2,5 litre su

Teşekkür ederim canım benim inşallah uyarım evde çoçuklardan dayanamıyorum yemeseler ben yiyorum yada misafirliğe gidince yada yakın akraba gelince diyet uçup gidiyor . Gizliden zayıflıyorum kimse bilmiyor akrabalar falan çünkü kurumuşsun diyorlar . Ama ben hedefime ulaşmak istiyorum . İnşallah sizlerin desteğiyle ulaşacağım bu defa inanıyorum canım Benim

Börek tatli hamur işi ve hazir paket gıda yenmiyor. Uzak dur hedefine ulaşana kadar.
Sağlığın için.

Adet tarihine 16 gün kala bitli çayı içme canım
Soyleyeceklerim bu kadar. Ozellikle nane ve maydanoz yeme bile olur mu ?
İnşallah tatli mi tatli şekerpare tadında bir bebişin olur
Tamam canım inşallah tüm isteyenlerle birlikte aslında birebir yapmıyorum sadece kesinlikle uzak durmamız gerekenler var işte klasik diyette de vardır şeker margarin işlenmiş gıdalar beyaz un vs öyle işte

Tamam canım inşallah tüm isteyenlerle birlikte aslında birebir yapmıyorum sadece kesinlikle uzak durmamız gerekenler var işte klasik diyette de vardır şeker margarin işlenmiş gıdalar beyaz un vs öyle işte
Benim uzak dur dediğim şeyler çocuğun tutunmasını engelleyen şeyler canım ondan diyorum.
Hamile kalınca da uzak dur dusuge sebebiyet verebilir

Günaydın kızlar. 3 günde 3 kilo verelim miiii .
Yarın kabak detoksuna başlıyorum. Benimle başlamak isteyen var mı ?

Son düzenleme:
Şöyle oluyor

Kahvaltı: 2 haşlanmış yumurta, peynir, yeşillik, yeşil çay

Öğlen: 2 kabak, 1 kase yoğurt

Ara: iki porsiyon meyve

akşam: 2 kabak, 1 kase yoğurt

Kabakları rendeleyip yoğurtmamak gerekiyor ama farklı tarif de yapabiliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…