Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

silvişim canım benimsinielenme felan yok sanki görevimi aksatıyomuşum gibi hissettirdi cadoloz bana ...bende izinli oldugum için hiç bakmadım... arkadaşlar sizlerle paylaşamasamda ciddi anlamda psikoloj,k bunalım gçiriyorum lütfen hoşgörün beni...hepinizi ayrı ayrı çok seviyorum bby

canım bugün sabah dilimde bir şarkıyla uyandım.onu saan armağan ediyorum

boşvermişim boşvermişim boşvemrişm dünyaya
ağlamka istemiyorusan sende boşver dünyaya

nerden geldi nerden geldi aklıma nerden takıldı dilme iblmem ama neşeli uyandım .
umarım sende artık iyi insanlarla karşılaşırsın...

merhabalar kızlar..

sonunda evimdeyim. 2 gün bile olsa ayrılık kötü :-)

yorgunluk var üzerimde ama açıkçası 2 gündür hiç spor yapmadım diyebilirm. ama spor yapmadğım içinde çok az yedm :-)

bugünse eve gelir gelmez tartıldım zaten. 72.4 kg çıktım çok sevindim vay be dedim kendime. sabit felan bekliyodm çünkü. ama az öncede bi arkadaşımı gördüm. kilomu aldın sen dedi. belki eteğinin beli kalındır ama blmiyorum dedi. kaldım öyle. cidden çok üzüldüm

allahım alır inşallah bizden bu kiloları sağlıklı bir biçimde..

yazdıklarınızı okudum.. :-) gerçek hayatta görüşmesek bile inanın sizide özlüyorum. takımımızın çoğunluğu ya kendisi yada akrabalrı hasta sanırım.. hepsine geçmiş olsun inşallah. ayrıca nalansu ve dominoş sizde hoşgeldinz :-) ziyaretinz için saolun..

şimdi çıkmalıyım. esen kalın :-)

fıstığım boşver sen takma kafana.vericeksin tabi.insanlar aldınder verdin der sürekli konuşur.iyi gidiyosun devamet yoluna opuyorumnanaktan

ya inan leahcım ben hayatımda hiç böyle olmamıştım ...normalde hiç birşeye üzülmeyen üzülsede kimseciklere bi şey çaktırmayan maddi manevi her derdin üstesinden gelebilecek moral gücüne sahip bir insanım kendim bile şok geçiriyorum hallerime ..ama artık canıma bazı şeyler tak dedi...insanlarla ugraşmaktan bıktım usandım herkesin dtrdine koşupta işin düştügünde yaptıracak bir insan evladı bulamamaktan usandım... ararlar mesela yasemincim işim var çocukları sana bırakımmi köye ..getir güzelim yasemincim bana bi 5 kilo biber al köyden kurut canım be ..olur kuruturum ..yasemincim borç para ver ..al datlım ..yasemincim araba lazım ..hastaneye yetitişr tamm canım ...vs binlerce örnek ...offff bıktım artık ya onun bunun eşşekligini yapmaktan ama gördümki zor ve dar zamanında kimse yanında yok araki bulasın ya insan olim diyorum yok kibarlıgı elden bırakmıyım diyorum yokk... zaten bu köy beni mahvetti ...yanlızlık dilinden anlamıyom bişe etmiyom ..bi sohbet edcek 2 dedikodu çevircek kimse yok ..ögretmenlerin alayı benden beter piskopat hepsi evlenip eş durumundan gitme köyden kurtulma derdindeler ...o kadar çalışıyom eşşşek gibi sadece yalakalık yapanlar göz bebegi bizim onca emegimizin hiç bi kıymeti yok ..ay sonu gelir benm aysonu çalışmalarıma bi kusur bulunur ama bir ay boyunca kıçını devirip yatan yalakalarınki süperdir ...bide bunların içinde diyet yapmaya çalışıyom onuda beceremiyom ...kiloda tık ooynama yok ...allahdan eşimle çok mutluyuz çok şükür ...bide o kötü olsaydı herşey bk üstün bk olacaktı kızlar ..neyse hadi çok yazdım ..herkesi çok öpüyorum sevgiler canlarım bby

atlayıp mardine gelmek seni sıkı sıkı kucaklamak ve destek olmak istedim birden.insanların bencil ve menfaatci olmaları gerçektn berbat bişey.daha acısı ne biliyomuusn canım böyle insanalrla aynı kanı taşımak.kanım canım sandığın insnalrın kazıklarını yemek,istemesendne mecburen aynı ortamlarda bulunmak...
Allah beterindne korusun.yuvanda huzur eksik olmasın...

Nalansu, ben 36 yaşındayım 13 senelik evliyim. 2 çocuğum va. ve 1.5 yıl öncesine kadar kendi şirketim vardı. Herşey yolunda, işler iyi, yanımda kendi bölümümden 3 tane sınıf arkadaşımı çalıştırıyorum, vs. Herşey güllük gülistanlık görünüyor, evimiz var arabalarımız va, çok şükür çocuğumuz var vs vs..

Sonra birgün farkettim ki, arkadaşım zannettiğim 10 yıldır eşli evlerine gidip geldiğimiz bu kişilerin işi sadece patronum diye bana yalakalık. Ben onları dost sanıyorum ama onların beni dost gördüğü filan yok.

O zamanlar 1 kızım vardı. Onu da işe gidicem bilmemde diye çekiştire çekiştire yuvaya bırakıyorum, ev desen bok götürüyo, bir kaşık yemek yok. Akşama kocaya beş karış surat neymiş stresliymişim..Durmadan kilo alıyordum. Kan tahlillerim 50 yaşındaki bir insannıki kadar kötüydü. NErdeyse şeker hastası olmak üzereydim ve Haşimoto tiroidim vardı

Kendime bir dönüp baktım, bir arkadaşım yok, deli gibi sevdiğim eşimi ve mutluluğumu da kendim yıkıcam nerdeyse. Eşim bana çok destek oldu, bir psikiyatriste gittim. En ağırından Depresyon geçiriyormuşum. Ve bu 30 yaş üzeri, doğum yapmış kadınların 1/3 ünde görülüyormuş. Yani ev-iş-çocuk-sosyalleşememe peşinden bunlar geliyor işte.. 6 ay boyunca ilaç tedavisi gördüm :Xanax-Desyrel-Prozac. Yeşil reçeteliydi biliyorsun bazısı. Ama 6 ayın sonunda kendime geldim. İşi kapattım. İnanır mısın 10 senedir arkadaşım dediğim, can ciğer olduğumuzu sandığım bu kişiler o günden beri 2 kere aradıysa aramıştır. Yeni bebeğimi bile görmeye gelmediler. Yani arkadaş dediğin öyle kolay bişey değil..

Hayatta en önemli olan eş ve ailedir bunu anladım. Allah sana bunu verdiyse bin kere şükretmeyi bil. Gerisi için ise üzülmeye değmez inan.

Güvendiklerim, kapımı çalmazken 2 senedir yepyeni arkadaşlıklar kurdum, şansımı zorladım. 10 yıllık arkadaş doğumuma gelmezken, 2 aydır tanıdığım arkadaşım hastanede başımda kaldı.

Özetle, seni sıkan bu köy ortamından bize tutunduğunu görebiliyorum. Eşine de sarıl, başkasından da medet bekleme, boşver. Diyetisyene de psikiyatriste de git. Gereken desteği al. Mümkünse kardeş, yeğen bir kız yollasınlar ailede varsa yanına, yoksa da bizle idare et artık naapalım :))

Unutma üç günlük ömür bizimkisi. Amaç ondan zevk almak olmalı, başkalarını boşver, kendine bak. Herkes ve herşey gelip geçici. Biz insanız.

sanıırm çoğumuuzn ortka noktası çevremizdeki insanalrdan gördüğümüz zararla kabuğumuuzn içine çekilmek.bende yaşadıklarım sebebiyle insanlara güvenemiyorum.yeni arkadaşlıklar kurmam çok zor.samimi 2 arkadaşım var geri kalan iletişmkerim hep yüzeysel diyebilirm.kimseyi kendime yakın hissetmiyorum.insnaalrla bir arada olmaktna pek keyif almıyorum.paronoyakca bi aldatılma korkusu yüzünden evlilikten bile çok çekiniyorum.hem yalnız olmak çok zor hemde insanlara yaklaşmak.kısaca iki ucu b.klu değnek :eek:

silvişim geçmişi okuduysan eğer görmüşündür bende böle bi teklifte bulundum.yani cuma günleri rapor yazmamız daha iyi olacak bencede.daha derli toplu olur.seni takiptyim sayın kaptanım...hihoyyyt

canım evet okumuştum.önerin için teşekkürler.bende seningibi düşünüyodum ama bi türlü yazamamıştım.bundan sonra böyle yapalım.

silviş ne yaptı:
sabah bi arkadaşa gittik hakvlatıya ama bubaşka geçen bahsettiğim değil.gerçi pek oturup bişey yyiemedim sağ olsun oğlu bırakmadı.oturp onunla tv izlememi istedi bende biraz tırıtklayıp kalktım.çayımı bile içemedim doğrudüzgün :)
geç yediğimiz içinde brunch gibi oldu yani öğle öğünü yok ayrıca akşama yiycem artık...

kızlar ya üzülmeyin herkes dertli görüyorum ama hayat güzel. inanın siz içinzden gelmese bile bi kere gülümseyn sonra gerçekten mutlu olucaksınz :-)

bi kaç gün önce moralm çok bozuktu. sahilde yürüyüşteydim. bir köpek gördüm. koşuşturuyor, oynuyor, yuvarlanıyordu.. sonra ön ayaklarından birinin ayağının olmadığı farkettim. ve dedim.. onlar bile bu halde mutluysa benm sorunum neki dedim ve düzeldm :-)

sizler seviliyorsunz..

bugünse oruçludum. bu hafta tamamen öyle olacağm sanırm. sahurda ise yarm lt su içtm ve 1 domates yedim. 45 dkda yürüyüş var. iftardan sonra düzenli bi şekilde yazarım

canım bugün sabah dilimde bir şarkıyla uyandım.onu saan armağan ediyorum

boşvermişim boşvermişim boşvemrişm dünyaya
ağlamka istemiyorusan sende boşver dünyaya

nerden geldi nerden geldi aklıma nerden takıldı dilme iblmem ama neşeli uyandım .
umarım sende artık iyi insanlarla karşılaşırsın...

fıstığım boşver sen takma kafana.vericeksin tabi.insanlar aldınder verdin der sürekli konuşur.iyi gidiyosun devamet yoluna opuyorumnanaktan

atlayıp mardine gelmek seni sıkı sıkı kucaklamak ve destek olmak istedim birden.insanların bencil ve menfaatci olmaları gerçektn berbat bişey.daha acısı ne biliyomuusn canım böyle insanalrla aynı kanı taşımak.kanım canım sandığın insnalrın kazıklarını yemek,istemesendne mecburen aynı ortamlarda bulunmak...
Allah beterindne korusun.yuvanda huzur eksik olmasın...

sanıırm çoğumuuzn ortka noktası çevremizdeki insanalrdan gördüğümüz zararla kabuğumuuzn içine çekilmek.bende yaşadıklarım sebebiyle insanlara güvenemiyorum.yeni arkadaşlıklar kurmam çok zor.samimi 2 arkadaşım var geri kalan iletişmkerim hep yüzeysel diyebilirm.kimseyi kendime yakın hissetmiyorum.insnaalrla bir arada olmaktna pek keyif almıyorum.paronoyakca bi aldatılma korkusu yüzünden evlilikten bile çok çekiniyorum.hem yalnız olmak çok zor hemde insanlara yaklaşmak.kısaca iki ucu b.klu değnek :eek:

canım evet okumuştum.önerin için teşekkürler.bende seningibi düşünüyodum ama bi türlü yazamamıştım.bundan sonra böyle yapalım.

silviş ne yaptı:
sabah bi arkadaşa gittik hakvlatıya ama bubaşka geçen bahsettiğim değil.gerçi pek oturup bişey yyiemedim sağ olsun oğlu bırakmadı.oturp onunla tv izlememi istedi bende biraz tırıtklayıp kalktım.çayımı bile içemedim doğrudüzgün :)
geç yediğimiz içinde brunch gibi oldu yani öğle öğünü yok ayrıca akşama yiycem artık...

canım silvşim çok teşekkürler ya inan bana çok mutlu ettin beni...işte böyle takıyorum bunları kafama sonrada yine kendimi kendi kendimi teselli ederken buluyorum ben şimdi burda üzülüyorum kimbilir beni üzenler evlerinde ne kadar neşei vakit geçiriyolar ..

o aynı kanın kazık atmasınıda canımın içi babam hayattayken fazlasıyla yaşadık zamanında babam mütehatti sagolsun amca çocuklarına amcalara yedirdi içirdi besledi para döktü fakat hani nerdeler zavallı anacım bit ayıkladı yıllarca ama şimdi hepsi lord oldu babamın sayesinde yüzümüze bakmaya tenezülleri yok gerçi uzak dursunlar başka bi şey istedigimiz yok da ...

neyse herkesi çok öpüyorum kızlar ben yarın bütün gün mardinde olacam aöf kayıt için aman onada nasıl çalışacaksam hemde veterinerlik köylü bi duysa inek dogurtmaya çagırırlarkesin ...hadi iyi geceler kızlarr bby

can kızlar muhabbet almış gitmiş ne güzel destekler verilmiş.
yediklerimizi içtiklerimizi biz hergün yazacağız sorumlu kişi cuma günü kaptana bilgi verecek doğrumu anlamışım.
leah ne güzel söylemiş bizlerle idare et diye.
insanlar bencil anacım . bazen merak ederim acaba ben başka insanlara karşı bencillik yapıyormuyum diye*
şanslısınki evliliğinde sorun yaşamıyorsun.
insanlara yaranamassın. yaranamayınca yanlarında olmanın pekde bir yararı yok. sen oralarda yalnızlık sıkıntı çekiyorsun bizde buralarda. aslında hepimiz yalnızız.
bende sıkıntılı zamanlarımda sahip olduğum güzellikleri düşünürüm.bazen çok zordur tabiki.
çok mu önemli o insanlar senin için. 2 gün sonra seni fazla üzmeyecek bir şey için bugün kendini yıpratmamaya çalış.
sorunsuz hayat yok ama bıraz ağırdan sat sende kendini. sosyalleşme adına paylaşma adına insanlara ihtiyaç duyuyoruz ama sonra ruhen çok yoruluyoruz.
benimde düştü çenem.
hadi iyi uykular.

kızlar biz antepe gidemedik benimde oğluşum o gece hastalandı. yani toptan bir hastalık hali varmış takımda. geçmiş olsun herkese.[/QUOT

geçmiş olsun ablacım umarım ciddi bişey değildir dikkat edin kendinize valla ortalık yıkılyo hastalıkdan

selam güzeller...silviş anenin iyi olmasına sevindim canım.acile gittik falan diyince bende korkmuştum aman neyseki ağır bi durumdan korusun rabbim sevdiklerimizi..

handemicim demek motor zorladı seni.valla ben 18 imi doldururu doldurmaz tam bi araba tutkunu olduğum için başladım babama baskı yapmaya.kursa yazdırdı beni ama sağolsun derslere yollamadı kalın bi kitap getirid eve,sınav zamanına kadar çalıştım.su gibi ettim resmen hani çok istiyom ya,e bide ilkinde kazanmam lazım beklemeye tahammülümde yok.neyse ki sınavı 3 derstende 99-100-97 alarak tamamladım.motordan 97 almıştım yalnız.bende az biraz zorlandım.ama inan ki şu anda motorla ilgili aklımda hiç bir şey kalmadı.önemli olan zaten ilkyardım ve kurallar.onları ara sıra gözden geçirdiğim bile oluyor hala.sende en kısa zamanda ehliyetini alıp keyifle arabanı sürersin inş...benm şimdi eşime hiiiiç minnetim yok.gerçi her yere yürüyerek gitmeyi tercih ediyorum ama kışın her yere co-pilotum furkoyla (pardon nalansu furkan diyecektim.)) gidiyorum.

nalansum,bize uğramamazlık etmediğine sevindim bacım.iyisin de mi....

kızlar hepinizi öpüyorum.ayy tv izlerken içim geçmiş yerde en az yarım saat uyuklamışım.ha bu arada sınırısz neti olan bi arkadaşım bana lesli teyzenin 3 milini indirdi.dün akşam yapayım dedim.hakikaten çok zevkliynmiş.ama furkan gelip bacağımın arasına girmeye çalışınca vaziyet bozuldu.bu akşam yine yapacağım kısmetse...

evet enfurtucum sorma ya motor baya düşündürüyo beni gerçi eşim geçen gece baya çalıştırdı beni ve tane tane anlattı baya yattı kafama ama hergün test çözüyorum işte
bide ilk seferde almak istiyorum
herkesde bide baskı var
sen yaparsın sen alırsın diye.Ya iyide bukadar güvenmeyin bana ya alamazsaaaaam :sinifsinif:

selam kızlar.herkesler iyidir umarım....henüz kimse gelmemiş hadi ben orucum rehavet var üstümde size ne oluyor beaaaa???

pazartesi listesini yapayım hemen...handemicim canım bence tuttuğun raporları bi liste şekllinde cuma günleri versen daha iyi olur gibime geldi.yani ben evde not defterine not alıp cuma günleri yazmayı düşünüdm.hem silvişin vede bizim takibimiz dahada kolaylaşır bölece.

nalansu cadısı sen belki izin aldın ama su kontrollerini yap bence.

tamam canım öle olsun benim içinde kolaylık olur zaten ben not defterime alıyorum hepsini ordam cuma günleri yazarım sorun değil

çok geçmiş olsun a.s.
bende 2 haftalığına izne ayrıldım buraları bırakmk kolay mı aa sengözlerimebaksanab
arada frsat buldukça girmeye çalışıyorum şu 2 hafta geçsin zaten sınavlar başlıyor aaa asıl o zaman napıcam ben akannehir hiç düşünmemiştim akannehir
amanın hemen gidiyim çok oyalanmıyım akannehir

geçmiş olsun çokk a.s.
hadi kızlar ben kaçıyorum öğrenci masa başında gerek :roflol: öptüm hepinizi opuyorumnanaktan

allah zihin açıklığı versinmi derler ne derler güzelim umarım anlının akıyla başarıcaksın bu sınavlarıda hepimiz yanındayız ve seni seviyoruz :1hug:

silvişim canım benimsinielenme felan yok sanki görevimi aksatıyomuşum gibi hissettirdi cadoloz bana ...bende izinli oldugum için hiç bakmadım... arkadaşlar sizlerle paylaşamasamda ciddi anlamda psikoloj,k bunalım gçiriyorum lütfen hoşgörün beni...hepinizi ayrı ayrı çok seviyorum bby

nalansum güzelim hayat zor yaşamak zor ama bi okadarda güzel yaşadığın ortam seni bunalttı anlıyorum seni
ben eminimki bunuda atlatıcak daha huzurlu günlere ulaşıcaksın
leahımın anlattığı durumun benzerini bende yaşadım ve hatta bi kaç gün önce bile çok sinirimi bozan şeyler duydum
ama bu tarz şeyler yıpratıyo insanı evet ama silvişiminde dediği gibi kulak ardı etmek en iyisi
her ne olursa olsun biz yanındayız güzelim
ve seni çokkk seviyoruz bizi sensiz fazla uzun bırakma :1hug:

kızlar bu arada benim monitor bozuldu sabah eşim yaptı
oyüzden yoktum bi kaç gündür

ayrıca yediklerimizin raporunudamı tüm haftayı cuma günleri yazıcaz çünkü pazartesiden sonrasını kimse yazmamış??????

merhaba kızlar.hemen listeyi ekleyip sonra okuyucam mesajları.
görüşrüz anacım ....:eek:

2.TAKIM **126.ETAP **

singing kettle (71.7 ///&#37:KK66:
Silviya ( 68.3///%)
nalansu09 (75.5///%)
LEAH ( 85.2///%)
sheker_cadi ( 73.5///%)
EN-FUR-TU (70.7///%)
Handemi(69.4///%)

2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 514.3///)

kızlar ya üzülmeyin herkes dertli görüyorum ama hayat güzel. inanın siz içinzden gelmese bile bi kere gülümseyn sonra gerçekten mutlu olucaksınz :-)

bi kaç gün önce moralm çok bozuktu. sahilde yürüyüşteydim. bir köpek gördüm. koşuşturuyor, oynuyor, yuvarlanıyordu.. sonra ön ayaklarından birinin ayağının olmadığı farkettim. ve dedim.. onlar bile bu halde mutluysa benm sorunum neki dedim ve düzeldm :-)

sizler seviliyorsunz..

bugünse oruçludum. bu hafta tamamen öyle olacağm sanırm. sahurda ise yarm lt su içtm ve 1 domates yedim. 45 dkda yürüyüş var. iftardan sonra düzenli bi şekilde yazarım

şeker cadım işte hepimizin iniş çıkışları oluyo ama önemli olan seninde yaptığın gibi sahip olduğumuz güzelliklerin farkına varabilmek.zaten hayat böyle bi denge kötülük olmazsa iyliğin ,hastalık olmazsa sağlığın ,siyah olmazsa beyazın tekbaşına anlamları olmuyo işte liste böyle uzar gider.Allah altından kalkamayacağımız yükler vermesin inşallah.

Orucunu Allah kabul etsin :Saruboceq:

canım silvşim çok teşekkürler ya inan bana çok mutlu ettin beni...işte böyle takıyorum bunları kafama sonrada yine kendimi kendi kendimi teselli ederken buluyorum ben şimdi burda üzülüyorum kimbilir beni üzenler evlerinde ne kadar neşei vakit geçiriyolar ..

o aynı kanın kazık atmasınıda canımın içi babam hayattayken fazlasıyla yaşadık zamanında babam mütehatti sagolsun amca çocuklarına amcalara yedirdi içirdi besledi para döktü fakat hani nerdeler zavallı anacım bit ayıkladı yıllarca ama şimdi hepsi lord oldu babamın sayesinde yüzümüze bakmaya tenezülleri yok gerçi uzak dursunlar başka bi şey istedigimiz yok da ...

neyse herkesi çok öpüyorum kızlar ben yarın bütün gün mardinde olacam aöf kayıt için aman onada nasıl çalışacaksam hemde veterinerlik köylü bi duysa inek dogurtmaya çagırırlarkesin ...hadi iyi geceler kızlarr bby

canım vakti zamanıda bizide yiye yiye bitiremediler.sonuda babamda onlarda rahmetli oldular.Allah hesap gününde yardımcımız olsun.
AÖF de kolaylıklar dileirm ama derdin ne ki?insanlar yetmedi bide hayvanalra mı bulaşıyosun?Gerçi hayvanalr insanlardan iyidir diycem ama malesef onlarında insan sahipleri var buda eder X2.Kolay gelsin

can kızlar muhabbet almış gitmiş ne güzel destekler verilmiş.
yediklerimizi içtiklerimizi biz hergün yazacağız sorumlu kişi cuma günü kaptana bilgi verecek doğrumu anlamışım.

aynen öyle singingim.bakalım bu hafta düzene oturur inşallh.daha yeni olduğundan aksamalrar oldu işte böyle...

bide ilk seferde almak istiyorum
herkesde bide baskı var
sen yaparsın sen alırsın diye.Ya iyide bukadar güvenmeyin bana ya alamazsaaaaam :sinifsinif:

güzelim dünyanın sonu diil sende güzelce sınav paranı yatırrı 2.de alırsın :) ama bukadar üstüne üştüğüne göre eğer sınavda heycanlanıp kaydırma faln yapmazsan bişey olmaz.bildiğim kadarıyla yanlış doğruyuda götürmüyo. :)
kısaca boşuna kendini strese sokma relax ol. daha bunun dreksiyonu var

amaın kızlar muhabbet almıs basını gıtmıs ne guzel ya
Allah herkese aguz tadı versın yuvasında
benım yeme duzenım aynı ama su streslı zamanımı atlatamadan spor yapamayacagımı anladım
hersey olcagına varır ama epey streslıyım
nısanlım polıslıge basvurdu ve ıyı bı puanla kazandı fakat gozden elenme durumu var gunlerdır hastanelerde kosturuyor garıbım hala goze gıremdı
sıstemımız cok kotu ya
vallahı daraldım...
cok opuyorum hepınızı...

126.etap pazartesi

en-fur-tu
sabah :klasik kahvaltı.domates biber ve salatalık
ara :yeşil çay
öğle :eşim kayseri mantısı almıştı onu yaptım ama az yedim
ara :yok
akşam :2 elma,çay ve 3 bisküvi
spor :2 halı 3 yolluk yıkamak spordan sayılırsa onları yaptım.başkada bişey yapmadım

SINGING KETTLE
su :2 lt.

sabah 2 dilim ekmek ,peynir.domates
ara 8 adet kırmızı üzüm.2 adet erik.
öğle 5 kaşık patlıcan oturtma 2. kaşık bulgur pilavi
ara 2 tane küçük hazır kek
akşam 1 kase patates mantısı
ara 1 elma 1 bardak süt

silviya
kahvlatı:1 fincan çay ,1 tost(sucuk-kaşar)
ara:1 erik
öğle:1 kase çorba ,1 dl ekmek
ara: 10 üzüm
akşam:tavuku salata ,1 dl ekmek , 1 bardak üzüm suyu
su:2lt
spor-

126.etap salı

silviya
kahvaltı: 1 yumutra ,domates ,salatalık, 1 finca çay , 1 dl ekmek
ara:-
öğle: 1 bardak süt ,1 galeta
akşam:1 kase mercimek çorbası, 2 kaşık pilav,1dl kabak böreği
su:1.5 lt
spor:30 dk yürüyüş

126.etap çarşamba

silviya

kahvlatı:eek:mlet, peynir ,zeyytin , közlenmiş biber,1 dl ekmek,1 fincan şay (hepisnden erdeyse birer çatal)
öğle:-
ara: 2in1 kahve
akşam:1 kase yayla çorbası
su:2 lt
spor :-

Son düzenleme:
amaın kızlar muhabbet almıs basını gıtmıs ne guzel ya
Allah herkese aguz tadı versın yuvasında
benım yeme duzenım aynı ama su streslı zamanımı atlatamadan spor yapamayacagımı anladım
hersey olcagına varır ama epey streslıyım
nısanlım polıslıge basvurdu ve ıyı bı puanla kazandı fakat gozden elenme durumu var gunlerdır hastanelerde kosturuyor garıbım hala goze gıremdı
sıstemımız cok kotu ya
vallahı daraldım...
cok opuyorum hepınızı...

canım raporları yazıyodum hemen cevap yazamadım sana.herkes ayrı sıkıntıda gördüğün gibi
sizinde hakkınızda hayırlısı olsun.sormuştuk belki ama hatırlayamıyorum nişanlın ne mezunuydu?sanırım son çare olarak polisliği tercih etti.ış olayı zor ama plizslikte pek kolay bi meslek değil.Hayırlııs neyse o olsun inşallah.

kızler neyse ard arda çok mesaj yazdım ama bu mesajları tek tek yazmam gerekiyodu işte.artık kaçıyorum ben.dışarı çıkıcam.arkadaşıma gidicem.akşama uğrarım yine.şimidlik hoşçakalın....

Son düzenleme:
2.TAKIM **126.ETAP **

singing kettle (71.7 ///%)
Silviya ( 68.3///%)
nalansu09 (75.5///%)
LEAH ( 85.2///%)
sheker_cadi ( 73.5/72,3//%)
EN-FUR-TU (70.7///%)
Handemi(69.4///%)

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 514.3///)

canım raporları yazıyodum hemen cevap yazamadım sana.herkes ayrı sıkıntıda gördüğün gibi
sizinde hakkınızda hayırlısı olsun.sormuştuk belki ama hatırlayamıyorum nişanlın ne mezunuydu?sanırım son çare olarak polisliği tercih etti.İş olayı zor ama plizslikte pek kolay bi meslek değil.Hayırlııs neyse o olsun inşallah.

kızler neyse ard arda çok mesaj yazdım ama bu mesajları tek tek yazmam gerekiyodu işte.artık kaçıyorum ben.dışarı çıkıcam.arkadaşıma gidicem.akşama uğrarım yine.şimidlik hoşçakalın....

sılvısım canım benım aynen dedıgın gıbı oldu
nısanlım 4 yıllık malıye mezunu, aradı taradı bulamadı napcan kısmet nerde bakalım

126.etap salı

silviya

en-fur-tu

sabah :3-4 dilim sucuklu yumurta ve çay
öğle :2 yeşil elma
akşam :1 kepçe güveç,1 kaşık pilav
gece :elma
spor :30 dk. pilates
su :2 lt. su

126.etap salı

silviya

singing
sabah 1 simit(silviş 4 dilimekmeğe eş dediğini hatırlıyorum. )biraz peynir
ara yok artık
öğle 1 tabak ekşili köfte. 2 kaşık bul. pilavı
ara 2 elma
su 2 lt
spor muaf
akşam öğlenin aynı
ara 1 dilim ekmek peynir akşam çok açıktım

126.etap çarşamba

silviya

kahvlatı:eek:mlet, peynir ,zeyytin , közlenmiş biber,1 dl ekmek,1 fincan şay (hepisnden erdeyse birer çatal)
öğle:-
ara: 2in1 kahve
akşam:1 kase yayla çorbası
su:2 lt
spor :-

singing
sabah 1 dilim su böreği. çay.
ara yok
öğle 2 dilim ekmek 2 dilim sucuk ve kaşardan yapılma tost. dışardaydım.çay
ara sütlü kahve
akşam 1 tabak taskebabı biraz patates