Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

slm 2 takimin fistiklari nasilsiniz ???? silviya gecmis olsun allah sifasini verir insallah nalansu sen nasilsin bugun toparlandinmi ???? hepinizi opuyorum handemi enfertu nalansu silviyaopuyorumnanaktan

saol eylülcem.
sen nasılsın bakalım uğrayamadım bayadır sizn takıma asayiş berkemaldir umarım :)

kızlar biz antepe gidemedik benimde oğluşum o gece hastalandı. yani toptan bir hastalık hali varmış takımda. geçmiş olsun herkese.

singingim geçmiş olsun.oğlunun hastalnmasınada seyahatin iptalinede üzüldüm ama önemli olan sağlık.öpüyorum ufaklığı kocaman. a.s.

selam güzeller...silviş anenin iyi olmasına sevindim canım.acile gittik falan diyince bende korkmuştum aman neyseki ağır bi durumdan korusun rabbim sevdiklerimizi..

handemicim demek motor zorladı seni.valla ben 18 imi doldururu doldurmaz tam bi araba tutkunu olduğum için başladım babama baskı yapmaya.kursa yazdırdı beni ama sağolsun derslere yollamadı kalın bi kitap getirid eve,sınav zamanına kadar çalıştım.su gibi ettim resmen hani çok istiyom ya,e bide ilkinde kazanmam lazım beklemeye tahammülümde yok.neyse ki sınavı 3 derstende 99-100-97 alarak tamamladım.motordan 97 almıştım yalnız.bende az biraz zorlandım.ama inan ki şu anda motorla ilgili aklımda hiç bir şey kalmadı.önemli olan zaten ilkyardım ve kurallar.onları ara sıra gözden geçirdiğim bile oluyor hala.sende en kısa zamanda ehliyetini alıp keyifle arabanı sürersin inş...benm şimdi eşime hiiiiç minnetim yok.gerçi her yere yürüyerek gitmeyi tercih ediyorum ama kışın her yere co-pilotum furkoyla (pardon nalansu furkan diyecektim.)) gidiyorum.

nalansum,bize uğramamazlık etmediğine sevindim bacım.iyisin de mi....

kızlar hepinizi öpüyorum.ayy tv izlerken içim geçmiş yerde en az yarım saat uyuklamışım.ha bu arada sınırısz neti olan bi arkadaşım bana lesli teyzenin 3 milini indirdi.dün akşam yapayım dedim.hakikaten çok zevkliynmiş.ama furkan gelip bacağımın arasına girmeye çalışınca vaziyet bozuldu.bu akşam yine yapacağım kısmetse...

canım konukomşu rahatsızlanınca hastaneye taşıyorum ama anneme gelince ben gitmem diye tutturuyo.busefer ısrarımla gittik.biraz daha çabuk toplarlandı böylece.

bu arada sendne sonunda kavuşmuşsun lesli teyzeye hayırlı uğurlu olsun :)

Merhaba kizlar haftasonu misafir vardi yazamadim.Silviya ve singingcim gecmis olsun.tamam Silvisim ins cumaya kadar veririm 500 gr optum hepinizi.Byeee

selam kızlar.herkesler iyidir umarım....henüz kimse gelmemiş hadi ben orucum rehavet var üstümde size ne oluyor beaaaa???

pazartesi listesini yapayım hemen...handemicim canım bence tuttuğun raporları bi liste şekllinde cuma günleri versen daha iyi olur gibime geldi.yani ben evde not defterine not alıp cuma günleri yazmayı düşünüdm.hem silvişin vede bizim takibimiz dahada kolaylaşır bölece.

nalansu cadısı sen belki izin aldın ama su kontrollerini yap bence.

126.etap pazartesi

en-fur-tu
sabah :klasik kahvaltı.domates biber ve salatalık
ara :yeşil çay
öğle :eşim kayseri mantısı almıştı onu yaptım ama az yedim
ara :yok
akşam :2 elma,çay ve 3 bisküvi
spor :2 halı 3 yolluk yıkamak spordan sayılırsa onları yaptım.başkada bişey yapmadım
su :2 lt.

en fur tucum seninde deigin gibi evet izin aldım ...sen yap sıvı kontollerini gelene kadar ..olurmu ..
görevden kaçsaydım 2. bir görevi almazdım dimi silviş dedi hatta başkası alsın sen takım yardımcısısın diye ..ayrıca gerekseydi silvia söylerdi bana yap diye ..

izin almışşam belliki önemli sebeblerim var ve takip edecek durumda degilim ..

ben diyom hadımım en furtu diyo oglun kaç yaşında ...offf offff ...

dominoşummmm sen kayboldun gittin buralardan sanmıştım.özlüyorum bak seni?okul nasıl ?şeher cadımda yoğunmuş bu sene.aman derslerinizi ihmal etmeyin.

saol şekercim.yedikleri dokundu.isal-kusma olayı oldu.zaten kuşumun safra keseside yok yediklerinide karıştırınca soluğu hastanede aldık
çok geçmiş olsun a.s.
bende 2 haftalığına izne ayrıldım buraları bırakmk kolay mı aa sengözlerimebaksanab
arada frsat buldukça girmeye çalışıyorum şu 2 hafta geçsin zaten sınavlar başlıyor aaa asıl o zaman napıcam ben akannehir hiç düşünmemiştim akannehir
amanın hemen gidiyim çok oyalanmıyım akannehir
kızlar biz antepe gidemedik benimde oğluşum o gece hastalandı. yani toptan bir hastalık hali varmış takımda. geçmiş olsun herkese.

geçmiş olsun çokk a.s.
hadi kızlar ben kaçıyorum öğrenci masa başında gerek :roflol: öptüm hepinizi opuyorumnanaktan

silvişim, leah,tarikim ,domination çok tşk geçmiş olsun dilekleriniz için.
nalansu sende umarım en kısa zamanda atlatacaksın . sıkıntılı halinde bile Allah neşeni eksik etmesin.tabiki herkesin. önce ruh ve beden sağlığı.

126.etap pazartesi

en-fur-tu
sabah :klasik kahvaltı.domates biber ve salatalık
ara :yeşil çay
öğle :eşim kayseri mantısı almıştı onu yaptım ama az yedim
ara :yok
akşam :2 elma,çay ve 3 bisküvi
spor :2 halı 3 yolluk yıkamak spordan sayılırsa onları yaptım.başkada bişey yapmadım
SINGING KETTLE
su :2 lt.

sabah 2 dilim ekmek ,peynir.domates
ara 8 adet kırmızı üzüm.2 adet erik.
öğle 5 kaşık patlıcan oturtma 2. kaşık bulgur pilavi
ara 2 tane küçük hazır kek
akşam 1 kase patates mantısı
ara 1 elma 1 bardak süt

singincim çok teşekkür ederim canım yeni okudum seninde oglan hastalanmış çok geçmiş olsun canım umarım tez zamanda iyileşir çok öpüyorum bby..bizde top yekün gribiz ..

merhaba kızlar.bugün hava çok kötü.elektirikde kesilp duruyo.mesajlara göz attım.umarım elektirik gitmeden cevamıbı yazabilirim :)

en fur tucum seninde deigin gibi evet izin aldım ...sen yap sıvı kontollerini gelene kadar ..olurmu ..
görevden kaçsaydım 2. bir görevi almazdım dimi silviş dedi hatta başkası alsın sen takım yardımcısısın diye ..ayrıca gerekseydi silvia söylerdi bana yap diye ..

fıstığım şekerparem benim hemen sinirlenme :) tamam izinlisin görevdende izinlisin canım.izin alıp tammamen ortadan kaybolmadığından enfurtuda en azından su kontorllerini yapabileceğini düşünmüş.su görevini başkasına devrederiz şeker.sen kendini toparla yeterki opuyorumnanaktan

aslında listelerin raporlarını haftada 1 gün yani cuma günleri versek daha iyi olcak.ben geçmiş sayfalara bakıp notlarımı aldıktan sonra tekrar bu konuda bilgilendiricem görev sahiplerini.takipte kalın anacım :)))

bu arada kızlar regl oldum ve sancım var gidip uzanıcam.eğer elektirik olursa gece gelir tekrar bi göz atarım yatmadan.şimdi müsadenizle kaçıyorum...

silvişim canım benimsinielenme felan yok sanki görevimi aksatıyomuşum gibi hissettirdi cadoloz bana ...bende izinli oldugum için hiç bakmadım... arkadaşlar sizlerle paylaşamasamda ciddi anlamda psikoloj,k bunalım gçiriyorum lütfen hoşgörün beni...hepinizi ayrı ayrı çok seviyorum bby

merhabalar kızlar..

sonunda evimdeyim. 2 gün bile olsa ayrılık kötü :-)

yorgunluk var üzerimde ama açıkçası 2 gündür hiç spor yapmadım diyebilirm. ama spor yapmadğım içinde çok az yedm :-)

bugünse eve gelir gelmez tartıldım zaten. 72.4 kg çıktım çok sevindim vay be dedim kendime. sabit felan bekliyodm çünkü. ama az öncede bi arkadaşımı gördüm. kilomu aldın sen dedi. belki eteğinin beli kalındır ama blmiyorum dedi. kaldım öyle. cidden çok üzüldüm

allahım alır inşallah bizden bu kiloları sağlıklı bir biçimde..

yazdıklarınızı okudum.. :-) gerçek hayatta görüşmesek bile inanın sizide özlüyorum. takımımızın çoğunluğu ya kendisi yada akrabalrı hasta sanırım.. hepsine geçmiş olsun inşallah. ayrıca nalansu ve dominoş sizde hoşgeldinz :-) ziyaretinz için saolun..

şimdi çıkmalıyım. esen kalın :-)

Kız tombikler,

Noolmuş yine böyle..herkes dertli , herkes hasta bunalımda... Yakışmıyo kızla, moral lazım bize, elimizden tutup kaldırıcez birbirimizi..

Kız tombikler,

Noolmuş yine böyle..herkes dertli , herkes hasta bunalımda... Yakışmıyo kızla, moral lazım bize, elimizden tutup kaldırıcez birbirimizi..

ya inan leahcım ben hayatımda hiç böyle olmamıştım ...normalde hiç birşeye üzülmeyen üzülsede kimseciklere bi şey çaktırmayan maddi manevi her derdin üstesinden gelebilecek moral gücüne sahip bir insanım kendim bile şok geçiriyorum hallerime ..ama artık canıma bazı şeyler tak dedi...insanlarla ugraşmaktan bıktım usandım herkesin dtrdine koşupta işin düştügünde yaptıracak bir insan evladı bulamamaktan usandım... ararlar mesela yasemincim işim var çocukları sana bırakımmi köye ..getir güzelim yasemincim bana bi 5 kilo biber al köyden kurut canım be ..olur kuruturum ..yasemincim borç para ver ..al datlım ..yasemincim araba lazım ..hastaneye yetitişr tamm canım ...vs binlerce örnek ...offff bıktım artık ya onun bunun eşşekligini yapmaktan ama gördümki zor ve dar zamanında kimse yanında yok araki bulasın ya insan olim diyorum yok kibarlıgı elden bırakmıyım diyorum yokk... zaten bu köy beni mahvetti ...yanlızlık dilinden anlamıyom bişe etmiyom ..bi sohbet edcek 2 dedikodu çevircek kimse yok ..ögretmenlerin alayı benden beter piskopat hepsi evlenip eş durumundan gitme köyden kurtulma derdindeler ...o kadar çalışıyom eşşşek gibi sadece yalakalık yapanlar göz bebegi bizim onca emegimizin hiç bi kıymeti yok ..ay sonu gelir benm aysonu çalışmalarıma bi kusur bulunur ama bir ay boyunca kıçını devirip yatan yalakalarınki süperdir ...bide bunların içinde diyet yapmaya çalışıyom onuda beceremiyom ...kiloda tık ooynama yok ...allahdan eşimle çok mutluyuz çok şükür ...bide o kötü olsaydı herşey bk üstün bk olacaktı kızlar ..neyse hadi çok yazdım ..herkesi çok öpüyorum sevgiler canlarım bby

Nalansu, ben 36 yaşındayım 13 senelik evliyim. 2 çocuğum va. ve 1.5 yıl öncesine kadar kendi şirketim vardı. Herşey yolunda, işler iyi, yanımda kendi bölümümden 3 tane sınıf arkadaşımı çalıştırıyorum, vs. Herşey güllük gülistanlık görünüyor, evimiz var arabalarımız va, çok şükür çocuğumuz var vs vs..

Sonra birgün farkettim ki, arkadaşım zannettiğim 10 yıldır eşli evlerine gidip geldiğimiz bu kişilerin işi sadece patronum diye bana yalakalık. Ben onları dost sanıyorum ama onların beni dost gördüğü filan yok.

O zamanlar 1 kızım vardı. Onu da işe gidicem bilmemde diye çekiştire çekiştire yuvaya bırakıyorum, ev desen bok götürüyo, bir kaşık yemek yok. Akşama kocaya beş karış surat neymiş stresliymişim..Durmadan kilo alıyordum. Kan tahlillerim 50 yaşındaki bir insannıki kadar kötüydü. NErdeyse şeker hastası olmak üzereydim ve Haşimoto tiroidim vardı

Kendime bir dönüp baktım, bir arkadaşım yok, deli gibi sevdiğim eşimi ve mutluluğumu da kendim yıkıcam nerdeyse. Eşim bana çok destek oldu, bir psikiyatriste gittim. En ağırından Depresyon geçiriyormuşum. Ve bu 30 yaş üzeri, doğum yapmış kadınların 1/3 ünde görülüyormuş. Yani ev-iş-çocuk-sosyalleşememe peşinden bunlar geliyor işte.. 6 ay boyunca ilaç tedavisi gördüm :Xanax-Desyrel-Prozac. Yeşil reçeteliydi biliyorsun bazısı. Ama 6 ayın sonunda kendime geldim. ışi kapattım. ınanır mısın 10 senedir arkadaşım dediğim, can ciğer olduğumuzu sandığım bu kişiler o günden beri 2 kere aradıysa aramıştır. Yeni bebeğimi bile görmeye gelmediler. Yani arkadaş dediğin öyle kolay bişey değil..

Hayatta en önemli olan eş ve ailedir bunu anladım. Allah sana bunu verdiyse bin kere şükretmeyi bil. Gerisi için ise üzülmeye değmez inan.

Güvendiklerim, kapımı çalmazken 2 senedir yepyeni arkadaşlıklar kurdum, şansımı zorladım. 10 yıllık arkadaş doğumuma gelmezken, 2 aydır tanıdığım arkadaşım hastanede başımda kaldı.

Özetle, seni sıkan bu köy ortamından bize tutunduğunu görebiliyorum. Eşine de sarıl, başkasından da medet bekleme, boşver. Diyetisyene de psikiyatriste de git. Gereken desteği al. Mümkünse kardeş, yeğen bir kız yollasınlar ailede varsa yanına, yoksa da bizle idare et artık naapalım :))

Unutma üç günlük ömür bizimkisi. Amaç ondan zevk almak olmalı, başkalarını boşver, kendine bak. Herkes ve herşey gelip geçici. Biz insanız.

Son düzenleme:

ooo duman olmuş tütüyorsun bakıyorumda.yanlış yere tütümüşsün cadı.yanlış anlamışsın benim arkadaşım,ben yani diyeti bıraktın ama bkıyorum ki bizede selam veriyon hala yazı yazıyon yani bizi kontrol etmek seni oyalar az da olsa diye düşündüm,ayrıca senin esprili yazılarından mahrum kalmamk adına buraya her gün girde bizi kontrol et anlamında sölemiştim.yani mesajımda hiçte öle görevini aksatma gibi bi ima yoktu.yinede keyfin bilir cadı,su kontrolü yaparız tabi.ne var bunda....:hulya:

merhaba kızlar.bugün hava çok kötü.elektirikde kesilp duruyo.mesajlara göz attım.umarım elektirik gitmeden cevamıbı yazabilirim :)

aslında listelerin raporlarını haftada 1 gün yani cuma günleri versek daha iyi olcak.ben geçmiş sayfalara bakıp notlarımı aldıktan sonra tekrar bu konuda bilgilendiricem görev sahiplerini.takipte kalın anacım :)))

.

silvişim geçmişi okuduysan eğer görmüşündür bende böle bi teklifte bulundum.yani cuma günleri rapor yazmamız daha iyi olacak bencede.daha derli toplu olur.seni takiptyim sayın kaptanım...hihoyyyt

leahcım sende arkadaşlık adına dostluk adına bayağı üzücü şeyler yaşamışsın.allahtan ki daha beterini görmeden olayın farkına varıp kendine çeki düzen vermişsin.seni bunun için tebrik ederim.bazen insanlar,psikoloğa ihtiyaçları olduğunu farketmiyorlar,söylenincede yanlış anlıyorlar.sen ne güzel farkına varıp evliliğini kurtarmışsın.ve de çocuklarına sağlıklı bir anne olmayı tercih etmişsin.allah daim etsin canım.

benmde hayatımda az ama öz insanlar vardır.küçüklüğümden beri herkesle samimiyet kurmam.ama tabi bende çoook sömürülmüşümdür.mardin cadısı gibi.eşimin arkadaşının hanımı,ayıptır demesi 5.000 lira maaş alıyorlar,halı makinesi yok diye çok şikayet ederdi.bende dedim ki bak canım sana vereyim kullan işin bitince verirsin.aslında birine eşya vermeyi hele ki elektronik eşya vermeyi hiç sevmem ama yaptık bi hata.makineyi kendi arabamla evine kadar bıraktım.üstelik nasıl kullanması gerektiğini gösterdim.çokta kolay kullanımlı bi makinem var.ama kadın makinemin motorla bağlantılı olan bi parçasını kırdı.intenetten yetkili servis bulup adresini verdim onlara.eşi ne yapsa beğenirsiniz.almış makineye eşimin iş yerine getirmiş.valla bu bozuldu bende nerde yaptırlacak bilmiyorum al yaptır demez mi.velhasıl biz yaptırdık makinemizi,parasınıda biz ödedik.adamdan hiç ses seda çıkmadı.ama eşine kırmadan söledim.kadınında haberi olmamış.kocası yaptırdı sanmışama bunun üstüne 1 kere daha istedi makineyi.ve ben yüzü yumuşak tuba maalesef yine verdim.allahtan bu sefer sağlam geldi.
nalansu seninde benm gibi yapın var sanırım ama sen benden daha vverici gibisin.ne yapalım rabbiim bazı insanları alıcı bazılarınıda verici yaratmış.biz hep verdiğimizi için öbür dünyaya yatırım yapmış oluyoruz.bunu unutma.iyilik yap denize at,balık bilmemzse HALIK bilir.....

leahcımm canım seninkide ayrı bi betermiş ya ...indsanlar neden böyle neden yanlarında etraflarında iyi insanların kıymetrini vaktinde bilmezler ki...ama ben anladımki kıymet bilinmek için bu hayatta malesf ukala olmak kendini bi bk sanmak herkese kibir yapmak lazım ...dedigin gibi tek ugraşımız ailemiz birinci derece de onlar olması lazım napalım bizde bundan sonra böyle oluruz dmi ..

en fur tu ...canımmm ..seni çok seviyorum ....

X