2,5 litre su

Çok utanarak yazıyorum kii🤦‍♀️ sabah mükemmel başlayan diyetim akşam üstü bozuldu😬 oysa ne güzel sporumu yaptım fit kahvaltım ve bol suyumu da içtim. Lakin işler yolunda gitmeyince oturdum hırsımdan ne var ne yok gömdüm🥺

20210517_221522.jpg

Günün en çalışkan öğrencisi ödülü.

Cookiie Cookiie Ye gidiyor.

Ilk gunum fena degildi. Hamur olarak 2 dilim ekmek ve yarim simit yedim. Biliyorum simit olmamaliydi ama oldu iste. Bol bol su ictim. 1 saat yuruyus yaptim. Abur cubur ve tatli yemedim hic.

Olacak gibi hani. 🥰

Kapanmada annemlerdeydim bugün yeni evime geçtiğim için tam uygulayamadım ama yinede güzel gitti.sabah domates ağırlıklı yarım dilim ekmekli kahvaltı,öğle 1 sade kahve akşam 2 küçücük patlıcan dolma,bikaç yaprak sarma 2 kaşık yoğurt. Yarından sonra tam motive başlarım

Ooo hepsi tamam
Totalde 1081 kalori almisim
Bana onerdigi gunluk kalori miktari 1684
Hala yiyebilirsin diyo uygulama ama yimemmm:KK70:

Spor bugun kalca bacak gunumdu yaptim:KK66:
Su ice ice tuvaleti su yolu yaptim:KK70:
Cay iciom simdi sekersiz
Sana çalışkan ödülü vermedim çünkü sen 1. Sınıf değil 4. Sinifsin. Mezun olman yakın.
Sana onur ödülü geliyor

Bende aman aman yemeye dikkat edenedim ama

Sabah tartısı 78.3
Akşam 79.6
Fark 1300

Bol su ictim 20 dakika kadar egzersi yapıp yarım saat yürüdüm

athena athena
Bugün ki foruma aktif katiliminiz ve verdiğiniz faydali tavsiyeler üzerine ayrıca güzel bir gün geçirdiğiniz için size onur ödülünü layık gördük.
Başarılarınızın devamını dilerim.

20210517_223404.jpg

Tamam şimdi ne yapmam gerekiyor 🙂Benim bir kaç kilo fazlam dışında sıkıntı yok ama amacım sağlıklı beslenmek abur cubur hayatımdan çıkarmak.Haziran da 3.tup Bebek denemem olacak biraz da onun için istiyorum.Aslinda ramazan öncesi çok iyi gidiyordum 3 kilo civari da verdim ama ramazanda bozuldum iyice 🙄Bu arada günlük 3 lt suyu çok rahat içiyorum 🤗

Kimsenin motivasyonu düşmesin yarın ki 1. Ler değişebilir.
Bakin ben de kazanamadım bugün ödül falan 🙈

Tamam şimdi ne yapmam gerekiyor 🙂Benim bir kaç kilo fazlam dışında sıkıntı yok ama amacım sağlıklı beslenmek abur cubur hayatımdan çıkarmak.Haziran da 3.tup Bebek denemem olacak biraz da onun için istiyorum.Aslinda ramazan öncesi çok iyi gidiyordum 3 kilo civari da verdim ama ramazanda bozuldum iyice 🙄Bu arada günlük 3 lt suyu çok rahat içiyorum 🤗
Harikasın.
Simdi sen tüp bebek öncesi bol bol maydanoz sulu içecekler hazirla kendine. Vücudun toksinlerden arinsin.
Tüp bebeğe başlamadan 2 hafta önce kes.
Tertemiz vücuda gelsin minik kuşun.
Şunun şurasında pek bir şey kalmamış ama neyse 😊
Bal, pekmez her gün yemen gerekiyor en az 1 tatli kaşığı.
Sebze yemekleri.
Et, tavuk, balık, meyve, yoğurt, su

Bu kadarcık.

X