Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ya silvş kızlar ben çok dagıttım diyet olayını ya sinirim çok bozuk bu yüzden 2 gün diyet menü 3. gün sapıtmış bi menü az ama tuarsız inanın bugün sabahtan beri hiç bişe yemedim yiyemedim daha dogrusu grip olmuşum akşam bir tabak makarna yedim napacam ben ya niye böyle oldum sizce sinirim bozuldu ya ..canım çok sıkılıyor hep ondan ya paso sigara içiyom çay içiyom sigara çay sigaraçay ..köydeki bakkal amca bile ne kadar çok sigara aldırıyosun dedi utandıgımdan emrenin üstüne atıyom kırdı paketimi diyom ..offff neyse ya ben çıkıyom ..bugün ateşim 39 a kadar çıktı burnumda kıpkırmızı sinir oldum sinir yaaa..offf..çok şükür

ah benm cadım bitanesin sen.

oyyy benm mardin cadım hasta olmuş.ateşide varmış.oyyyy.enişte gelsin halleder o ateş olayını sen üzme canını cadım benm.

ahh ahh aynı dertten bende muzdaribim mooncum.keşke çocuktan sonra uçan balon olsalar.daha beter yerçekimine yenik düşüyorlar bacım.

valla güzel bi yöntem leahcım.ama ben normal pilatesimi bile yapmadım kaç gündür.kolay gelsin sana...

nalan dikkat et Bende benzer dönemler sonunda sapık gibi yeme ile sonuçlanır..

canım çok geçmiş olsun
ama o kadar sigara içme yaa
sana da yazık parana da(1 paketi bitirme yani:)))
ben bugün ne yedim
sabah hafif kahvaltı(2dilim kepek ekmekle)
ara yok
öğlen 1 paket bisküvi
ara yok
akşam 1 tabak salçalı makarna
ara 1 minik porsiyon mozaik pasta

bu arada singign ablam tatile çıktı heralde
umarım çok keyifli ,bol neşeli eğlenceli,çok huzurlu
kazasız belasız bir tatil geçirir döner
özlicez seni

ben de cuma günü inşallah gidiyorum izmire
adananın sıcağından izmirin sıcağına kaçıyoruz :)))))
en azından deniz var orda yaa

canım öncelikle annene geçmiş olsun.nasıl geçti bakalım kayınvalidnelerin ziyareti.memnun ayrıldılar mı :)
verdiğim dosyada nbahsediyosun sanırm yarın geçmiş mesajlardan bulur eklerim.ufak boyutlu bir word dosyası yani kotada fazla bişey oynatmaz ama 5 mill olan video toplamda 700 küsür MB yani kotan 4 GB ise nerdeyse 1/5 kadarını yer!

silvia callanetics ben de indirdim. Ama sadece lacivert şort&beyaz çoraplı gay kılıklı adama gülmeye yaradı :)

Çok absürd bişey ben yapmıycam.

ilahi leah güldürüdn beni ya :roflol: doğrusu benimde gözüme takılmıştı o adam :)
konu o değil ama sorcam sorcam hep unutuyorum akıma gelmişken sorayım bari bebeğinin adını ne koydunuz?

kızlar dün samsunun en güzel köşelerinden biri olan amisos tepesine çıktım bunlarda amisosun resimleri

manzarada sende çok güzelsin canım.içimiz açıldı saol canım :) opuyorumnanaktan

güzel düşünmüşsün ama sanırım çocuklar seni fazla yormuyo yoksa bu enerjiyi nasıl bulucaksın :)

canım turşu yediğindne yapma ngereken bol su içmek.başka cezaya terek yok.oda tuzlu olduğundan dolayı

ben sanırm walk aerobic diye bir videosunu indirdim.orda çok çok genç hatta hamilelik fotolarını falna gösteriyo. kolları incecik ayrıca şimdiki gibi sarkık değil ama kaslıda değil.dikkat ettiyseniz kolları düzken gayet kaslı güzel bi şekli var ama kaldırdığında derisi esnek ve sallanıyo.bacaklarıda çok fazla ince değil ama yağda değil vücudunun yağ oranınıan %9 dan fazla olduğunu sanmam...

canım geçmiş olsun öncelikle.canın niye sıkınki?belirli bişey mi var yoksa evrak işeri veya artık tatile çıkmana az kaldığından yığılmış gerignlik mi?sigarayı abartma lütfen hatta azaltmaya çalış.çouğunu düşün.. a.s.

selam kizlar nasilsiniz,kusura bakmayin ben bi kac gündür yazamdim,havalr güzeldi benim bebekde evde daralinca halince sabah cikip gece eve geri dönpyoruz,hepinizi öpüyorum

bugün yediklerim:
sabah:2 dl,ekmek 2 salam
öglen.4 catal makarna,3-4 catal firinda hazir patates dilimleri,2 parca fischtäbchen(balikla ilgili bi sey ama türkcesini bilmiyorum
su icemedim malesef bu ara unutuyorum su icmesini spor yürüyüs yapim 30 dk,

merhaba hatunlar,nasılsınız? ben iyiyim çok şükür , bugün dehşet yoğunum yine her fırsatta sizlerle olmaya çalışacağım
squat:30
mekik:35
kardio:750 adım stepperle çalıştım
twesterle 200 dönüş yaptım
06,07,2009 günlük beslenme
sabah:klasik kahvaltı
ara:yok
öğle:1 tabak taze fasülye yemeği
ara:2 adet diyet bisküvi
akşam:1 tabak z.yağlı türlü
1 küçük tas yoğurt
ara:1 avuç kiraz

3,5 lt su tükettim.herkese kolaylıklar dilerim

günaydın şekerler ben bugün düne göre daha kötüyüm ya yazın ortasında grip oldum hep klimanın yüzünden oturdugum yerde 5 dak oturamıyomki terle sogu terle sogu sonunda hasta oldum .neyse allah daha beterinden korusun bende bugün leah gibi kahvaltımı sütle yaptım hem biraz bogazımı yumştsın diye ..domates salatalık bir demet te maydanoz yedim şimdide nane limon içiyorum şifa niyetine

kızlar bugün köyde taziye var sabah bi kaltım amnınn oda ne okulun ve saglık evinin pencerelerine çevre ve yolu olmayan köylerden gelenler arabalarını park etmiş yani eşşeklerini baglamışlar gülümmi aglıyımmı anlamadım ..ölen yaşlı bir teyze gözü çok az görüyordu 1 hafta önceydi kadın ev halkı tarladayken damdan düşmüş ve evdekiler gelene dek saatlerce baygın yatmış..beni çagırdıklarında bütün vücudu kırıklar içinde ve bilinci tamamen gitmiş durumdaydı düşünün tansiyon bile alamamıştım kolunun kırıgı yüzünden .1 hafta mardinde yogun bakımda yattı dünde cenazesini getirmişler ..allah rahmet eylesin ...hadi kızlar görüşürüz çok öpüyorum ben leslie teyzeye başlıyım çok halsizim ama yapmaya çalışacam azda olsa ..bbyy

silviş

Oğlanın adı Roni. Çocuklar yormuo mu demişsin, dün Leslie 'nin son 2.5 milini kucağımda bebekle yaptım:= azimliyim yani. Ama cezayı koamadım. eşim çok geç geldi. Ha geldi gelecek diye başlamadım ben cde kaldıo..

selam canim sana cok gecmis olsun.ve su rahmetli teyzeyede cok üzüldüm ya allah yakinlarina sabir versin,baslari saolsun hayat iste ne yapacaksin, öpüyorum seni

merhablar güzel arkadaşlarım.bende bugün çok yorgunum.koltuklarımı sildim.halı makinem var.birazdan oğlum uyansın 2 tanede yolluk var onları yıkayacağım.bu aralar hiç pilates yapamıyorum.kendimden gıcık oluyorum.burda bi arkadaşım var kadın çok azimli.gündüz kahvaltı hariç hiç bişey yapmıyor akşamda eğer çayın yiyecek bişey varsa yemek yemeyip çayla tatlı yiyor.ve 38 bedne düşmüş.ama tabi sağlıklı değil böyle kilo vermek.biliyorum.çünkü bi alıyor bi veriyor.ruhi durumuna göre yani.öfff çoook sıkıldım inanın bu kilolardan.giydiklerim yakışmıyor.öfff efkar bastı yine....

nalansu canım dün zaten görüştük.kendine dikkat et şeker.bu arada allah rahmet eylesin o teyzeyi.pencerenin önündeki eşeklerede karpuz kabuğu falan ver.sevaptır.nede olsa taziye var köyde kimse onları düşlünmez....:))))

megicim sende çıkıyon tatile.bari serin bi yere gideydin bacım.adanayı aratmayacak sana izmir.keyifli tatiller geçiririsin inşaallah.

silvişim meyra leah moon lily(nerlerde bu aralarv hiç rastgelmedim)cihan sizlerde iyiyisnizdir umarım.hepiniz öpüldünüz.

06.07 neler yedim:
sabah :çoooook kilasik bir kahvaltı
ara :2 erik
öğle :yoğurtlu makarna (ayy bu aralar ne kadar çok yedim makarna)
ara :yok
akşam :güveç,3 kaşık pilav
gece :kavun ve 1 şeftali

2.lt.suyumu içtim.

ben iyiyim çok şükür enfurtucuğum , geçmiş olsun nalancığım yaz gribi çok feci bir durum ya ben geçen hafta aynı durumda olduğum için seni çok iyi anlıyorum ALLAH şifa versin canım,teyzeyede ALLAH rahmet eylesin.

Kızlar çizelgemi de yapıp ekledim. Moral olsun diye doğumdan çıktığım kilo ile başlattım.. Ne moral olacaksa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…