2,5 litre su

🙄 sabah uyanır uyanmaz koca kupa ılık limonlu su içtim sonra hurmalı yulaf yidim.sonra dışarı çıktım sadece dışarda 3758adım atmışım eve geldim yğksek tempo müzikle göbek atarak temşzlik yaptım öğlen bi elma yidim ikindi gibi bi tane kurabiye ve havuç akşama maknna moyonozli 🤪 3 litre su bi bardak çay🤯😴 he bi de gırin ti içtim
Şu adımı nasıl sayıyorsunuz ya ?

Akşama kadar çok iyi gittim. Akşam eşim tutturdu mantı diye 🤦‍♀️ Herkesle birlikte ben de yedim tabii. Bugün kaçamak olduğu için yarın 5 dilim ekmek yemeyeceğim.

Su: 3,5 litre
Spor: 30 dakika tempolu yürüyüş

Ben rapor veriyorum
Evi iyice temizledim bence o da spor .
Yürüyüş yaptım.
Dans ettim . Hobbidik tarzı.
2 buçuk litre su içtim. Tuvalet coştu bugün 🙈
Bol yeşillik tükettim.
Akşam pilav ve taze fasulye yapmıştım.
Pilav kepekli bulgurdan.
3 kaşık pilav yedim
bir tabak dolusu fasulye.

Sofradan kalkarken bir kaşık daha pilav yiyecektim ki
Sonra kendime dedim ki

Yaoma Nur yarin pişman olacağın şeyi bugün yeme.

Ve yemedim yubbiiiii cok mutluyum.
Yeşil erik yedim o da güzel bağırsak çalıştırıyor.

Yazayım canım sabah güzel başlamıştım güne öğleden sonra anneme gittim çocuklara birşey hazırlamıştı ucundan azcuk yedim ama  su içmekte 3 litre az kaldı yatana kadar tamamlarım. Birde günlük spor yapma programı indirmiştim inşallah onu yaparsam çok iyi olacak.

Sevgili i p e k i p e k 3 litre su sayesinde abdest tutamaz oldum her vakitte yeni abdest alıyom bacısı . HÖÖÖRRRRMETLER:KK52::KK57:
Farkımız yok ben de öğle abdest aldım namazi zor kıldım.
İnat ettim o abdestle 5 sayfa Kuran da okudum sonra devam edemedim .
Kitabi kapattığım gibi tuvalete fırladım.
🤣🙈

Farkımız yok ben de öğle abdest aldım namazi zor kıldım.
İnat ettim o abdestle 5 sayfa Kuran da okudum sonra devam edemedim .
Kitabi kapattığım gibi tuvalete fırladım.
🤣🙈
Sen hepimize birer paket mesane pedi de yolla 🤪🤪 bu bele olmaz mekik çekün su için demeyi bilin.donlar hep ıslak her hapşurukda .senden ötürü be ya

X