2,5 litre su

Sabahta eti form yanında zeytin peynir, Bu kadar.
Bence Birak eti formu güzel bir kahvaltı et yediklerinin enerjiye dönüşmesi için sağlıklı beslenmen lazım kaloriyi düşündükçe enerjinde düşüyor kuzu bu yüzden yürümek istemiyor olabilirsin .. ben sabah 2 yumurta yiyorum yanında bol yeşillik arada kahve içiyorum tok tutuyor 3 gibi acikiyorum varsa küçük kase çorba yoksa salata akşam et veya sebze yemeği bunun yanında yürüyüş yada evde temizlik hareket şart kuzu 🤷

Bence Birak eti formu güzel bir kahvaltı et yediklerinin enerjiye dönüşmesi için sağlıklı beslenmen lazım kaloriyi düşündükçe enerjinde düşüyor kuzu bu yüzden yürümek istemiyor olabilirsin .. ben sabah 2 yumurta yiyorum yanında bol yeşillik arada kahve içiyorum tok tutuyor 3 gibi acikiyorum varsa küçük kase çorba yoksa salata akşam et veya sebze yemeği bunun yanında yürüyüş yada evde temizlik hareket şart kuzu 🤷
Eti form tok tutuyo yoksa acikicam beybim 😎 birseyin değişmesi lazım evet

Eti form tok tutuyo yoksa acikicam beybim 😎 birseyin değişmesi lazım evet
Aslında oda masum değil bitanem ya şu tam buğdaylı galetalar oluyor ya en masumundan ona baksan. Bide yeşil çayı da dahil et hayatına belki ödem atamıyorsundur. Motivasyonunu yüksek tut dans et leslie yap onlar çok zevkli 😍

Hahaha durumumuz aynıymış, bugün bu konuya yazdim hatta, diyet yapmayi öğrendim, anladim diye.
Kilo sıkıntım olmamisti hic, geçen seneye kadar. Cevrede bana niye diyet yapiyorsun-yapacaksin diyenler var. Hatta kilo aldigim icin iyi oldugumu söyleyenler var. Ama ben kendime neyi nasili yakistiriyorsam öyle olmak istiyorum, çıplak vücut ve içine girilemeyen kıyafetler yalan söylemez 😄
Sizi hocamiza yönlendiriyorum, müsait olunca yazar diye umuyorum @N u r 🙂
Tesekkür ederim🤗 Evet durumumuz ayni imis hep zayifsin diyenler simdi kilo almissin yakismis diyo ama ben bunun birazini vermek istiyorum malum kiyafetlerim pantolon etek dar geliyor. Dolabi yenileyecegim 40beden olarak hatta düğün elbisemi bile aldim. Kararliyim dugune kadar vericem bol su bol harekete devam😂

X