2,5 litre su

Evet detoksu bi arkadaşım da yapmıştı ona da iyi geldi ama ben hiç denemedim hiç bir detoksu 🤣
Yemin ederim benimde hic umudum yoktuu ilkkezz bi iciyim bakalim oldu oldu olmadi icmem daha dedim soka girdimm haftaya gene baslarimm bugun sallama aldim hersey icinde bak ozelliklerde bu bakalimm bunlari iyi sonuc verecekmi kimileri vermis kilo hemen :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: 16241324824024385492012174762469.jpg

Spor olarak napiyosun? Ben çok fazla yürüyüş yaptım kendime zarar vermişim artık
Eğer akşam yürümeyeceksem tüm hakkımı evde kullanıyorum canım. Genelde leslie ile ısınmaya başlıyorum onun videosu bitince göbek çalışıyorum bazen dans da ediyorum en son da soğuma hareketleri yapıp bitiriyorum.
Akşama yürüyeceksem sporu fazla uzatmıyorum canım vücuda da yazık 🤣🤣diye düşünüyorum 🤭

• Beğen
Reactions: Jou
Niloyatospikk Niloyatospikk Minnosprenses Minnosprenses Dutt Dutt Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye H M H M Cookiie Cookiie Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne GeyikliGece GeyikliGece ASSOSyal ASSOSyal Meybuz Meybuz Summer-girl Summer-girl B baby girlL Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu clara clara H Hale yada lale Mintimint Mintimint Pembe Lotus Pembe Lotus M morpapatya_ BereliPenguen BereliPenguen Ahtapot Anne Ahtapot Anne i p e k i p e k MssPARE MssPARE Jou Jou defne-28 defne-28

Huuuuu nerdesiniz bakim???
Diyeti asıp tatliya borege gomulmek yok!
Aci cekerek zayiflicaz!
3 lt su en once.
Daha sonra doymadan sofradan kalkicaz!
Sağlıklı ve guzel beslenicez, tabiki egzersiz de yapicaz aci çekmeden olmaz!!! Hadiiii kogusssss uyannnnn

Yemin ederim benimde hic umudum yoktuu ilkkezz bi iciyim bakalim oldu oldu olmadi icmem daha dedim soka girdimm haftaya gene baslarimm bugun sallama aldim hersey icinde bak ozelliklerde bu bakalimm bunlari iyi sonuc verecekmi kimileri vermis kilo hemen
Oo maşallah içinde yok yok 😍 ama dikkat et bu tarz çaylara bilinmedik markaları alma😍

• Beğen
Dun gece uzanirken gobegemle oynuyordum, elim mideme degdi baktim sert bisey tovbe Allahim bu ne dedim acaba gaz mi?:KK70:
Kasmis:KK70::KK70: ajsjshdjsak
Popo da oyle, dokunmaktan kendimi alamiyorum cunku bunu ben insa ettim!
Amanyolun daha coooooook basindayim biliyorum. Hayalim en mukkemmeli🥰

Niloyatospikk Niloyatospikk Minnosprenses Minnosprenses Dutt Dutt Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye H M H M Cookiie Cookiie Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne GeyikliGece GeyikliGece ASSOSyal ASSOSyal Meybuz Meybuz Summer-girl Summer-girl B baby girlL Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu clara clara H Hale yada lale Mintimint Mintimint Pembe Lotus Pembe Lotus M morpapatya_ BereliPenguen BereliPenguen Ahtapot Anne Ahtapot Anne i p e k i p e k MssPARE MssPARE Jou Jou defne-28 defne-28

Aci cekerek zayiflicaz!
3 lt su en once.
Sağlıklı ve guzel beslenicez, tabiki egzersiz de yapicaz aci çekmeden olmaz!!! Hadiiii kogusssss uyannnnn
Tempoo tempoooo :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK6::KK6::KK6::KK6: pandemi yuzunden herkes buaralar sardı amaaaa pes etmeek yokkk devammkeeee :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ben cok yeni basladim diyete detox ama 3 gunde 1 bucuk kilo verdirdi bana sok oldumm ama diyete devammkeee :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: bende seni yirim yirimm❤❤
Diox tea mi acaba öyle bi reklam görmüştüm sanki ama benzer turevlerinden de olabilir tabi. Ben uzun bir aradan sonra bugun su icebildim nedense içemiyordum fırsat bulamiyordum resmen hafta sonu olunca icebildim. Sabah ac karnina tartıldım. 77 kiloyum benim icin güzel ama daha da vermek istiyorum biraz zamana yaydım. 5 yıl içinde 70 e kadar düşmek istiyorum keske daha fazlasini da verebilsem..

• Beğen
Tempoo tempoooo :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK6::KK6::KK6::KK6: pandemi yuzunden herkes buaralar sardı amaaaa pes etmeek yokkk devammkeeee :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Ben de az saldim ipin ucunu ama birakmak yok!
Bu gece yarisi oglusum uyur uyumaz sporrr!
Gucluyuz daha da guclu ve guzel olacaz!! :rapci: :rapci: :rapci: :rapci:

• Muhteşem
Dun gece uzanirken gobegemle oynuyordum, elim mideme degdi baktim sert bisey tovbe Allahim bu ne dedim acaba gaz mi?:KK70:
Kasmis:KK70::KK70: ajsjshdjsak
Popo da oyle, dokunmaktan kendimi alamiyorum cunku bunu ben insa ettim!
Amanyolun daha coooooook basindayim biliyorum. Hayalim en mukkemmeli🥰

O popodan ben de istiyorum. 😊

Aci cekerek zayiflicaz!
3 lt su en once.
Aaa bende diyorum kimdir buu😂
Yeni nickin hayırlı olsun😍😍😍

Diox tea mi acaba öyle bi reklam görmüştüm sanki ama benzer turevlerinden de olabilir tabi. Ben uzun bir aradan sonra bugun su icebildim nedense içemiyordum fırsat bulamiyordum resmen hafta sonu olunca icebildim. Sabah ac karnina tartıldım. 77 kiloyum benim icin güzel ama daha da vermek istiyorum biraz zamana yaydım. 5 yıl içinde 70 e kadar düşmek istiyorum keske daha fazlasini da verebilsem..
Verirsinn aslindaa detox yapip bende tedavilerden dolayi aldim hep kilo maaleseff😔 migrostan aldim ben ismi "herby skıny tea" karışık bitki çay yazıyo ilkkez denicem icinde 20 tane var insallahh olur ama sana tavsiyem çok yemiceksin peygamber efendimiz dedigi gibii yemekten acken kalkin diye gercekten yoksa doyana kadar hep yiyoruzz busefr kalori cok almis aliyoruzz ama suyu da cok zor iciyorum birsekilde iciyorum artik senin kilon bana gore cok iyii bende 75 şe düşsem iyi olcak buay bide aciktiginda az az yiyceksin hergun 5 ögün ye ama az az ye enazinsan istahin kesilecdk seyler ic mesela

X