2,5 litre su

Yürüyüşe baslamalisin canım 21 bin adım dan sonra vücut tepki veriyor sana yurumedigin için 😂
Aslında oda masum değil bitanem ya şu tam buğdaylı galetalar oluyor ya en masumundan ona baksan. Bide yeşil çayı da dahil et hayatına belki ödem atamıyorsundur. Motivasyonunu yüksek tut dans et leslie yap onlar çok zevkli 😍
Canlar aslında bu aralar canım hiç birşey yapmak istemiyor. Deli gibi yürüyen ben şuan nefes almak zor geliyo. Depresyona girdim galiba 🤷‍♀️

Timam kuzu gönder kilonu 😂😂😂
IMG_20210615_150221~2.jpg

Bence bi iş var, şişeleri küçültmüsler ya da icini az dolduruyorlar kızlar.
Dün kizim, "anne bonibonun icinde niye bu kadar az var, sen mi yedin biraz" dedi.
Hayir kizim, birkac yıldır böyle, cikolatalarin paketini kucultuyorlar, süt kutusunun boyu ayni, içindeki sütü az koyuyorlar, bonibonu da öyle yapmislardir dedim. Ekonomik krizi firsata cevirmek isteyen yurdum ureticisinin parlak fikri bunlar. 5'lik aycicek yagini da 4,5 litreye dusurmusler sanirsam, pederim öyle didi.

Ben gidip bi sise kontrolü yapayim, kacak var mı.

Ya bazen kızıyor gibi gorunsemde aslında çok az tadımlık yemekten hiç bir şey olmaz.
Senin kizmani bile severim yafrum.
Sana karşı öyle bi muhabbet var ki içimde, yarın kalkıp Addana'ya gelip karşına çıkabilirim 😄 noluyoz kim bu dersin. Okkadar yani 🙂 ❤️❤️❤️

X