2,5 litre su

Vitaminlere nasil baktiriyorsun,
Ben öyle isteyince küfür etmişim gibi bakiyo doktorlar,
Ne sikayetin sikintin var da baktiyorsun der gibi 100 tane soru soruyorlar. Gerci haklılar.
Çünkü bendeniz, paranoya ve evham abidesi olmaya adayım.

Bi baktirmadigim E vitamini kaldı.
Benim ciltle ilgili bi sorunum var da tesbit edemedim. Catlak-kurabiye
Az daha arastirsam ortaya cikabilir belki.

Ne güzel paylaşım yapmışın, ben gibi bilmeyenlere faideli oldu.

Canım aslında doktor istedi d vitaminine bakalım bi diye sonra bi kaç vitamine daha baktırdı.eğer rahatsız olduğun bir durum varsa git söyle ona göre tahlil istesinler canım benim

Benim diyet de nanay oldu
Burda kahve'cim beni uyarmisti meyveyi cok yemeyeyim diye Kahve __Kokusu sag olsun. Ben unuttum. Proteini fazla alamadim birkaç gündür. Vücut meyveye tepki vermeye basladi. Sınır koycam :)
Üç gün protein ağırlıklı beslen canım vücut şaşırıyormus bende bu ara karpuza sardım ama muhakkak peynir yiyorum yanında meyveyi kacirdigin zamanlar yanında peynir veya yoğurt ye dengelesin

Suyu cok içiyorum kurabiyem zaten hiç durmadan yürüyorum biliyorsun sabahın 6 sında başlıyorum ikindiye kadar sürekli hareket halindeyim

Ama benim sorunu biliyorsun bütün gün herşeye uyuyorum akşam olunca oturup bi guzel yiyorum

Şu yarın ki planı ne yapmalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…