2,5 litre su

Günaydın kızlar. İki gündür yazayım diyorum unutuyorum
Geçen vitaminlerime baktırmak için kan verdim. Bi tanesi biraz düşük çıktı. Neymiş bu neden oluyormuş diye baktım nette sonucu atıyorum size

Kan seviyesinde üre düşüklüğü, nadiren rastlanan bir durum olmakla birlikte çoğunlukla düzensiz ve yetersiz beslenme ile ortaya çıkar. Vücudun ihtiyaç duyduğu protein miktarının, alınan gıdalarla karşılanamaması sonucu oluşan bu durum, karbonhidrat bakımından zengin beslenme ile de oluşabilir. Aşırı miktarda su tüketimi, antibiyotik ve anabolik steroid türü ilaç kullanımı, yüksek miktarda radyasyona maruz kalmak da üre seviyesinin normal değerlerin altında seyretmesine neden olur.

Evet proteine yeterince ağırlık vermedim. Aslında güzel başlamıştı diyetim ama biraz bilinçsiz ilerledi. Neyse ki farkına vardım
i p e k i p e k nurcum istersen etiket yap düzenli ve dengeli beslenmenin önemini anlatan bir yazı olabilir 🥰
Vitaminlere nasil baktiriyorsun,
Ben öyle isteyince küfür etmişim gibi bakiyo doktorlar,
Ne sikayetin sikintin var da baktiyorsun der gibi 100 tane soru soruyorlar. Gerci haklılar.
Çünkü bendeniz, paranoya ve evham abidesi olmaya adayım.

Ne sikayetin sikintin var da baktiyorsun der gibi 100 tane soru soruyorlar. Gerci haklılar.
Bi baktirmadigim E vitamini kaldı.
Benim ciltle ilgili bi sorunum var da tesbit edemedim. Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
Az daha arastirsam ortaya cikabilir belki.

Niloyatospikk Niloyatospikk
Minnosprenses Minnosprenses
Dutt Dutt
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
H M H M
Cookiie Cookiie
Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne
GeyikliGece GeyikliGece
@renksizgokkusagi
ASSOSyal ASSOSyal
Meybuz Meybuz
Summer-girl Summer-girl
B baby girlL
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
clara clara
H Hale yada lale
Chocolita Chocolita
Mintimint Mintimint
Pembe Lotus Pembe Lotus
M morpapatya_
BereliPenguen BereliPenguen
Ahtapot Anne Ahtapot Anne
i p e k i p e k
MssPARE MssPARE
Jou Jou

Kızlar nurcum 10 günlüğüne tatile gidiyor büyük ihtimalle net çekmeyecek dedi. Topiğii boş bırakmak pes etmek yok yola devam 💪💪 nurcum dönene kadar bir sürü bir sürü kilo vermiş olcaz🥰😍😍🥳🥳 oda çok mutlu olacak🥰🥰😍🥳🥳

Etiket yapmışken bilgi mesajı da paylaşayım
Bol yürüyüşler 😍😍🥰🥰
Eki Görüntüle 2872875
Eki Görüntüle 2872876
Ne güzel paylaşım yapmışın, ben gibi bilmeyenlere faideli oldu. 🥰

Canım aslında doktor istedi d vitaminine bakalım bi diye sonra bi kaç vitamine daha baktırdı.eğer rahatsız olduğun bir durum varsa git söyle ona göre tahlil istesinler canım benim 🥰

Benim diyet de nanay oldu 🤭
Burda kahve'cim beni uyarmisti meyveyi cok yemeyeyim diye Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu sag olsun. Ben unuttum. Proteini fazla alamadim birkaç gündür. Vücut meyveye tepki vermeye basladi. Sınır koycam :)
Üç gün protein ağırlıklı beslen canım vücut şaşırıyormus😊 bende bu ara karpuza sardım ama muhakkak peynir yiyorum yanında meyveyi kacirdigin zamanlar yanında peynir veya yoğurt ye dengelesin

Niloyatospikk Niloyatospikk
Minnosprenses Minnosprenses
Dutt Dutt
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
H M H M
Cookiie Cookiie
Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne
GeyikliGece GeyikliGece
@renksizgokkusagi
ASSOSyal ASSOSyal
Meybuz Meybuz
Summer-girl Summer-girl
B baby girlL
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
clara clara
H Hale yada lale
Chocolita Chocolita
Mintimint Mintimint
Pembe Lotus Pembe Lotus
M morpapatya_
BereliPenguen BereliPenguen
Ahtapot Anne Ahtapot Anne
i p e k i p e k
MssPARE MssPARE
Jou Jou
defne-28 defne-28

Sağlıklı mutlu hafta sonları dilerim 😍😍🥰🥰
Pazartesi tartı günü güzel haberler bekliyoruz 🥳🥳

Screenshot_20210619_223703.jpg

Suyu cok içiyorum kurabiyem zaten hiç durmadan yürüyorum biliyorsun sabahın 6 sında başlıyorum ikindiye kadar sürekli hareket halindeyim

Ama benim sorunu biliyorsun bütün gün herşeye uyuyorum akşam olunca oturup bi guzel yiyorum

Suyu cok içiyorum kurabiyem zaten hiç durmadan yürüyorum biliyorsun sabahın 6 sında başlıyorum ikindiye kadar sürekli hareket halindeyim

Ama benim sorunu biliyorsun bütün gün herşeye uyuyorum akşam olunca oturup bi guzel yiyorum
Şu yarın ki planı ne yapmalı🤣🤣

X