Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Bugünn bende ev temizleyeceğimm eşim işte,kızım okulda kurstaa
kızımm gelmedenn bitireyimmm artıkk

hadii öptüm hepinizi

amaa yenii gelenlerr lütfenn yazarmısınızz bakalımm bekliyorumm

miss geliyoo sadeceee

kızzzalsanaalsanasmilesen benii tanımıyonmuuuuuuu

ben eda hani eski nickim eda01
unutmuşş olabilirsinn tabikii amaa başka sitedede günlükk açmıştıkk

sen hamilee kalıncaa yarışmadann çıkmıştınnn,2 nci oğlanı doğurdunnn bakk nasıll biliyomm canımm
hoşgeldinn mehtapcımm

kızz eda desenize ben nerden biliim:))
seni hatırlamaz olurmuyum fıstığım

Günaydın kızlar
bugün herkes kayıplarda sanırım. ne de olsa hafta sonu
dün akşam ben yine diyete uygun beslenemedim maalesef. dışarıda yedik. kaçtı biraz.
pazartesiden itibaren tam adaptasyon burda olucam kesin.
bugün bir keyifsizlik var üzerimde. çok karışık rüyalar gördüm. Allah hayırlara çıkarsın inşallah

Merhaba kizlar, dora´dan davet geldi, bende katilmak isterim takima hala yer varsa. Ne güzel eskileri burda görmek : ) viva

evet şekerlerrrrrr nasılsınız
çok gec yattım evet uyudum edacım ama sen o satırları yazarken oğlumu kursa yolluyordum geri yattım
e malum hafta sonu kahvaltıyı cok gec yaptık kaçırmadım merak etmeyein standart ölçülerde oldu
edacım allah kolaylık versin canım bende tam temzilik modundayım da bir cigara molası verdim
kızlar yaa gelecek hafta sonuncuyuzzz haberiniz olsun şimdiden kendimizi alıştıralım ki şevkimiz krılmasın eski kilolarımızla başlayacakmışız yarışmaya neyse hayırlsıı
peri gelsin de şu liderlik yardımcılık işlerini tekrar konuşup kaliste ye bildielim canlarım sizi seviyorum
yeni aramıza girecek olan arkadaşlardan da tek ricamız düzenli istikrarlı devam etmeleeri olacktır bir kelime yazıp ortdan 5 gün kaybolmak yok geçerli bir mazeret olmazsa tabi çenem düştü ben kaçtı m

asicim cabuk gir modaaaaaaa pazartesi diye yarını da kaçırma lütfen nerden dönsen o kar unutma tamam mı bebişim
misnev ha gayret canım olacak ta bu cikolata işi bozmuş bana kahvenin yanında o kadar ısrar ettiler yemedim kız
vay eskilerde lıgtcola fun vardı zayıflamak isteyenlerin paylaşım alanı topiğini açan aklıma geldi kayboldu gitti kız ortadan ilk zamanlar cok esinlenmiştim ondan
mideniz mi gurulduyor at bir salatalık kessin sesini:))))
ıyyy bu mevsimde de salatalıgı agzıma koyamıyorum ben
amma konuyu dagıttım demi nerdennnnnnn neereye
kızlar bir dhaa giremezsem akşam yiyecegimi de söyliim de canım hiç yemek yapmak istemiyor mercimekli köfte yapcam yanında bol salata ile yicem bakalım :) hadi gittim ben peri gelir şimdi öpüyorummmmmmmm

Meraba kızlarr,
İşte yoğunum bugün yazamadım bi türlü:KK43:Bi de yorgunum ki sormayın bıraksanız mışıl mışıl uyuycam.Kan değerlerim düştü sanırım pazartesi bi ölçüm yaptırayım bari.Sabah kahvaltıda 2 adet kayısımla yoğurtlu müsli yedim.O kadar şiştim ki bitiremedim bile.Yanında da yeşil çay.İşe geldim 12:45 de yemekten aç kalktım :S tavuk pilav mantar çorbası salata çorbayı zaten beğenmiom pilavı da eledim sırf yemek diyince de bi tane butçuk verdiler :KK43: 2 dilimde kepek ekmeği aldım ama o baget dilimlerinden öle büyük değil.Salataya yüklendim.Üstüne de 1 saat sonra gibi ancak papatya çayımı içebildim.Az önce de 3 adet çörekotlu etiform yedim.Akşam naapsam die düşünüom 6 da çıkçam aynı menüden bi daa mı yesem,anneme dışarda yiyelim mi desem çünkü o da 7 de kurstan çıkçak.Kaçırmamakta lazım şimdi.Ya da eve gidip mercimek çorbası,1 sb makarnalı salata mı yapsam daa karar veremedim eve gitsem geç olur mu ki acaba akşam yemeğine.Bitter olduğu sürece 1 ya da 2 tane madlem çuku yiyiyorum şimdilik montignac amca izin veriodu bittere :p

misnev dışarı çıkmayın hem kesene zarar git evinde yeeeeeee yaaaaa
dışarı çıkarsan daha fazla yersin kaçar diye düşünüyorum ben şimdi sen akşama şöyle bir güzel mercimek çorbası yaparsınnn mmmmmmmm mis gibi güzel güzel bir kase içersin makarnalı salatandan da yaparsın yagsız ama hadi azııck damlat yag izin verdim baharatlarla yeşilliklerle ohhh
mayonez falan koymayacaksın umarım :)))))))
hadi bakalım afiyet olsun abla sözü dinle :)olurmu güzelim :)

misnev dışarı çıkmayın hem kesene zarar git evinde yeeeeeee yaaaaa
dışarı çıkarsan daha fazla yersin kaçar diye düşünüyorum ben şimdi sen akşama şöyle bir güzel mercimek çorbası yaparsınnn mmmmmmmm mis gibi güzel güzel bir kase içersin makarnalı salatandan da yaparsın yagsız ama hadi azııck damlat yag izin verdim baharatlarla yeşilliklerle ohhh
mayonez falan koymayacaksın umarım :)))))))
hadi bakalım afiyet olsun abla sözü dinle :)olurmu güzelim :)

Yok yok mayonez sevmem zaten:)Ama zeytinyağı olmalı accık salatanın içinde.Eve geçmem 8 i bulcak şimdi o yediklerim cuk die oturmasın sonra off ne zor iş yaa.Sanki eskiden 11 30 da yemek yiyen başkasıydı öpüyorum ebrulu ablacımm

slm kızlar.
ben anca akşama gelebildim. geçmişi okudum ama yol yorgunluğu baş ağrım tuttu.
edacığım bu diyeti yarın sakin kafayla bir araştırayım. pazartesi oruç tutmazsam başları artık tabi benim koca bünyeye uyarsakafamçokkarıştı

vivacığım henüz takımımız tam olarak dolmadı hoş gelmişin Şeniz
kilondan şikayetciysen kal istersen:lepi:

kızlar sizlerde uygun görürseniz. ebruyu başkan seçelim. yardımcı olarak ben de talip olabilirim hatta uygun görürseniz oldum bileekaydirigubbakcemile
baktık ebru başkanlıktan sıkıldı başka birimiz başkan olur gül gibi geçinir gideriz artıkopuyorumnanaktan

ayçacığım bende kızlara katılıyorum canım bir müddet en azından adaptasyonu sağlayıncaya kadar bu dışarda yeme işini ertele istersen. dışarda diyet bulmakta zorlanırsın. yok az yerim tadında bırakırım diyorsan taktir senin canımmmŞeniz

laelaelaelaelae gelelim benim yediklerimeeeee
sabah sirkeli portakal suyum
arkasından 2 kaşık melemen 1.5 dilim kepek ekmeği
ara öğünde 2 hurma
öğleye 1 elma yarım tabak yağsız makarna 3 biber turşusu
arada yine 3 hurma
akşama 3 dilim palamut 2 kaşık tarhana çorbası 2 bardak fanta:kedi: ite bu beni feci ettiiiii:umursamaz: yarım dilimde kepek ekmeği.
bugün doyma hisiim daha kuvvetli yavaş yavaş bünyem alışıyor gibi bakalım.
asiciğim inşallah hep birlikte pazartesi iyce toparlıycaz canımzemuszemus

bakınn ebruya nasılda gaza geldi kuşumm.
bende eski kilolarla baza alınacaz diye anlamıştım kalisten zaten ama olsun ayıbmızla yüzleşmeyi bileceğiz. yılmak yok. o zaman başaran yeniden başarır. istikrar ve azim olsun yeterkii:lepi:

Öff ya, simdi listelere baktim en son 06.02.09 daki kilom 58,9 kg mus, ozaman bile bana cok geliyordu,simdi ne yüzle listeye geri dönecegim : ( En yüksek kilom 64 kgydu ya, simdi gerci 62 civarlarinda ama cok almisim bir senede, bir beden büyümüsüm resmen :p

samanyolucum kendini biraz daha tanıtırmısın boyun kilon kaç onlarıda yazarmısın canım takımımız cok yeni yerimiz vardır herhalde
gel canım istikrarlı kararlı olcaksın ama olurmuuuu ???

canımm dora gelsinn o söyler sanaa
çünküü kaç kişi alındı bilmiyorumm

Arkadaşlar teşekkür ederim ama Dora dan henüz davet alamadım,bekliyorum.Sanırım mesajımı görmedi...,:çok üzgünüm:

DORACIM LÜTFEN DUY SESİMİ;BENİ DE AL TAKIMA:::::::Bak almazsan obez olucam sonra üzülürsün...:roflol:

günaydınnnnnnn daha yeni kahvaltı yapacagım da kızlara bakayım dedim bir şekerlerim yumurta ve patates karışık salata yaptım ondan yicem biraz bir dilim ekmekle sonra temizlik çocuk odasının şeklini degiştircem üffff çok iş var cok
samnyolucum sen neden bizim sözümüze iimat etmiyon kıııııı :))))))))))
doraaaaaa gel de şu kıza gel de yazık garibim seni bekliyo :))))))))))))
bu arada fazlada kilon yokmuş ama azimli olacaksan hedefime kesin ulaşacagım diyosan haftada bir gün ugramayacaksan gel diyorum şekerim daha ne diyeyim ki
oky öptüm herkesii
telefon geldi misafir geliyo gittim bennnnnnnnnnnn

Arkadaşlar teşekkür ederim ama Dora dan henüz davet alamadım,bekliyorum.Sanırım mesajımı görmedi...,:çok üzgünüm:

DORACIM LÜTFEN DUY SESİMİ;BENİ DE AL TAKIMA:::::::Bak almazsan obez olucam sonra üzülürsün...:roflol:

CANIMMMM takım kaptanımız artık ebru sen önce ona itimat et bencedeolumunekankayizsmile
ben sadece takımı toparladım gerisini ebrunun şefkatli kollarına bırakıyorum oda gel dediğine göre hoş geldinnnnnnnnnkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

ebrucuğum şu anda takımda kaç kişi olduk. artık yarın hesaplar listeyi tamamlarız. sen başkan ben başkan yardımcısı olarak paylaşıma yazarız

tabi edacığım yardımcı ben olayım diyorsan seveeee seveeeee aradan çekilir bende sana yardımcı olurum :lepi:

vivacığım sende fazla almamışın yaa ben homili gırtlak gibiymişim bidaha utandım yaaaaa:kedi:

bende kahvaltıyı 11 de yaptım.
1 bardak az şekerli çok bardakta:1closedeyes: hiç şekersiz çay içtim
1 dilim ekmek ama büyükçeydi itiraf ediyorum 1 bisküvi 1 yumurta 2 zeytinle kalktım
akşam yatmadan mekik falan yapmıştım sabah kalktığımda tüm vucudum ağrıyaraktan uyandım . çiğlik varmıştı tabii aylarca bırakırsam olacağ buydukötükedihüso

ebrucuğum sanada kolay gelsin. bende alışverişe çıkacağım.

Günaydin Şeniz Kahvaltida neler yiyecegiz bakayim cokacimcoook

Dora cok az yemisin bence, kac kilo oldunki sen, itiraf et bakayim :jeyyar:

Haydi ben mutfaga simdi esimde kalkar ac susuz kalmasin yazik- kendimi düsündügümden degil yani sırnaşık şey

samnyolucum sen neden bizim sözümüze iimat etmiyon kıııııı :))))))))))
doraaaaaa gel de şu kıza gel de yazık garibim seni bekliyo :))))))))))))
bu arada fazlada kilon yokmuş ama azimli olacaksan hedefime kesin ulaşacagım diyosan haftada bir gün ugramayacaksan gel diyorum şekerim daha ne diyeyim ki
oky öptüm herkesii
AYYY tamam canım kızma,senin takım kaptanı olduğunu bilemedim arkadaşım.opuyorumnanaktanŞaka bir yana kararlıyım arkadaşım.Vermem gereken 5 kilo var az mı ya.....:çok üzgünüm:

CANIMMMM takım kaptanımız artık ebru sen önce ona itimat et bencedeolumunekankayizsmile
ben sadece takımı toparladım gerisini ebrunun şefkatli kollarına bırakıyorum oda gel dediğine göre hoş geldinnnnnnnnnkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

yaaaaa:kedi:

Hoşbuldum arkadaşım gün içinde elimden geldiğince paylaşım yaparım...Bu arada kendimi de tanıtayım.ıstanbul da yaşıyorum.Sanırım hepinizden büyüğümsenağlama41 yaşındayım biri üniversitede ,diğeri lise 1 de okuyan 2 oğlum var.Ev hanımıyım.Boş zamanlarımda kitap okumayı çok seviyorum .ışte böyle başka sorularınız olursa cevaplarım canlarım....BOYUM 1,65
KıLOM 67 HEDEFıM...62opuyorumnanaktan

X