2,5 litre su

Şuan hirsimdan yürüyorum canım, inanılmaz kızgınım. Detoksada başladım 🤦‍♀️🤷‍♀️ geçmiş olsun canım antidepresan kilo aldiriyo haberin olsun 🤔 3 yılı geçti kullaniyorum 🤷‍♀️
Kendine iyi bak, yürümek istiyorsan yürü, spor ne istiyorsan onu yap, kendini koyverme, benim gibi kafaya taktıkların varsa, sal gitsin esasinda.
Ben de yabancısı degilim, uzun yıllardır kullaniyorum ilaç 😄 Ama niyet ettim, bu sefer kalici tedavi olacam veya şöyle söyleyeyim tedaviyi yarim birakmayacagim ins.

Maalesef, yeni teşhis aldim.
Stresler tetikliyor. Akraba icinde olaylar olaylar olmuş daa.... Olan bana oldu. Onlara :p
Takmamayi öğrencen ne yazık ki canım başka çaresi yok, eşimin sulalesine gireli 4 yıl oldu korku panik atak nedir bilmezken dibine Kadar yaşadım . soğuk soğuk terler titremeler kalp carpintilari aciller çok sevdiğim arabayı 2 yıl kullanamadım panik ataktan. sonunda yendim ama kendi irademle herkeze lafımı yapıştırıp geçiyorum atmıyorum içime 😊

Niloyatospikk Niloyatospikk
Minnosprenses Minnosprenses
@dut agaci
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
@H M
@Mimariye
@Minik Meleklerim
@morportakal
@renksizgokkusagi
ASSOSyal ASSOSyal
@Assos32
@Summer-girl
@baby girlL
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
clara clara
@Hale yada lale
@Chocolita
Mintimint Mintimint
@Pembe Lotus
@morpapatya_
@BereliPenguen
@Ahtapot Anne
@N u r
@MssPARE
@Jou
@defne-28

Günaydınnnnnlarrrr kızlar 😍😍 etiket yapmaya geç kaldım ama umarım tartılmışınızdır 😍🥰
Hadi bakalım bu haftanın birincisi kim olacak
Haftaya çok güzel bir başlangıç yapan Minnosprenses Minnosprenses mi
Yoksa başka sürpriz mi var
Bekliyorum sonuçları 😍😍🥰🥰
Canım 6 gün önce burun ameliyatı oldum pek girip yazamıyorum ama ben 1.100 vermişim🙈🥰

Takmamayi öğrencen ne yazık ki canım başka çaresi yok, eşimin sulalesine gireli 4 yıl oldu korku panik atak nedir bilmezken dibine Kadar yaşadım . soğuk soğuk terler titremeler kalp carpintilari aciller çok sevdiğim arabayı 2 yıl kullanamadım panik ataktan. sonunda yendim ama kendi irademle herkeze lafımı yapıştırıp geçiyorum atmıyorum içime 😊
Harikasın canım benim,
Öyle olmamiz lazim. Bizde genetik bir de aile uyelerimizin hepsinde var, eskilerinde de varmis, dönem dönem nüksediyor. Şu an bunu yazarken mesela, kafamin üstündeki ağırlığı, örtüyü (sanki beynim örtülü, bir sey düsünemiyorum) hissedebiliyorum.
Gecmesi icin tedavi alıp dua ediyorum.
Ailevi durumlari düzeltmeye de çalışıyorum bir yandan, diğer dagilan anam babam vs.'yi de toparlamak bana düşüyor şu hâlimle. Allah yardimcimiz olsun.
Tavsiyelerinde çok haklısın, anneme baya öğüt verdim. anneme ve öğüt yalnız 😄 ezdirme kendini, sen de konuş bam bam bam dedim 😄 Allah herkese iyilikler versin de kimse kafayı sıyırıp da kimseye saldırmasın amin amin amin 🤲🏻💚🙂

Babam panik sebebiyle araba kullanamıyor biliyor musun.
Ablam panik sebebiyle cok zor alıştı ama alıştı senin gibi 😘💪🏻
Erkek kardesim yine panik sebebiyle araba kullanamıyor.
Allah'ım şu psiko ailemin durumunu düzelt, benim aileme ve bütün hastalara şifa ver yâ Şâfî. Âmîn.
Ayak üstü dertlestik gibi oldu.
Rahat bi nefes aldim.
Sag ol var ol nur ol kahve bacım, güzel arkadaşım 🙂💚😍

X