Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kizlarr nasilsinizz haftasonuu nasil geciyor.metrobusteyim tıklım tıklım dahada cok yolum var:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bitiyot diye çoook üzülüyorummm ne güzeldi okul yok dert yok..
sen istanbulda mısın ?

biliyorsun ki o gruptan aşağılara ineceksin. :13:

neyi sıfırlıyormuş o birkaç cm lik artışı mı? :KK37: yüzmek de belki olabilir ama şimdilik plates düşünüyorum. :KK31:

inşallah cnm :) yok plates devam ettiğin sürece etki ediyormuş bırakınca eski haline dönüyormuş

Kuzenimle bulusucam ama 2 saattir yollardaym.uni bitince o zaman da orayi ozlicen vizeler bile ozleniyor:))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yaşayıp görücez bakalım. ama bu psikolojiyi sende biliyorsundur ki içindeyken hiç çekici olmuyor. :KK1:

selam kızlr eve geldim temizlik yaptım şimdi bişiler yiyorum sonra egitiö hazırlıcam sizler nasılsınız

bitiyot diye çoook üzülüyorummm ne güzeldi okul yok dert yok..
sen istanbulda mısın ?

inşallah cnm :) yok plates devam ettiğin sürece etki ediyormuş bırakınca eski haline dönüyormuş

anladım. anlamaz olaydım. :KK9: ama bendeki bozukluk bir düzelse var ya. aslında bi cesaret edip doktora falan gitsem kesin korse falan verir. bildiğin kambur duruyorum. aslında şu an fark ettim ki ben platesten önce bi doktora gitmeliyim. :KK31:

selam kızlr eve geldim temizlik yaptım şimdi bişiler yiyorum sonra egitiö hazırlıcam sizler nasılsınız

burcuuuu nasılsın afiyet olsunn:))

anladım. anlamaz olaydım. :KK9: ama bendeki bozukluk bir düzelse var ya. aslında bi cesaret edip doktora falan gitsem kesin korse falan verir. bildiğin kambur duruyorum. aslında şu an fark ettim ki ben platesten önce bi doktora gitmeliyim. :KK31:

özlem bak benimde çocukken giydiğim bi ayakkabı yüzünden ayağım burkuldu yamuk yürüyordum yana yana açık açık yürüğyordum 1 ayda düzelttm onu önüme bakarak ayağımı düzgün atarak yürüdüm 1 ay boyunca hep bu şekilde bakarak düzgün atarak düzelttim yürüyüşümü başta ayağım çok acıdı ama şimdi 2 aydır düzgün yürüyorum biraz dikkat etsen aslında hemen alışırsın yürüken hemen ayağıma bakarak yürümeye başlıyordum şimdi bakmadan düzgün yürüyorum sende biraz dikkat et 2 ayda düzeliyor mesela şimdi dik durmaya başla her oturmanda yürüken dik tut omurganı zamanla kendiliğinde alışıyorsun aslıda dik tutan korseler var arkadaşıma almıştık 15liraydı istersen onlara bi bak ama dikkat ederek düzeltirsin aslında

özlem bak benimde çocukken giydiğim bi ayakkabı yüzünden ayağım burkuldu yamuk yürüyordum yana yana açık açık yürüğyordum 1 ayda düzelttm onu önüme bakarak ayağımı düzgün atarak yürüdüm 1 ay boyunca hep bu şekilde bakarak düzgün atarak düzelttim yürüyüşümü başta ayağım çok acıdı ama şimdi 2 aydır düzgün yürüyorum biraz dikkat etsen aslında hemen alışırsın yürüken hemen ayağıma bakarak yürümeye başlıyordum şimdi bakmadan düzgün yürüyorum sende biraz dikkat et 2 ayda düzeliyor mesela şimdi dik durmaya başla her oturmanda yürüken dik tut omurganı zamanla kendiliğinde alışıyorsun aslıda dik tutan korseler var arkadaşıma almıştık 15liraydı istersen onlara bi bak ama dikkat ederek düzeltirsin aslında

evet korse almayı düşünüyorum. ama havva ben, benim kamburluğumun o kadar kolay düzeleceğini sanmıyorum canım ya. aslında kamburluk dediğim sırtta omuzda falan değil ensemde benim. o ense kemiğinde eğrilik oluşmuş olabilir. korkudan gidemiyorum ama korkunun ecele faydası yok.

:KK52::KK52::KK52::KK52:
havva bu mesajı yazıp yollamadan bi gidip aynaya, enseme baktım. sanki azalma olmuş ensemdeki o eğrilikte. kilo verince daha mı dikleştim acaba? bu kilo nasıl bir bela görüyorsun değil mi? ideal kiloma yaklaştıkça iyice geçer mi acaba? hangi korseyi aldınız siz?

Son düzenleme:
ayrıca benim de yürümemde sorun var. çocukken çok daha belirgindi şimdi azaldı biraz ama yine de var (mış) yani. ama nasıl düzgün yürünür ki? ben nasıl yürüdüğümü bilmediğimden ne şekilde düzelteceğimi de bilmiyorum. :KK1: bir bozuklu yok gibi hissediyorum annem falan var diyor. :KK70: sağ ayağım içe doğru mu basıyormuş ne. bilemiyorum. :KK70:

evet korse almayı düşünüyorum. ama havva ben, benim kamburluğumun o kadar kolay düzeleceğini sanmıyorum canım ya. aslında kamburluk dediğim sırtta omuzda falan değil ensemde benim. o ense kemiğinde eğrilik oluşmuş olabilir. korkudan gidemiyorum ama korkunun ecele faydası yok.

:KK52::KK52::KK52::KK52:
havva bu mesajı yazıp yollamadan bi gidip aynaya, enseme baktım. sanki azalma olmuş ensemdeki o eğrilikte. kilo verince daha mı dikleştim acaba? bu kilo nasıl bir bela görüyorsun değil mi? ideal kiloma yaklaştıkça iyice geçer mi acaba? hangi korseyi aldınız siz?

:)) ay kıyamam ya doktora git bi o zaman ama dikkat ederek düzeltirsin bence medikalciler var ya eczane tipi ordan almıştık ama sen niyede bi ortopediste git belki başka bişeyden kaynaklıdır duruş bozukluğuda olabilir benim ayağım öyleydi mesela başta cidden acıyordu ama sonra alışıyor

:)) ay kıyamam ya doktora git bi o zaman ama dikkat ederek düzeltirsin bence medikalciler var ya eczane tipi ordan almıştık ama sen niyede bi ortopediste git belki başka bişeyden kaynaklıdır duruş bozukluğuda olabilir benim ayağım öyleydi mesela başta cidden acıyordu ama sonra alışıyor

şu ideal kiloma bir ulaşayım da sonrasında ortopediste giderim duruma göre. belki de benim eğrilik sandığım şey oradaki kilo birikmesiydi ve kilo verdikçe gidiyordur. ama tabi ki bunlar hep varsayım. gitmek en mantıklısı. :KK31:

ayrıca benim de yürümemde sorun var. çocukken çok daha belirgindi şimdi azaldı biraz ama yine de var (mış) yani. ama nasıl düzgün yürünür ki? ben nasıl yürüdüğümü bilmediğimden ne şekilde düzelteceğimi de bilmiyorum. :KK1: bir bozuklu yok gibi hissediyorum annem falan var diyor. :KK70: sağ ayağım içe doğru mu basıyormuş ne. bilemiyorum. :KK70:

bende düzgün yürüğümü zannediyordum annem arkamdan hep kızardı ayağını düzgün at diye ebnde sağ ayağımı dışa dışa basıyordum ayakkabılarım bile yamuluyordu bu yüzden sonra bende fark ettim yamuk bastığımı baka baka yürüyünce düzeldi kaldırım taşlarından faydalandım başta onların hizasında atmaya çalıştım her adımı sonra düzeldi işte bi dene bakalım sende de işe yarar

bende düzgün yürüğümü zannediyordum annem arkamdan hep kızardı ayağını düzgün at diye ebnde sağ ayağımı dışa dışa basıyordum ayakkabılarım bile yamuluyordu bu yüzden sonra bende fark ettim yamuk bastığımı baka baka yürüyünce düzeldi kaldırım taşlarından faydalandım başta onların hizasında atmaya çalıştım her adımı sonra düzeldi işte bi dene bakalım sende de işe yarar

evet benim ayakkabılarım da yamuluyor. bende düzeltmek istiyorum dediklerini uygulamaya çalışıcam. :KK34:

iyi gibiyim bebegim ya

Günün ilk menüsü benden olsun.

Sabah (10:30)
1 haşlanmış yumurta
1 büyük dilim kaşar peynir
4 siyah zeytin
1 büyük bardak çay
2 dilim ekmek

Ara (13:00)
9 fındık

Öğle (14:00)
1 tabak nesfit + süt

Akşam (18:10)
1 kase yoğurtlu brokoli
1 tabak tavuk döner
1 bardak ayran

2 litre su

Öğle 14:00

Iki dilim kepekli ekmek
3-4 çatal katı pekmez
3-4 çatal bal
Kibrit kutusu kadar kaşar peyniri
1.5 filim beyaz peynir
5 zeytin

Akşam 19:30
1/2 patlıcan yemeği
3 yk mercimek çorbası
Bir tabaktan az pilav

45 dakika hızlı tempoda yürüyüş
2.5 lt su

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleyen: Moderatör:
Kahvaltı 11:30
Yumurta
Salatalık
Domates
Yeşillik
2dilim çok tahilli
Çay

Ara 14:00
3yk yoğurt

Öğlen15:00
1tabak yoğurtlu ıspanak

Akşam18:30
1/2tabak yoğurtlu tabak

Çok su icemedim ama 1.5saat tempolu yürüdüm suyudda telafi ederim yatana kadar

Kahvaltı 11:30
Yumurta
Salatalık
Domates
Yeşillik
2dilim çok tahilli
Çay

Ara 14:00
3yk yoğurt

Öğlen15:00
1tabak yoğurtlu ıspanak

Akşam18:30
1/2tabak yoğurtlu tabak

Çok su icemedim ama 1.5saat tempolu yürüdüm suyudda telafi ederim yatana kadar

tam anlamıyla eskisi gibisin. çok iyi maşallah. :nazar::KK9:

Menümmm

sabah 09.00 (Hafta sonu bile sabahın köründe uyandım.)
Sütlü irmik helvası ve 10 tane yeşil zeytin...

Öğlen: 13.00
Tavuk yemeği (bir adet kanat, bir adet but)
1 kase yoğurtlu yeşil mercimek.

Akşam
1 adet salatalık
5 kaşık tavuk ciğeri

su 2.5 litre (Sabah kalktığımda bile 1 litre içiyorum neredeyse)
Spor 110 dakika yürüyüş...

Bide maydanoz ve dereotu saplarını kaynattım onları içeceğim.

Bugün alışveriş yaptım. Bol bol yeşillik aldım. Sporumu da aksatmazsam başarılı bir hafta olacak inşallah...

X