2,5 litre su

Ay ben buraya yazmayı iyice boşladım 😔 Yediklerime dikkat ediyorum ama akşam kaçamaklar oluyor. Eşim de akşam yemeyi seviyor. Mısır, karpuz, dondurma derken gündüz yaptığım diyet boşa gidiyor. Tartışmayı da ihmal ettim. Tartıya bir çıkıyormuşum, -5 görüyormuşum 😄😄 hayalim bile züğürt tesellisi 😂😂🤣

Benimde önümde bir dügün var o sebeple aslinda 1ay icinde vermek istiyorum insallah bakalim varsa tavsiyeniz cok iyi olur. Ben hep zayiftim hic kilo derdim olmadi aslinda ama bu ara aldim3 5 versem iyi olur🤭
Hahaha durumumuz aynıymış, bugün bu konuya yazdim hatta, diyet yapmayi öğrendim, anladim diye.
Kilo sıkıntım olmamisti hic, geçen seneye kadar. Cevrede bana niye diyet yapiyorsun-yapacaksin diyenler var. Hatta kilo aldigim icin iyi oldugumu söyleyenler var. Ama ben kendime neyi nasili yakistiriyorsam öyle olmak istiyorum, çıplak vücut ve içine girilemeyen kıyafetler yalan söylemez 😄
Sizi hocamiza yönlendiriyorum, müsait olunca yazar diye umuyorum i p e k i p e k 🙂

Her saatte bir bir su bardagi icersek bence zorlanmayizz aslinda bende iciyorun sadece 2 litreyi gecmiyo 2 litre anca yetiyo bana yoksa midem bulaniyo agzima kadar doluyo🤣
Bende yöntem buydu bir ara 🙂
Bana da 2 yetiyor. 0 sudan gelip vücut "hoop n'oluyoruz" demesin diye 😄

Bende yöntem buydu bir ara 🙂
Bana da 2 yetiyor. 0 sudan gelip vücut "hoop n'oluyoruz" demesin diye 😄
Hicc sormaaa icsemde cok midem bulaniyoya sanki agzima kadar dolmuş yer yok gibi gecen gun ictim suyla kustum hepten dedim bana 2litre fazla heralde 3 litre nasil iciyim düşün yaniii artik 1 litreye düşürdüm 😀 olmadı detox suyu yapiyorum tadlandiriyorum her saat te bir bir bardak iciyorum 10 saat bitmis oluyo su😀

Hicc sormaaa icsemde cok midem bulaniyoya sanki agzima kadar dolmuş yer yok gibi gecen gun ictim suyla kustum hepten dedim bana 2litre fazla heralde 3 litre nasil iciyim düşün yaniii artik 1 litreye düşürdüm 😀 olmadı detox suyu yapiyorum tadlandiriyorum her saat te bir bir bardak iciyorum 10 saat bitmis oluyo su😀
Yemegin üstüne de icemiyorum, tok karna iyice sisiriyor, dedigin gibi sanki egilince agzima geliyor, geri çıkacak 😁
Cok acken de mide bulandiriyor. En iyisi ortası ne aç ne tokken icmek benim icin.

clara clara
Önce 1600 yazdım sonra bu baya çok geçmişe gitmeyeyim sanırım yanlış hatırlıyorum 1400 dur o dedim.
Sildim tekrar yazdım.
Hafizamin değil mantığımin kurbanı oldum 🙈
Bir de eringecligimin🙈

Emmacim şimdi seni şöyle bir kürsüye alalım.
Bu hafta nasıl beslendin?
Nelerden kıstın?
Hiç kaçak var mıydı bize tüm detayları anlatır mısın?

Bundan sonra 1. Gelenlere kürsü konusturmasi yaptiricam.
Arkadaşları da onu örnek alsın ben de dahil🙈🤭

clara clara
Önce 1600 yazdım sonra bu baya çok geçmişe gitmeyeyim sanırım yanlış hatırlıyorum 1400 dur o dedim.
Sildim tekrar yazdım.
Hafizamin değil mantığımin kurbanı oldum 🙈
Bir de eringecligimin🙈

Emmacim şimdi seni şöyle bir kürsüye alalım.
Bu hafta nasıl beslendin?
Nelerden kıstın?
Hiç kaçak var mıydı bize tüm detayları anlatır mısın?

Bundan sonra 1. Gelenlere kürsü konusturmasi yaptiricam.
Arkadaşları da onu örnek alsın ben de dahil🙈🤭
Ben dün cok konuştum hocam, böyle kalayim 🙂
Kaçak vardı ama sınırlı, az.
Detaylı konusunca 1.liği geri alirsan diye korkarım 😅

Ben dün cok konuştum hocam, böyle kalayim 🙂
Kaçak vardı ama sınırlı, az.
Detaylı konusunca 1.liği geri alirsan diye korkarım 😅
Belki doğru zamanda doğru yerde yaptın o kacamaklari sen yine de anlat. Bakim gel gel utanma 🤭
Spor detayına kadar het şeyi anlat.
1 haftayı nasıl geçirdin.
En çok nelerden kıstin?

Belki doğru zamanda doğru yerde yaptın o kacamaklari sen yine de anlat. Bakim gel gel utanma 🤭
Spor detayına kadar het şeyi anlat.
1 haftayı nasıl geçirdin.
En çok nelerden kıstin?
Foruma da cok yazar oldum, kendimden sıkılmaya başladım gercekten 🙄 sizi de sıkmaktan çekiniyorum.
Neyse şöyle söyleyeyim kisaca (umarım çene düşüklüğü yapip uzatmam):
- meyve domates salatalik yogurt peynir az da yumurta yedim genelde sabah öğlen. Yaz meyvelerini detoks niyetiyle bağırsak bozucu olarak kullandim, ilk gramlar öyle gitmeye basladi.
- Su ile adaçayı ve yesil cay içtim günler icinde dönüşümlü.
- Spor, dans, egzersiz az yaptim diyebilirim. Bahanem, yaşadığım 1-2 hafta süren sinir harbi :KK43: (Sıkıcı bir sey yaşadım da) Regl hormon vs. denk geldi.
Kızımın sekerli kahvesinden bi fırt cektim.
Soguk baklava denen güzellikten öğleyin ve ikindin olmak üzere bir gün 1 tane, diğer gün 2 tane yedim.
- Aksamlari hafif yedim, bazen bi corba az ekmek, bazen bol salata şeklinde.
Bir aksam bir parçacık etliekmek yedim tadina bakmak icin 🙂
Bir aksam ekmegi normalden az fazla yedim.
Aşşşırı sinirli üzüntülü zamanlar gecirdigim icin bol bol ağladım, buna bağlı olarak cokca kk forumuna girdim.
Doktorun verdigi fiziksel egzersizleri bile yapmayi unuttum 👏🏻🤔
Ben de kendimi bu davranışları pek begenmedim ama fazla bi kilo gitmis, pek anlamadim. ❤️❤️❤️

Foruma da cok yazar oldum, kendimden sıkılmaya başladım gercekten 🙄 sizi de sıkmaktan çekiniyorum.
Neyse şöyle söyleyeyim kisaca (umarım çene düşüklüğü yapip uzatmam):
- meyve domates salatalik yogurt peynir az da yumurta yedim genelde sabah öğlen. Yaz meyvelerini detoks niyetiyle bağırsak bozucu olarak kullandim, ilk gramlar öyle gitmeye basladi.
- Su ile adaçayı ve yesil cay içtim günler icinde dönüşümlü.
- Spor, dans, egzersiz az yaptim diyebilirim. Bahanem, yaşadığım 1-2 hafta süren sinir harbi :KK43: (Sıkıcı bir sey yaşadım da) Regl hormon vs. denk geldi.
Kızımın sekerli kahvesinden bi fırt cektim.
Soguk baklava denen güzellikten öğleyin ve ikindin olmak üzere bir gün 1 tane, diğer gün 2 tane yedim.
- Aksamlari hafif yedim, bazen bi corba az ekmek, bazen bol salata şeklinde.
Bir aksam bir parçacık etliekmek yedim tadina bakmak icin 🙂
Bir aksam ekmegi normalden az fazla yedim.
Aşşşırı sinirli üzüntülü zamanlar gecirdigim icin bol bol ağladım, buna bağlı olarak cokca kk forumuna girdim.
Doktorun verdigi fiziksel egzersizleri bile yapmayi unuttum 👏🏻🤔
Ben de kendimi bu davranışları pek begenmedim ama fazla bi kilo gitmis, pek anlamadim. ❤️❤️❤️
Ya bazen kızıyor gibi gorunsemde aslında çok az tadımlık yemekten hiç bir şey olmaz.
Sen dozu asmadigin için kg vermişsin.
Kimler neler indiriyor mideye de ondan kilolar gitmiyor.
Aslında en önemli olan şey yapmışsın.
Ne yediğimizden çok ne kadar yedigimiz daha önemli.

Tabi önce sağlıklı yiyecekler tercih edilmeli.

Doğru taktikler uygulamissin.
Bize de yol gösterici oldu bu.

Bazen hiç yemediğimiz kilo aldıran yiyecekler gözümüze o kadar çekici geliyor ki sonra bir bakmışız o şeyleri bir oturuşta karnımız patlayacak şekilde yemişiz.
İşte bu da çok yanlış. 1 lokmadan fazla yiyeceksek kaybetmeyi göze aldık demektir.
Sen devam etmediğin için başarılı oldun.
Tebrik ediyorum

Ya bazen kızıyor gibi gorunsemde aslında çok az tadımlık yemekten hiç bir şey olmaz.
Sen dozu asmadigin için kg vermişsin.
Kimler neler indiriyor mideye de ondan kilolar gitmiyor.
Aslında en önemli olan şey yapmışsın.
Ne yediğimizden çok ne kadar yedigimiz daha önemli.

Tabi önce sağlıklı yiyecekler tercih edilmeli.

Doğru taktikler uygulamissin.
Bize de yol gösterici oldu bu.

Bazen hiç yemediğimiz kilo aldıran yiyecekler gözümüze o kadar çekici geliyor ki sonra bir bakmışız o şeyleri bir oturuşta karnımız patlayacak şekilde yemişiz.
İşte bu da çok yanlış. 1 lokmadan fazla yiyeceksek kaybetmeyi göze aldık demektir.
Sen devam etmediğin için başarılı oldun.
Tebrik ediyorum
Ha birkaç kaşık salçalı sebzeli bulgur pilavı yedim az, kacamak olarak. Bi de esim donut diye bi abur cubur almis, küçük okdugu icin tamamini yiyebilirsin dedi ama bıçakla minicik bir parca kesip onu yedim tatmak icin. Dün buraya da yazdim, belki okumussundur. Ben zayif ve diyetin nasil yapildigini ciddi anlamda bilmeyen bir insandim ama bu hafta, anlamaya basladim ki artık karbonhidrata ve tadı affedersiniz bana artık zehir gibi yakıcı gelen sekere abanıp saldirmamak gerektigini öğrendim. Bi de minnoş'un kahve konusuna ekledigim ne kola ne gazoz No On icecegi icme kacamagim oldu 😄 No on hassas noktam 🙈

X