2,5 litre su

Babam panik sebebiyle araba kullanamıyor biliyor musun.
Ablam panik sebebiyle cok zor alıştı ama alıştı senin gibi 😘💪🏻
Erkek kardesim yine panik sebebiyle araba kullanamıyor.
Allah'ım şu psiko ailemin durumunu düzelt, benim aileme ve bütün hastalara şifa ver yâ Şâfî. Âmîn.
Ayak üstü dertlestik gibi oldu.
Rahat bi nefes aldim.
Sag ol var ol nur ol kahve bacım, güzel arkadaşım 🙂💚😍
İnşallah canım benim Rabbim şifalar versin 🌺🌺

Harikasın canım benim,
Öyle olmamiz lazim. Bizde genetik bir de aile uyelerimizin hepsinde var, eskilerinde de varmis, dönem dönem nüksediyor. Şu an bunu yazarken mesela, kafamin üstündeki ağırlığı, örtüyü (sanki beynim örtülü, bir sey düsünemiyorum) hissedebiliyorum.
Gecmesi icin tedavi alıp dua ediyorum.
Ailevi durumlari düzeltmeye de çalışıyorum bir yandan, diğer dagilan anam babam vs.'yi de toparlamak bana düşüyor şu hâlimle. Allah yardimcimiz olsun.
Tavsiyelerinde çok haklısın, anneme baya öğüt verdim. anneme ve öğüt yalnız 😄 ezdirme kendini, sen de konuş bam bam bam dedim 😄 Allah herkese iyilikler versin de kimse kafayı sıyırıp da kimseye saldırmasın amin amin amin 🤲🏻💚🙂
Bazı hastalıkların genetik olması ne üzücü ama sen böyle düşünüp sakın bırakma kendini 🤗 Rabb'im bile diyor biz herkezin kaderini kendi çabasına göre kıldık sen ufku açık akıllı bir kadınsın bununla ilgili makaleler oku canim kitaplar oku..
Screenshot_20210622-091720.jpeg

Bu adamı takip et videolarını izle Youtube dan faydasını görenler çok olmuş.birde telkin yapmayı öğren ben mesala artık atakları tanıyorum ve kendime diyorum ki gecicek kahve beyninin bir oyunu bu sana geçen ağaç tepesine çıktım dud yemek için 🙈 aşağı bir baktım eyvah dedim sonra derin nefes aldım telkinle indim aşağı. nefes egzersizlerini öğrenmeye çalış canım çok faydasını görürsün Allah'ım bu hastalık kimde varsa şifa versin herkeze ♥️♥️

Babam panik sebebiyle araba kullanamıyor biliyor musun.
Ablam panik sebebiyle cok zor alıştı ama alıştı senin gibi 😘💪🏻
Erkek kardesim yine panik sebebiyle araba kullanamıyor.
Allah'ım şu psiko ailemin durumunu düzelt, benim aileme ve bütün hastalara şifa ver yâ Şâfî. Âmîn.
Ayak üstü dertlestik gibi oldu.
Rahat bi nefes aldim.
Sag ol var ol nur ol kahve bacım, güzel arkadaşım 🙂💚😍
Korkuların üstüne gitmek lazım canım ablan çok iyi yapmış. bir dönem namazları bile bu hastalık yüzünden hep bıraktım şimdi yine nuksediyor ara ara defol git diyorum artik 😏 bu hastalıkta iyileştim diye birşey yok kuzu, hayat boyu ensemizde malesef sadece bilip tanıyıp atakları cobuk atlatmak önemli. eskilere gittim senle dertlesince 😁acile gitmiştim bir kere carpintidan nefes alamamaktan test birşey yapmadan iğne yapacaktı doktor ona bile karşı gelmiştim nasil yaparsın ne olduğunu bilmiyon ya yan etki yaparsa diye doktor eşime sabır dilemişti 😂😂 sende Varol güzel arkadaşım 😘😘

Kendine iyi bak, yürümek istiyorsan yürü, spor ne istiyorsan onu yap, kendini koyverme, benim gibi kafaya taktıkların varsa, sal gitsin esasinda.
Ben de yabancısı degilim, uzun yıllardır kullaniyorum ilaç 😄 Ama niyet ettim, bu sefer kalici tedavi olacam veya şöyle söyleyeyim tedaviyi yarim birakmayacagim ins.
Ben artık zirvedeyim, takma konusunda üstüme yoktur emmoşum 🤔 hiç memnun değilim ilaç içmekten ama işe yaradı meret🤷‍♀️ bu aralar salmamin faturası, iki hafta bırakınca belli oldu 🤦‍♀️ bencede kendimiz için zaman ayırmalıyız artık 🤗

bende ehh iştee diyet beni yorgunluk düşürüyorya motivasyonumu eksiye düşürüyorr :110: :110: hiç bana göre değillll
Kendini şartlandırdın o zaman. Yani çok sıkı başladın illa şu olacak bu olacak diye. Vücut tepki vermiştin. Dolapta bitter çikolatan olsun küçük bir parça at bazen.
Spor ya da yürüyüşü zorla yapma keyif alarak yap. Ben takıyorum kulaklığı çok güzel bir yol var ağaçlar çiçekler onların arasında müzik eşliğinde çok zevkli oluyor 😍🥰
Bide kilo verdikçe ben çok mutlu oluyorum motivasyonu artırıyor 🥰😍🥳

• Beğen
Reactions: Jou
Kendini şartlandırdın o zaman. Yani çok sıkı başladın illa şu olacak bu olacak diye. Vücut tepki vermiştin. Dolapta bitter çikolatan olsun küçük bir parça at bazen.
Spor ya da yürüyüşü zorla yapma keyif alarak yap. Ben takıyorum kulaklığı çok güzel bir yol var ağaçlar çiçekler onların arasında müzik eşliğinde çok zevkli oluyor 😍🥰
Bide kilo verdikçe ben çok mutlu oluyorum motivasyonu artırıyor 🥰😍🥳
Evettt cok haklisinn burdada oyle coceklerr agaclar orman icinde yasiyorum😀😀 son 2 gundur yuruyudum yok havalar bozuk evett bitter var allahtan kucuk bir parca yedim canlandim unutmusum onu ben 😀

X