2 Senelik evlilik , sonu gelmeyen kavgalar!

Geçmiş olsun benim işk konumu okur musunuz , hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız ben bir yıl dayanamadım hala içimde etkisi sürüyor ama şükür kurtuldum , ayrıldığım gibi 10kilo aldım ağrılarım bitti kendime geldim huzurluyum sadece kendimi mutlu etmekle meşgulüm :) zor bir süreç ama atlatınca vay be ben neymişim beni kimse yıkamz daha diyip güçlenip olgunlaşıyorsunuz , bu zorlu yolda kendinize güvenin Allaha soğının gerisi geliyor

Adamın sana faydası yok. Faydası olmadığı gibi zararı var. Genç yaşında 80 lik nene gibi bin türlü hastalığın olsun istemiyorsan ayrılman gerekir.

2 sene dolmuş artık boşanabilirsin. Görmüşsün filmi

Merhaba okudum konunuzu. Ayrılmanıza çok sevindim ve anlaşmalı olması çok iyi olmuş biz de o durum pek öyle görünmüyor çünkü . Umarım hep mutlu olursunuz Sizin de bu şekilde ağrılarınız var mıydı ? Sağlık anksiyetesi olduğu için bi de bunun için panik yapıyorum çünkü her yerim ağrıyor korkuyorum artık bi şey olucak diye

Evi terk etmeden kişisel eşyalarımı göndermeyi düşünüyorum . Doğru bi tutum olur mu sizce yoksa bu beni davada haksız duruma mı düşürür . Dediğiniz gibi bir avukatla ilerlemek en doğrusu

Lütfen boşanın

Evlenene kadar bi kez grip olurdum yılda bu kadar. Evlendikten sonra hergün her yerimde ağrı .
Cocuk olmadan bosanin gervekten yazik gunah kendinize tertemiz bir sayfa acin. Bosanma asamasinda cocuk olmadigi icin kolayca biter ne cirkeflik yapacaklar sanki ortada mallar arabalar sirketler mi var pay paylasimida yok cikin gidin ailenizin yanina

Cocuk olmadan bosanin gervekten yazik gunah kendinize tertemiz bir sayfa acin. Bosanma asamasinda cocuk olmadigi icin kolayca biter ne cirkeflik yapacaklar sanki ortada mallar arabalar sirketler mi var pay paylasimida yok cikin gidin ailenizin yanina
Hiçbi şey yok taktığı bileziklerden başka o da 5 tane onun için emin olun her türlü çirkefliği yapar onun bu yüzünü gördüm çünkü . Gerekirse onu da bırakırım gerçekten çekecek uğraşacak gücüm yok . Sakin, sağlıklı ve huzurlu bi hayat istiyorum

Çocuk yok bu arada.
ay vallahi sürpriz sonlu. Tebrik ederim, eşi kumar oynayan öfke problemi olan aile apartmanında yaşayıp sıkıntıları olan kişilerden çocuk yapmayan ilk kişisiniz.
Tavsiyem tabii ki bırakın düzelmez, gençliğinize canınıza yazık. Çocuk da yok kaç kaç kaç

Teşekkür ederim amin , bende panik atak oluyordu doktora da korkusundan götürmüyordu , anksiyete doğal olarak gelişiyordu ölüyordum resmen kurtuldum şükür ben ayrılırken kendimden soğutmaya çalıştım bir de hiç iletişime geçmedim ailemin yanına geldim avukatım ilgilendi iletişime geçerseniz bırakmayablr hödükler her haltı yiyorlar ayrılmaya gelince gururundan ölüyorlar kendinize güvenin insan alışır her şeye yeni alanınızı oluşturmaya bakın kırslara gidin işe girin ayrılınca evde oturmayın belki yeni meslek edinebilirsiniz, bunlar düzelmez zaten düzelmeyeceğine inandığın an kalbine taş basıyorsun ve gidiyorsun..

Ne yolu allah aşkına.Mılletın delisine denk gelmişsin yoldan bahsedıyorsun..Aynaya bak sen bunun için mi doğdun..Silkelen ya..BOŞAN..Anlamıyorum bu evliliğe çocuk yaparsan vebalini ödeyemessın..2 yılda panık atak olmuş.Şiddet ,yalan,baskı herşey var..Yol gösterelim.Ne beklıyosunuz.30 yıl sonra düzeliyorlar bekleyin dememizi mi?

Çok yanlış bir evlilik yapmışsın, sakın çocuk yapma ve boşan, bu adam ve ailesi seni kanser eder, çekme...

İnsanın sağlığı gidince anlıyor herseyi , bak 2 yılda ne hale gelmissin , sakın düzelir diye bekleme ve seni kandırmasına izin verme , büyük ihtimalle düzelicem deyip senle barışmaya çalışır ve barıştıktan sonra ilk işi çocuk yapmak olur ki boşanamayasın, böyle kan emici herifler insanın yakasını bırakmaz, kaç kurtul...

Tabiii ailem arkamda sen ne karar verirsen yanındayız diyorlar . Tek sorunum şu an atanmamış olmak ama bugünleri sezdim sanırım birikim yaptım ki birikim olmasa da ailem karşılardı çok şükür
Çok güzel bak ailen de arkanda , boşan ve hayatını yeniden dizayn et , otur bir güzel kpss çalış atanırsın inşallah, bu adama tahammül etme , el ne der diye düşünme lütfen, el önce kendine baksın, tüm eziyeti sen çekiyorsun el değil, psikolojik yardım al mutlaka bu adam seni mahvetmiş...

YoL kendini göstermiş biz daha ne yolu gösterelim. Çocuğum var ne zaman yazacaksın diye bekledim ama şükür orda bari akıllılık etmişsin ya da Allah vermemiş bu büyük bi artı senin için.
Ara aileni gelsin alsınlar seni dilekçeni ver anlaşmalı boşan arkana bile bakmadan KAÇ

Bu evlilikte doğru olan tek şey çocuğunuzun olmaması. Daha henüz 2yıllık evlisiniz, yol yakınken ailenizin evine dönün.

Boşa bunu . Bir tane iyi şey yazamadın baksana . Yazık sana . Ve emin ol düzelmiyorlar ben de 2,5 yıl bekledim ben de anksiyete sorunları yaşamaya başladım . Boşadım kafam rahatladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…