Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

silviş burdan yapıyım dedim . benimki eflatun çıkıyor listede.
burdan kopyalıyorum orda alıntı yaptıktan sonra yapıştırıyorum.
ama heyhat

2.TAKIM **131.ETAP **
singing kettle (71.5/71.5/0/0.0%)
LEAH (84.6/84.6/0/0.0%)
sheker_cadi (71.7/71.7/0/0.0%)
Handemi(69.4/69.4/0/0.0%)
tarikim(64.2/64.0/0.2/0.31%)

2.TAKIM TOPLAM KİLO (361.4/361.2/0.2/0.06)

nalansu çok tşk ederim . özeldende 600 sn de bir mesaj gönderiliyormuş.
süreklide 502 gateway veriyor.
çok sıkılmıştım. beni büyük bir sıkıntıdan kurtardın.

kardeş takımcım lsiteniz doğrudur, ben de şimdi paylaşım alnaına ekledim bilginize

rica ederim singing ablacım ..nrmyn canım sanada teşekkür ederim ..alıntı yapılmadı bi türlü sinir oldum yaa

Bak Silviyacim bizi birakmaya gonlun elvermedi dimi:)))))Bugun tum gun doluydum anca aksam yazabiliyorum kizlar.Bugun Turk bayanlarla bi aradaydik ondan pek sadik kalamadim sozume malesef(Ama yarin devam ins.Ya kizlar ins su liste islerini halledebiliriz cunku bende nasil nereye ekleniyor hic bilmiyorum listeyi hazirlamak konusunda bilgi sahibi oldum biraz Enfurtu'cum sagolsun ama ekleme kismi hic aklimda bile degildi yani bide bu konularda cok ozurluyum.Hadi bakalim Singingcim haftaya beceririz ins.Kimbilir iyi kalpli kaptaimiz Silviyamiz haftayada ugrar belki.Bu arada 14. takimdaki arkadaslarim Domination sizlerinde destegi icin tesekkurler.Nrymn'cim sanada tabi.

canım daha öncede dediğim gibi sizi tamamen terketmiş değilim.ve herşey yerine oturana kadar gözatıcam ne haldesiniz diye.ama şunu döylemeliyim ki gelip listenizi hazırlamıycam çünki eğer böyle yaparsam işler düzene girmez.kendiniz bunu öğrenmelisiniz ve takımda en azından 2-3 kişi bu işi yapabiliyo olmalı.malesef ben varken bu konuya eğilimli olmadı kimse am artık mecbur kaldığınıza göre yapmanız gerek.yani üzgünüm ama düşündüğün kadr iyi kalpli olamıyacağım.. opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kızlar merhaba.
bugün yediklerim .
sabah
1 simit.1 karper
ara
2 elma
öğle
5 kaşık kapuska 1 dilim ekmek salata
ara
nar
akşam
patlıcan oturtma 1 dilim ekmek.

Merhaba dun yazamadim kizlar cunku hastalik bizimde kapimiza dayandi malesef.Kendimi pek iyi hissetmiyorum umarim normal bi soguk alginligidir ve ogluma bulasmaz.Simdilik cok opuyorum kizlar.Dominationcum sagol canim bizi yalniz birakmadigin icin.Selamlar

tarikim geçmiş olsun .
mevsimsel yorgunluk vede yoğunluğundan kaynaklanan sıkıntılardır umarım.
üzüldüm gercekten.
domicik tşk.
3 olmak ne demek . bana hiç adil gelmedi .olmıyanları var gösterip liste yapmak.daha önceden ben yokum şu sürelerde deniyordu yada herhangi bir sebeple girememiştir diye düşünülüp tolerans gösteriliyorduki bu doğruydu . ama şimdi 2 kişi yazacak 5 kişi görünecek listede vede derece almış gibi olunacak. gerçekten bu işe emek harcadığım zamanları düşündüm (o zamanlar bu dereceler son derece önemliydi motivasyonum ve katılımcıların motivasyonu acısından)diğer takımlara haksızlık yapıyoruz.

slm tarikim gecmis olsun dikkat et kendine

slm singing nasilsin ?? nasil ben bisey anlamadim 2 kisi olupta 5 kisi gorukuyo kim var baska ???? eger devam edecekseniz kisi davet edin takima canlanir biraz

eylülce slm.
leah domuz gribi ile uğraşıyordu.
handemi girecekti sanırım sorun çıktı.
şeker cadıda 2 haftadır hiç yok.
tarikim ve ben varız . enfurtu ve silviya geri dönmek üzere ayrıldı.
durum bundan ibarettir.
hakikaten kendi kendine yazmak gibi oluyor.

Merhaba tesekkur ederim iyi dilekleriniz icin cok ciddi degil elhamdullillah.Seni de yalniz birakmaya hic gonlum razi olmuyo Singingcim napalim sence boyle biraz daha mi devam edelim yoksa birilerinimi davet edelim yada baska takima mi kayalim Silviya gelene kadar.Eger Silviya da ugrarsa belki o da yazar bi fikir verir.Bu arada hergun tesekkur ediyorum size kizlar Domination ve Eylulce ama yaptigniz cok ince bi davranis hakkaten.Herkese selam

Takıma birilerini çağırmak benim motivasyonumu artırmıyacak . çünkü onlar yeni olacak ve beklentileri ve yapması gerekenler konusunda bizim onları yönlendirmemiz gerekecek . Silvia nın yaşadığı durumları bizde yaşayacağız ve sonunda aynı koşullarda takımı bırakmayı düşüneceğiz. oysa ben yeni bir takıma gidersem kendimi göstermek durumunda kalırım .bir şeyi sonuçlandırmadan bırakmak hiç hoş değil ama sanırım bu sefer olması gereken o . inat etmenin bir faydası yok. diyetisyene gitmeyi düşünüyorum .kafam aynı h1n1 virüs aşısını yaptırmaktakı kadar karışık.

Singingcim uyuyamadin mi hayirdir.Yani baska takima gecsek daha mi iyi olur diyosun.Ben birlikte hareket etmeye hazirim.Aslinda benimde kafam en az seninki kadar karisik.Bende istiyorum gitmek diyetisyene ama burada verecegi diyet bizim yemek kulturumuze uymaz gibi geliyor.Ondan tereddutluyum bide yine eve bvi spor aleti almak istiyorum ama karar veremedim.Elliptical mi alsam yoksa yurume bandimi?Bide istikrar omayionca hani tamamen yapacagimi bilsem gozum kapali alicam ama yapmazsamda hem bosuna masraf hemde yer kaplayacak.Bu aksam ilk defa spor yaptim bu arada Leslie varya onu yaptim cok kolay oldu ilk gune gore.Bide devam etsem.Neyse canim seninde icini karartmayayim.Ama cok kiziyorum kendime hayatimi boylesine alt ust eden bu kilo illetinden nasil kurtulacagim diye.Sonucta sadece guzel gorunme degil bi de saglik var isin ucunda.Ikimiz aslinda hepimiz umarim kurtuluruz su fazlaliklardan kisa surede.Optum .Byee

Singingcim yazmamissin bisey.Nasil gecti bugunun?Iyisindir umarim bende ayni devam zaten gunduz idare ediyorumda aksamlari sapitmazsam iyi iste.Bide bu takim meselesini de acaba birilerine mi danissak yani paylasim alanina mi yazsak.Ya da Puskut'e falan mi sorsak?Yada eger biz bu hafta liste yapmazsak direk diskalifiye olup takim kapanir mi?Aslina bakarsan ben bi tek sen olsan bile yazarim ama ne senin motivasyonun olur ne benim biliyorum ama o kadar kotu ediyo ki takimin kapanmasi fikri.Zaten kafamin karisikligi yazima da yansiyo biliyorum.Umarim en iyi sekilde sonuclanir takimin sonu.

anladim singing ama elinizde olmayan sebeblerden dolayi kaynaklaniyor bunlar bizim kapimiz acik biliyorsun eger gelmek isterseniz tarikm la opuyorumnanaktan

slm tarikimi 2 kisi ile zor tabi singing de yazdigim gibi gelmek isterseniz bizim kapimiz acik biz size alistik sizde bize alisirsinizkaydirigubbakcemile5 olur bence bu is siz bi dusunun en azindan takim kapanmasin biz 2 kisi yapariz izinliler donesiye kadar derseniz gelin paylasimlari bizim sayfada yapalim siz yine ayri kilo bildirimi yaparsiniz karar sizin ama sizinde motivation bitmeden bi karar verinvereliniortakopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…