Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

yok nazlım :kedi: o kadar da değil bilmiyorumkismile
benim 58 analog tartıdaydı. dijitalde 3 kilo farketti benim. 61 di o zamanlar
4 kilocuk almışım fisfisfis
ama 10 kilo vermek istiyorum ve kararlıyım bu sefer vereliniortak

facede gördüm düğün yaklaşmış. Allah tamamına erdirsin inşallah. hazırlıklar artmıştır şimdi :1rolleyes:

haklısın mehtabım da valla gerçekten burası olmayınca geri geliyormuş kilolar
bence sen bol bol takıl bizlere
en azından diyet modundan çıkmış olmazsın.
sen fazla değilmişsin ama olsun :smiley-cool:

hadi bakalım hayırlı olsun asim

inşallah gitsin şu kilolar gelmesinler artık geriye

off gitmesi dert, gelmemesi dert
böyle ömür geçer mi yahu
sen naptın canım. verebildin mi biraz daha

evet asiciğim düğüne az kaldı ALLAH kısmet ederse 3 nisanda evleniyorum. evet sen tartı değiştirmiştin canım. inşallah en kısa zamanda ulaşırsın istediğin kiloya tabi bende düğüne az kaldı . ne kadar kilo verebilirsem yanıma kar kalır.

ıyiii akşamlarrr canlarımm benn geldimmmmmmmmm
Sabahh burayaa girdikyenn sonraa bizimm bilgisayar gittii giremedimm bidahaaa
benimdee çarşıda işlerimm vardııı akşamm 5 buçukk gibii geldimm o yüzdenn uğrayamadımm canlarımmm
Çok yorulmuşumm amaa
Ben demiştimm ya size isveçç diyetii yapacağımm diyeee,bugünn çokk güzell uyguladımm listeyee harfiyenn uydummm

yarınn 2ncii günüm olacak ,13 gün yapılıyoo bu diyett artıkk benn ne kadarr yaparsammm

sabah aç karna kahve içtimm

öğlen 2 tane haşlanmış yumurta,1 domates yedimm

bol bolda su içtimm
akşamdaa 2 baget haşlanmış tavuk ve salata yedimm

su içmeye devammmm

yürüyüş olarakdaa bugünn çarşıdaa gezmemii sayıyorummm

mehtapp kızz hangii mehtapsınn
yarışmadaa hamile kalanmısınn kızzzzz

yenii gelenlerr tekrarr hoşgeldinizzzz

karabiberim nerdesiniz yahu catlattınız beni meraktan catladfım gerçekten
ay bir acıktım kızlar anlatamma ben diyet yaparken pilav agzıma koymam ama pilav üzeri bir kaç kaşık patates koydum yedim valla yani yesem tencereyi bitirecek boyuttyım
ayrıca karabiberim evet o mehtapppppppp :)))))))))

evet tatlım omehtabım anaaa ünlü olmuşum laaa

canım ben suyla birazzorlanıyorum. 1 bardak portakal yada gryfurt içine 1 çorba kaşığı katıp içiyorrum.
suyla içtiğim zamanda 1 tatlı kaşığıda bal ilave ediyorum

anaa bizim kızlar burda :1shok: olumunekankayizsmile
hee sizin çıtır kızlar oldu tombul gacılar. hoş geldin meleğimmmm

selam millet naber herkesssler burdaymışşşş benide alıcaanızmı aranızaaaaa hiiiiiiii

ay şaka şaka bi selam veriim dedim dora asi ebrum nöörüyonuz bakalım
sen bari bir tosuncuk çıkardın biz niye döndükkkkkkkkk
evet canım 62 ile bırakmıştım. nerdeeeeeeeeeee. çok pişmanım çokkkkkk

slmmmm
kızlar bu gün misafirliğe gittim.
çok çeşit vardı ama ben sadece 2 tane küçük patlıcan dolması yedim. arada 1 avuç iğde
akşamada 2 çubuk patatest ama yağını peçeteyle iyce almıştım3 tane arnavut ciğeri
2 hamsi yine yağını peçeteye emdirdimopuyorumnanaktan
ama halen doymadım. artık bir ara meyve yerim. ben bayağ çok yiyormuştum. bunlar beni kesmediğine göre yaaaa

birde bizim bu hesap işimiz nasıl olacak ya. girdiğimiz bu yeni kilolarlamaı yoksa mezun olduğumuz kilolarlamı.
eğer öyleyse biz 3 sene filan hiç dereceye giremiyeceğiz demektirohaoldumsmile:roflol::roflol:

süpersin karabiberciğim. hadi bakalım kim tutar seni. bu diyeti birde ben araştırcam. cesaret edersem başlarım inşallh
13 gün neki bir çırpıda geçerohaoldumsmile

kızlar yarın kusura bakmayın yine ben giremiyebilirim. anca akşama burda olurum. köye gideceğiz. yaşlı bir teyzemiz vardı sizlere ömür allahın rahmetine kavuşmuş(((
akşama görüşmek üzere az yemeli günler diliyorummmmmkaydirigubbakcemile

Arkadaşlar takımınızda bana da yer var mı? kilo vermem gerekiyor ama tek başına da olmuyor.:umursamaz:.Lütfen beni de alın,söz elimden geleni yapıcam....

doracım allah rahmet eylesin canım benim ya ölümlü dünya işte
misafirim vardı kızlar biraz önce kalktılar valla ucundan azıcık kaçırdımmmm (((( ama yarın toplarım merak etmeyin siz
samanyolucum kendini biraz daha tanıtırmısın boyun kilon kaç onlarıda yazarmısın canım takımımız cok yeni yerimiz vardır herhalde
gel canım istikrarlı kararlı olcaksın ama olurmuuuu ???
pericim yaaaaa eski kilolarımızla yazmasınlar şevkim kırılırrrrrrrrrr benim ya aglamak istiyorummmmm ben sorar öğrenirim
öpüyorum siiz muhtemelen sabah okursunuz
günaydınnnnnnnnnnnnnnnn diyeyim şimdiden malum hafta sonu benim ki kalkmaz pc nin başından arasıra girmeye calışırım ba bay

merhaba kızlar gezdim gezdim geldimişten çıktım iğneli epi randevum vaa şaşkın ben 7 yerine karta 5 yaz bi de akşama arkadaşa randevu ver.Bekliim bari dedim 10 dakkalık işim war araya sıkışırım belkim.hem kilolarım gidince tüy problemimde bitçek işallahhihoyyyt bi de güzel uyumuşm ki beklerkenn.anaa arada ne yediimi yazmayı unuttumklava:işyerinde ara öğün die 3 bisküi götürüom almayı unutmuşum sabah vardiyası sersem edio beni heekafamçokkarıştı tansiyonum süş sen saat 3 gibi epiasyondan önce ne yesem ne yesem bi porsiyon izgara köfte ve ayran saat 16:30 gibi aynındaki pidlerle patates püresini de yedim klava: sooara da randevum 7 de ya beklerken bi güzel uyudum araya sıkıştırdı beni velhasıl cevahir e gittim ordan da arkadaşlarla kahve içip muhabbet etmeyeli o kadar çok zaman oldu ki nese ark yemek yerken 1 tabak yayla çorbası içtim ekmeksiz sora da şekersiz türk kahvesiylen 1 adet mdlen bitter çikolata.11 gibi eve geldim aktivia mı yedim 1 adette mandalina üstüne de kuşburnu çayımı içtim şimdi de yatçam ark ın önerisiyle kahvaltıda suda beklemiş 2 kayısıyla 5 kaşık akşamdan buzdolabında beklemiş müsli yicem bağırsaklar çalışıyomuş hadi bakalım...

Kendinize iyi davranın öptüm şekerleropuyorumnanaktan

Aya canımm benimdee aklımm sizdeydiii ne yalann söyliyimm
kilo bildirmee günüdee oluncaaa üzüldüm giremeyince
bende diyet yaparkenn pilav yemezdimm hiçç senin gibii
hadii bu sefer başaralımm canlarımm
şimdii dahaa bilinçliyiz

evet tatlım omehtabım anaaa ünlü olmuşum laaa

kızzzalsanaalsanasmilesen benii tanımıyonmuuuuuuu

ben eda hani eski nickim eda01
unutmuşş olabilirsinn tabikii amaa başka sitedede günlükk açmıştıkk

sen hamilee kalıncaa yarışmadann çıkmıştınnn,2 nci oğlanı doğurdunnn bakk nasıll biliyomm canımm
hoşgeldinn mehtapcımm

ahh ahh perimm dünyayıı yemeğee başlamışıszdaa haberimizz yok

süpersin karabiberciğim. hadi bakalım kim tutar seni. bu diyeti birde ben araştırcam. cesaret edersem başlarım inşallh
13 gün neki bir çırpıda geçerohaoldumsmile

Canımm benn gerçektenn çokk güzell sonuç aldımmm

Anlatmıştımm eşiminn yanınaa tekrarr gidecektimm benn yinee 65 falanımmm amaa,

Sonra 63 e indimm ,24 günn kalmışş benn dahaa 63

öylede gitmekk istemiyorumm eşiminn yanınaa

Bu diyetideee çokk duymuştumm hepp yapamaz anıyordumm kendimii,sabah kahvaltıı türk kahvesii çünküü canımm başka birşey yokk

Sonra cesarett edipp başladımmm,birde annemlerde kalırkenn 3 komşu iddaaya girdikk kim 24 günde çokk fazla kilo verecekk kazanana dondurma kaselerii alınacaktı

Neysee 2 arkadaşş bunu yaptıkk diğerii başka birşeyy

Amaa benii göresenn ağzımaa diyett dışındaa hiçbirşeyy sokmadımmm ,bol bol sabah akşamm yürüdümm parktakiii spor aletlerine bindimm,bol bol su içtimm

Tartıı günüü geldii benn 63 den 57 ye indimm,polonyadaa eşimin yanındaykende 56 oldumm,ko tpantolunum belimdenn düşüyorduu resmenn kemerinn sonuna ancakk vuruyordummm

Az çokk ne kadarr istikrarlıı olduğumuu biliyorsunuzzz

uzun süree kiloda almadımm ama kendii elimlee ettim bennn

ekmekk arasıı yemeğee başaldımm tekk zaafımm bu benimm ve geldii kilolarrr

şimdii bunaa yine başladımm bakalım sonuç ne olacakk
ilk gün baş ağrısı yapıyoo bugünn iyiyimm ,sabah yine kahve içitimm aç karnaa

kahve içmeyee böyleliklee alıştımm diyet yapmasamda günde 3veya 4 defa kahvemm var artıkk

Arkadaşlar takımınızda bana da yer var mı? kilo vermem gerekiyor ama tek başına da olmuyor.:umursamaz:.Lütfen beni de alın,söz elimden geleni yapıcam....

canımm dora gelsinn o söyler sanaa
çünküü kaç kişi alındı bilmiyorumm

çokk sağoll canımm senn şimdii uyuyorsunn hadii bakalımm birtanemmm

kız çokk özlemişim valla siziii

eeeeeeee kız başka ne yicen satenn maşalllahalsanaalsanasmileçikolota noluyooooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…