Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

canım tanıyamadım profiline baktım yeni nick filan demişssin :44:

canım funda bayadır yok sanırım uğramamış bildirimde yapmadı izne ayırdım ben ama ebru ne dicek bakalım

Funda' yla görüştüm canım ben. Şuan karışık bir durumdaymış. Bildirim yapmayacaktı zaten. İzne ayrılmayı istemişti. Tam isabet oldu yaptığın liste :KK34:

Kızlaaar ben evdeyim 10 günlüğüne. sabah geldim. babamın doğum gününü kutlayacağız akşam. şimdi çıkıcam onun için pasta alıcam sonra evi toparlayıp akşam yemeğini hazırlıcam. görüşürüz kızlar sonra. :KK3:

***13. TAKIM 354. ETAP***

Alsimi (70.1/69.5
/0.6/%0.86)
gubsej (90/90//%) Bildirimde bulunmadı. Geri dönmek üzere ayrıldı.
OoOturtleOoO ( 102.4/99.4//3/%2.93)
ozzlleemm (64.8/64.8/0/0) Kilosu sabit
saengie(78.9/78/0.9/1.14) Yeni üye Hedef: 60
ssercecik ( 65.5/67.1/-1.6/%-2.44)

13.TAKIM ORTALAMASI: % 0.42

Ben de bu takımdayım artık :) 3 haftaya kadar alınıyoruz demek bu takıma :) mutlaka zayıflamak istiyorum artık birbirimize destek olacağımıza inanıyorum ama bir an önce takıma alınmak istiyorum ben de bu süreyi kısaltamaz mıyız ve bu takımdaki arkadaşlarım zayıflama ürünü kullanıyor mu mutlaka bilmek istiyorum ya bunu bana da söyleyin :KK8:
bugun 5 gün 5 kilo diyetindeyim yediklerim yaptıklarım her zaman olduğu gibi sabah zor uyandım hipotiroidi ilacımı aldıktan sonra 1 haşlanmış patates yarım ceviz yeyip işte öğle arasında yemek üzere iki haşlanmış patates ve tansiyonum düşmesinden korktuğum için kepek ekmekli sandiviç aldım. Masadan güçlükle olsa da kalkmayı başardım.
işte saat 10 da yarım şekerli bir bardak çay içtim bi kaç yudum ve korktuğum başıma geldi tansiyonum düştü hemen ayran aldım şimdi kendimi tok hissediyorum bakalkım bnenle birlikte bu diyeti yapan arkadaşlarım var mı acaba.

bir de her gün 5 mesaj yazmak zorunlu mu :))):KK5::KK4:
Tatlım herkes sana kendini tanıtmış. Ama sen henüz tanıtmamışsın. Bizde sabırsızlıkla seni tanımayı bekliyoruz. Nerdeyse herkes söylemiş şok diyetler hakkındaki düşüncesini. Takımda hiç kimse şok diyet yapmıyor. Burdaki ilk amacımız kilo vermenin yanında sağlıklı beslenmeyi öğrenebilmek. Öncelikle hayatından şekeri ve beyaz ekmeği tamamen çıkartman lazım. Ayrıca patates diyette yenilmemesi gereken bir yiyecek. Bize çok masum görünüyor ama glisemik indeks oranı yüksek olması sebebiyle kilo verdirmek yerine kilo aldırıyor diyeyim kısaca. Takıma alınma konusuna gelince eğer paylaşımların güzel olur, iyi kilolar verebilirsen bu süre kısalabilir. Yani bu tamamen sana bağlı. Kısalabileceği gibi uzayabilme ihtimalide var. Çünkü listeye her giren çıkan üye takım ortalamasını etkiliyor. O nedenle deneme süresine göre alıyoruz listeye.

Olamaz ya keske yapmasaydim bilemedim :KK43:

Madem bu hafta listedeyum ozaman cikmayayim haftaya gzl sonuc icin söz veriyorum

Haklisin cnm :KK43:
Seni izinli yazmadım o zaman Nur. Haftaya çok iyi bir sonuç bekliyorum ona göre hazırla kendini. :KK20::KK34:

Ebrucum bende vermeyi çok isterdim hem takım için hem kendim için ama bu hafta yediklerime göre kilo almamam bile başarı.düne göre bugün daha da kontrollüyüm eski düzenime döndüm diyebilirim o yüzden haftaya çok iyi sonuçlar vereceğime eminim.
Bunu verilmiş bir söz olarak kabul ediyorum Özlem haberin ola :KK34:

teşekkür ederim özlemcim :KK31: aman nazar değmesin :nazar: yazın istediğim kiloda olmak istiyorum. bakalım hayırlısı. :KK31: havva bu hafta müthiş ayrıca. :nazar: kesin bireyselde dereceye girer. :KK9:
Maşallahın var Özlem' cim. Eğer bu şekilde gidersen yaza bomba gibi bir hatun olacaksın. :KK9::nazar:

Kızlaaar ben evdeyim 10 günlüğüne. sabah geldim. babamın doğum gününü kutlayacağız akşam. şimdi çıkıcam onun için pasta alıcam sonra evi toparlayıp akşam yemeğini hazırlıcam. görüşürüz kızlar sonra. :KK3:

Evdeyim derken? Nerdeydin ki daha önce? Bu arada baban için mutlu yıllar :KK16:

hoşbuldum canım ben 21 yaşındayım 5 aylık evliyim masa başı bir işte çalışıyorum ismim hilal ilk defa böyle bir platforma üye oldum :) sevinçli ve azimliyim vereceğim bu kiloları bir an önce takıma alınmak istiyorum ebru hanım her hafta cuma günleri bu andan itibarem kilomu paylasacagım umarım devam ederım 40 kilo vermiş birisi olarak iştah kesici ve enerji sağlayıcı bir şeyler önerir misiniz :KK52:

hoşbuldum canım ben 21 yaşındayım 5 aylık evliyim masa başı bir işte çalışıyorum ismim hilal ilk defa böyle bir platforma üye oldum :) sevinçli ve azimliyim vereceğim bu kiloları bir an önce takıma alınmak istiyorum ebru hanım her hafta cuma günleri bu andan itibarem kilomu paylasacagım umarım devam ederım 40 kilo vermiş birisi olarak iştah kesici ve enerji sağlayıcı bir şeyler önerir misiniz :KK52:

hilalcim hoşgeldin tekrar. dinç tok tuacak tek şey düzenli bir beslenme planıdır cnm. eğer çok acıkıyorsan kuru meyve beyaz leblebi ama abartmadan ve ekmeği ne kadar az yersen o kadar az acıkırsın

Memnun oldum Hilal' cim :KK16: Şuan takımda ki ikinci Hilal oluyorsun bu ara Özlem' lerden sonra Hilal bolluğumuz oldu galiba. :KK9: Öncelikle kilo konusunda hiç acele etme. Önemli olan kilo vermenin yanında verdikten sonra o kiloyu almamak. Mesela ben yaklaşık 4 ay önce 61 kiloyla mezun oldum şuan herşeyi yememe rağmen 62,6 kiloyum. Yani sadece 1,6 kilo fazlam var. Hepimiz ilk başladığımızda senin gibi hevesli olduk. Biran önce bütün fazlalıklardan kurtulmak istedik ama nasıl bir anda o kadar fazla kiloyu almadıysak bir anda da veremiyoruz. İdeali haftada 1 kilodur. Yani ayda 4 kilodur. Öncelikle kendini buna alıştır. Şok diyetlerden kesinlikle uzak dur. Zaten ben gerekli uyarıyı yaparım menülerini görünce. Yaşın henüz çok küçük. Yani metabolizman oldukça hızlıdır. O nedenle birçok kişiden daha çabuk kilo verebilirsin. Her gün akşam en son öğününden sonra menünü buraya yazman gerekiyor. Geçmişi incelersen menülerin nasıl yazıldığını görmüş olursun. Ayrıca takıma her geldiğinde yazmış olduğun en son mesajdan itibaren geçmişi okumayı ihmal etme lütfen çünkü bu çok önemli. Geri kalan herşey zaten kurallarımızda yazıyor. Ara ara oku kurallarımızı. Mümkün olduğunca hafta içi tartılmamaya çalış. Sadece cumadan cumaya tartıl. O zaman motivasyonun daha iyi oluyor. Bunların haricinde aklına gelen herşeyi sorabilirsin bize. Elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırız her konuda.

Canımcımlar hepinize çok teşekkür ederim beni bilgilendirdiniz siz karşıysanız ben de karşıyım demektir ben de şok diyet yapmıyorum bundan sonra sadece dikkat ediyorum ve bol spor yapıyorum ben de bu diyetin böyle olduğunu biliyorum üstelik sağlıkçıyım ben hilal bu arada hemşireyim yaşım 21 evliyim 5 aylık :) düğünün hayırlı olsun bu arada ikinnizede tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum.
Bende artık şok diyet yapmıyorum o patatesleri de komşunun camına atıcam dermişim :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Tatlım herkes sana kendini tanıtmış. Ama sen henüz tanıtmamışsın. Bizde sabırsızlıkla seni tanımayı bekliyoruz. Nerdeyse herkes söylemiş şok diyetler hakkındaki düşüncesini. Takımda hiç kimse şok diyet yapmıyor. Burdaki ilk amacımız kilo vermenin yanında sağlıklı beslenmeyi öğrenebilmek. Öncelikle hayatından şekeri ve beyaz ekmeği tamamen çıkartman lazım. Ayrıca patates diyette yenilmemesi gereken bir yiyecek. Bize çok masum görünüyor ama glisemik indeks oranı yüksek olması sebebiyle kilo verdirmek yerine kilo aldırıyor diyeyim kısaca. Takıma alınma konusuna gelince eğer paylaşımların güzel olur, iyi kilolar verebilirsen bu süre kısalabilir. Yani bu tamamen sana bağlı. Kısalabileceği gibi uzayabilme ihtimalide var. Çünkü listeye her giren çıkan üye takım ortalamasını etkiliyor. O nedenle deneme süresine göre alıyoruz listeye.

Seni izinli yazmadım o zaman Nur. Haftaya çok iyi bir sonuç bekliyorum ona göre hazırla kendini. :KK20::KK34:

Bunu verilmiş bir söz olarak kabul ediyorum Özlem haberin ola :KK34:

Maşallahın var Özlem' cim. Eğer bu şekilde gidersen yaza bomba gibi bir hatun olacaksın. :KK9::nazar:

Evdeyim derken? Nerdeydin ki daha önce? Bu arada baban için mutlu yıllar :KK16:

Tamamdır Ebrucum söz haftaya bomba gibi olucam :)) hatta bütün takım öyle olalımm

Canımcımlar hepinize çok teşekkür ederim beni bilgilendirdiniz siz karşıysanız ben de karşıyım demektir ben de şok diyet yapmıyorum bundan sonra sadece dikkat ediyorum ve bol spor yapıyorum ben de bu diyetin böyle olduğunu biliyorum üstelik sağlıkçıyım ben hilal bu arada hemşireyim yaşım 21 evliyim 5 aylık :) düğünün hayırlı olsun bu arada ikinnizede tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum.
Bende artık şok diyet yapmıyorum o patatesleri de komşunun camına atıcam dermişim :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Takımı sağlıkçılar bastı zaten :KK9: Ben de sağlıkçıyım. Diğer Hilal' de. Burcu' da toplamda 4 kişi olduk. Yakında sağlıkçılar takımı yapcam 13. takımı :KK52:

bu herkese uyarıydı galiba :))) kızlar ayağınızı denk alınn kaçamaklar olursa fenaa azar işiticezz hatta cezalarda gelicekk gibii kaptanımız gerii döndüü :))
Evet canım dönüşüm muhteşem olacakkkkkk :KK52: Burcu sende gel biran önce gir listeye. :KK8:

Evet hedefim 60 kg :) Boyum da 162 cm canım :)
Boyuna göre gayet güzel bir hedef. :KK34:

Canlarım benim, ben kaçıyorum şimdilik iş beni bekler. Eve gitmeden yine gelmeye çalışırım. Öpüyorum hepinizi.:KK16:

Bu arada kimse beni kutlamadı verdiğim kilo için.
:KK14: İki haftada toplam 1.8 kilo verdim. :nazar::KK52:

X