamiyle değisim hikayesi ... ben demet hanıma hayranlık besliyorum resmen ... ve okuyan arklar dikkatle bakın 46 kg 3 ay veya 7 ayda degil yıllara bölmüş vucudunda deforme bile yok anlata biliyorum dimi:))

Son düzenleme:
X