2,5 litre su

Popo için bir squaş uygulaması kullanıyordu arkadaşım. Her gün sana kaç tane squaş yapacağını yazıyor, onu yapınca gerçekten yuvarlak bir poposu oldu 😊

Popo icin squattan daha etkili bi egzersiz var hip thrust diye geciyor yada glute bride
Squat sadece kalca degil bacaklara da yukleniyor..
Benim dizlerimde problem var cok squat basamiyorum 20 normal squat 20 de dlc yapiyorum death lift midir nedir.
Benim istedigim full kalcayi yakacak bi egzersiz.
O da hip thrust:KK66: duvara dayayarak yapiyorum ayaklarimi inanilmaz yakiyor.

Şu mukemmel kalca hareketi :KK66:

3×25 yapiyorum fena yaniyorum
Ama iyice yukari kaldirmaniz lazim popoyu bu videoda kadin kaldırmıyor

Bunlar popoyu toparlamak, sekillendirmek icin mi peki?
Benim hic yok 🤦‍♀️ kuru tahta gibi 🤦‍♀️🤦‍♀️

Öğleni ara ögünü meyveyle geçiştirdim bi ttane kurabiye yedim brovni olandan 🙄 akşam accuk makanna yidim moyonozli 🤫 3 litre suyumu içtim bi büyük kupa da yeşil çay+yarım limon+3 yaprak maydanoz+2 karanfil+çay kaşığı ucuyla karabiver+çay kaşığı ucuyla toz zencefil karışımı içtim 🤪 acayip ödem atıyo

Popo icin squattan daha etkili bi egzersiz var hip thrust diye geciyor yada glute bride
Squat sadece kalca degil bacaklara da yukleniyor..
Benim dizlerimde problem var cok squat basamiyorum 20 normal squat 20 de dlc yapiyorum death lift midir nedir.
Benim istedigim full kalcayi yakacak bi egzersiz.
O da hip thrust:KK66: duvara dayayarak yapiyorum ayaklarimi inanilmaz yakiyor.
Ben yanlış yazmışım sporun ismini 😄 Cevap verdiğim arkadaş popo eritmek istemiyor. Popo yapmak istiyor. Arkadaşımın da poposu düzdü. Yuvarlak oldu bu sayede

Ben yanlış yazmışım sporun ismini 😄 Cevap verdiğim arkadaş popo eritmek istemiyor. Popo yapmak istiyor. Arkadaşımın da poposu düzdü. Yuvarlak oldu bu sayede
Kiz zaten popo buyuten benim de dedigim:KK66:
Direkt kas yapiyor e kas yapunca da popo sisiyor..
Ahh sadece egzersiz de yetmiyor ama besin de cok onemliymis popo buyutmede..
Yumurta, yulaf, sut, avakado, fistik ezmesi ... vs vs

Öğleni ara ögünü meyveyle geçiştirdim bi ttane kurabiye yedim brovni olandan 🙄 akşam accuk makanna yidim moyonozli 🤫 3 litre suyumu içtim bi büyük kupa da yeşil çay+yarım limon+3 yaprak maydanoz+2 karanfil+çay kaşığı ucuyla karabiver+çay kaşığı ucuyla toz zencefil karışımı içtim 🤪 acayip ödem atıyo
Biri azucuk kaçamak mu yapmuş ne ?
:işsiz::spor:
Spor yapmadan en azından 20 tane mekik çekmeden sana uyumayı yasaklıyorum.
20-50 arasi mekik.

Sabah bana tsk edersin. Yaptığım kötü gibi gorunsede final de yüzünü güldürecek.

Yoğurtlu karışım yiyeceğim şimdi içine neler koysam acaba göbek eritmede çok iyi yoğurt.

Biri azucuk kaçamak mu yapmuş ne ?
:işsiz::spor:
Spor yapmadan en azından 20 tane mekik çekmeden sana uyumayı yasaklıyorum.
20-50 arasi mekik.

Sabah bana tsk edersin. Yaptığım kötü gibi gorunsede final de yüzünü güldürecek.
Aboo 20 mekik 🙄🙄🙄 kız zaten akşama kadan mekikten kötü şeyler oluyo baaaa 😩😩😩 bak daha mıtfak dağınık çim çim yapmam lazım yarın kv gelecek sanırım etraf toplamam lazım herif ilgi bekler gitmem lazım 🤯🤯🤯 mekik baaa çook uzak 🤫 ilk günün günahı olmaz hem 9 kilo giymiş la insaf accuk

Bozdum diyeti ben ya bugün çok fenaydi. Sabah simit yedim yanında ne yemedim boş ver. Öğlen çikolatalar şekerler lokumlar yedim. Bugün iki haftanın sonunda ödül gibi olsun mu bana öyle yapalım

🙄 sabah uyanır uyanmaz koca kupa ılık limonlu su içtim sonra hurmalı yulaf yidim.sonra dışarı çıktım sadece dışarda 3758adım atmışım eve geldim yğksek tempo müzikle göbek atarak temşzlik yaptım öğlen bi elma yidim ikindi gibi bi tane kurabiye ve havuç akşama maknna moyonozli 🤪 3 litre su bi bardak çay🤯😴 he bi de gırin ti içtim

X