2,5 litre su

Harikasın.
Simdi sen tüp bebek öncesi bol bol maydanoz sulu içecekler hazirla kendine. Vücudun toksinlerden arinsin.
Tüp bebeğe başlamadan 2 hafta önce kes.
Tertemiz vücuda gelsin minik kuşun.
Şunun şurasında pek bir şey kalmamış ama neyse 😊
Bal, pekmez her gün yemen gerekiyor en az 1 tatli kaşığı.
Sebze yemekleri.
Et, tavuk, balık, meyve, yoğurt, su

Bu kadarcık.
Tamamdır.Zaten yumurta toplama Haziran'da olacak transfer Ağustos sonunda olacak.O süreye kadar dikkat etmeye çalışacağım tabi 2-3 kilo daha versem süper olacak.Zatem 2 ay çok dikkat ettim ama son 20 gün bozdum iyice ama iki gündür daha dikkatli yedim ,şu paketli gıdayı şekeri tamamen kesmek gerekecek.

Tamamdır.Zaten yumurta toplama Haziran'da olacak transfer Ağustos sonunda olacak.O süreye kadar dikkat etmeye çalışacağım tabi 2-3 kilo daha versem süper olacak.Zatem 2 ay çok dikkat ettim ama son 20 gün bozdum iyice ama iki gündür daha dikkatli yedim ,şu paketli gıdayı şekeri tamamen kesmek gerekecek.
Hazir gıda düşmanı burası
tam yerindesin. 🤭

opsss ben daha ilk kuralda elendim. Çünkü benim yeme bozukluğum vardı. Tedavi sürecinde tartıyı kullanmamam gerektiğini öğretti dokturum. Sadece onun yanına gittiğimde tartılıyorum. Çünkü sabah akşam tartılmak ataklarımı getiriyor üzgünüm 😩😩

Hemenn 🤩🤩
Benim işim çok hareketli o yüzden avantajlıyım.
♦️3.5 litre su içildi
♦️1.000 ip atladım
♦️Süper beslendim
♦️Şeker-kaçamak sıfır
♦️40 dakika tüm vücut egzersizleri yaptım

Hemenn 🤩🤩
Benim işim çok hareketli o yüzden avantajlıyım.
♦️3.5 litre su içildi
♦️1.000 ip atladım
♦️Süper beslendim
♦️Şeker-kaçamak sıfır
♦️40 dakika tüm vücut egzersizleri yaptım
Harikasın.
Grubumuz cok çalışankanlar içeriyormus cok mutlu oluyorum gördükçe 😊

Bir kase yoğurt içine az da pul biber .
Ilk defa yapıyorum bakalım.
Göbek eriten diye geçiyor .
Benim Göbek de gidecek mi?

Sabah sekiz olmadan kalktim, gec bile kalmıştım. Günlük rutin islerimi hallettim. Ilk gün ve uzun bir aradan sonra yürüyüşe çıktım. 2400 adım attim su ana kadar da 2 lt su içtim. 3 e tamamlarım. Sekersiz 21 güne başladım. Cok minicik kacamak dışında güzel beslendim. Benden simdilik bu kadar😘

Bir kase yoğurt içine az da pul biber .
Ilk defa yapıyorum bakalım.
Göbek eriten diye geçiyor .
Benim Göbek de gidecek mi?
Canım ben onu farklı deniyordum çok daha etkili olıyordu. Bi yerden görmedim 2 kürü birleştirdim diyelim. 2,3 kaşık kadar yogurta pulbiber ,yarım limon,azar azar toz zencefil,zerdeçal ve tarçın karuştırıp yiyodum vucuda hararet veriyor metabolizma hızlandığı için ve çok susatıyor

Bende bugün aktardan papatya çayı ve keten tohumu,markettende yulaf ezmesi aldım google amcadan yulaf ezmesi keten tohumu yazınca bi tarif buldum denemek isteyenler olursa diye şuracığa bırakıyorum

Göbek Eriten ve Kabızlık Çözen Yoğurt Kürü

Malzemeler

• 3 tatlı kaşığı yulaf ezmesi,
  • 1 tatlı kaşığı zeytinyağı,
  • 3 yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt,
  • 1 tatlı kaşığı keten tohumu

Akşam yemeği küçük porsiyon tavuk sote. yaprak sarması 7 adet üşenmedim saydım :rapci: bol salata cacık orto boy kase şekersiz kahve ve çay bol su ..sahur menüsü : 2 haşlanmış yumurta peynir şekersiz çay salatalık domates patlayana kadar su 😀

X