Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

öğünlerinin arası çok uzun olması bi de ara öğün yap bence.az az aç kalmadan yemek yersen tasiyonun düşmez diye düşünüyorum.sağlıklı bir menü olunca bu sorunları yaşamazsın ama yediklerinde bir sorun yok ve hala devam ediyosa diyetisyenden ve doktordan yardım alman daha iyi.bugünden itibaren menülerini görücez nasıllar bakalım:))bende kilo vermeye başladığımda senin kilolarındaydım şuan da 64.8 yani senin hedeflediğin kiloyu verebilmiş biriyim seninde yapmaman için hir bir neden yok.

Ay özlemcim çok güzel konuştun canım :) Valla hedeflediğim kilodasın inanıca her şey oluyor canım . tansiyon ve şeker problemim tamamen yediklerimden kaynaklanıyor yani umarım öyledir ben öyle düşünüyorum az ve sık sık yediğimde bir problem yok :) bu önerini kesinlikle değerlendiricem canım;

sabah
bir haşlanmış patates yarım ceviz

saat 10:30
iki haşlanmış patates
ayran

öğle
iki dilim kepek ekmeği ile yapılmış peynirli domatesli sandiviç
bir küçük meyve suyu

ikindi
bir küçük meyve suyu

akşamda (muhtelemelen)
bir tabak nestle gevrek ya da yulaf ezmesi

gece 10:00 (muhtemelen)
gibi iki tane ceviz ve kuru erik

(BİRAZ HAZIRLIKSIZ GELDİM BUGUN İŞE O YÜZDEN İKİ TANE KÜÇÜK MEYVE SUYU TÜKETİMİNİ TANSİYON VE ŞEKERİMİ TOPARLAMAK GEREKLİ OLAN ENERJİYİ ALMAK İÇİN İÇTİM AMA İLK GÜN SENDROMU DİYEBİLİRİZ BUNA HAZIRLIKSIZ GELDİĞİM İÇİN:KK15: )

bu arada patatesi çıkardım listemden şok diyet uygulamasını bıraktığım için belki baharatlı yerim bir adet :)

(bu arada 1.5 lt su içtim işte olduğumdan dolayı spor yapamadım ama akşam yapacağım 1 saat yürüyüş)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ay özlemcim çok güzel konuştun canım :) Valla hedeflediğim kilodasın inanıca her şey oluyor canım . tansiyon ve şeker problemim tamamen yediklerimden kaynaklanıyor yani umarım öyledir ben öyle düşünüyorum az ve sık sık yediğimde bir problem yok :) bu önerini kesinlikle değerlendiricem canım;

sabah

saat 10:30
iki haşlanmış patates
ayran

öğle
bir küçük meyve suyu

ikindi
bir küçük meyve suyu

akşamda (muhtelemelen)
bir tabak nestle gevrek ya da yulaf ezmesi

gece 10:00 (muhtemelen)
gibi iki tane ceviz ve kuru erik

(BİRAZ HAZIRLIKSIZ GELDİM BUGUN İŞE O YÜZDEN İKİ TANE KÜÇÜK MEYVE SUYU TÜKETİMİNİ TANSİYON VE ŞEKERİMİ TOPARLAMAK GEREKLİ OLAN ENERJİYİ ALMAK İÇİN İÇTİM AMA İLK GÜN SENDROMU DİYEBİLİRİZ BUNA HAZIRLIKSIZ GELDİĞİM İÇİN:KK15: )

ilk başta bu patetesleri bırakıyoruz yemiyoruz.sabah evde kalvaltı yapmaya zamanın var diye düşünüyorum.o yüzden kahvaltıda yumurta peynir zeytin kepekli,çavdar yada tam buğday ekmeği yemeni öneririm yani dolu dolu bi kahvaltı yapki güne enerjin yüksek başla.öğlen sandviç yemişsin gayet güzel ama yanında ayran ya da çay tercih et.hazır meyve suları diyet için hiç uygun değil bunları tercih etmiyoruz.nestle ya da yulaf ezmesi yiyebilirsin bunlarda güzel tercihler.ara öğünlerde ceviz,badem,fındık (kavrulmamış olmalı),leblebi,kuru kayısı,erik olabilir,yanında süt ayran ya da sade türk kahvesi içebilirsin bunlarda açlığını bastırmaya yardımcı olur.mümkünse yeşil çay içmeni tavsiye ederim metabolizmanın hızlanması ve ödem atmak için çok faydalı.

ilk başta bu patetesleri bırakıyoruz yemiyoruz.sabah evde kalvaltı yapmaya zamanın var diye düşünüyorum.o yüzden kahvaltıda yumurta peynir zeytin kepekli,çavdar yada tam buğday ekmeği yemeni öneririm yani dolu dolu bi kahvaltı yapki güne enerjin yüksek başla.öğlen sandviç yemişsin gayet güzel ama yanında ayran ya da çay tercih et.hazır meyve suları diyet için hiç uygun değil bunları tercih etmiyoruz.nestle ya da yulaf ezmesi yiyebilirsin bunlarda güzel tercihler.ara öğünlerde ceviz,badem,fındık (kavrulmamış olmalı),leblebi,kuru kayısı,erik olabilir,yanında süt ayran ya da sade türk kahvesi içebilirsin bunlarda açlığını bastırmaya yardımcı olur.mümkünse yeşil çay içmeni tavsiye ederim metabolizmanın hızlanması ve ödem atmak için çok faydalı.

teşekkür ederim tatlım diyorum ya meyve sularını mecburen içtim hazırlıksızdım ama patates olayını 5 gün 5 kilo diyetindeydim canım o yüzden dün öyle bi diyete başlama gereği duyup aptallık yaptım diyebilirim yani :KK70: ama şu saatten sonra bıraktım zaten daha besleyici diyetle kalıcı kilo vermem lazım haklısın canım sonuna kadar.Akşam çok güzel bir spor yapacağım spora çıkmadan önce hiç enerjim kalmadı ara öğün yiyebilirim canım ama :KK55:
3 bardak yeşil çay içiyordum onuda bıraktım başlayacağım tekrar bu diyet harika bir şey hem insan kendini hahfif hissediyor sizin sayenizde bu kadar motive oldum hepinize şimdiden çok teşekkür ederim umarım ben de senin kiloana düşebilirim canım :18:

Merhaba sıra kendimi tanıtmakta :) Adım ece. 20 yaşındayım üniversite okuyorum. Daha önce 5. takımda yarışmış, kaptanlık yapmıştım.
Şaşırtıcı bir başarıyla mezun olmuştum. Ancak üniversite sınavlarına hazırlık, tercih dönemi, üniversiteye hazırlık, başlangıç sınavlar yeni arkadaşlar yeni ortam derken üzücü bir şekilde kilolarım geri geldi. Moralimi bozmamak açısından bu konuya girmemeye özen gösteriyorum.Aslında yarışmak için dönmüştüm geri ama bundan vazgeçtim. Bunun yerine ihtiyacı olan takımlara yardım etmek istiyorum. Bu daha iyi geliyor bana.şu an 66.3 kiloyum. Hedefim 48 e inmek..

hımmm tmm hatırladım seni bize gel o zman ama 48 çok az değil mi :26:

Ebrucum sana çok teşekkür ederim canım ya :) Ben biraz aceleci davrandım sanırım hemen vermek istedim 1 ay önce diyete başladım 4 kilo vermiştim sizin gibi arkadaşlarım olmadığından dolayı o kiloyu tekrar aldım yani diyeti bıraktım maalesef. Bir kaç arkadaş daha yardımcı oldu bana şok diyeti bıraktım yapmıyorum sağlıklı kilo vermek istiyorum ben de. Fikirlerin için çok teşekkür ederim canım :) Hemşireyim zaten bu şok diyetlerrin işe yaramayacağını biliyordum ama insan hem kilo vermek istiyor ya o da imkansız ben de takımımın kurallarına uyuyor dediklerine katılıyor bu yöntemi doğru bulmuyorum :) Sadece cuma günleri tartılmak çok mantıklı aksi halde dediğin gibi insanın morali bozuluyor ayrıca adaşım olmasınada çok sevindim canım. Herkese başarılar.:KK9:
bende hemşireyim :KK52:

Merhabalar bende araniza katilmak istiyorummmm :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım hoşgeldin ben burcu 22 yaşındayım kaptan yardımcısıyım bu takımla yaklaşık 6 ayda 17 kilo verdim kendini tanıtırsan sevinirim aramıza hoşgeldin

canım yeni gördüm teşekkür ederim sana ben bir de şey diyeceğim ki benim hedef kilom 64 orada bahsedilen bensem eğer 60 yazılmış ama hangi hilal bilmiyorum :)) kilom 79 boyum 173 :)

yok cnm o hilal saengie olan :KK16:

Merhabalar bende araniza katilmak istiyorummmm :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

13.TAKIM KURALLARIMIZ

1) Her Cuma saat 11.30 akadar kilo bildirimlerimizi yapıyoruz. Mazereti olmadan kilo bildirimine geçkalan yada yapmayan arkadaşlar sadece o hafta izinli gösterilir. Tekrarlanmasıhalinde diskalifiye olunacaktır.

2) Her gün öğünlerde yediğimiz yiyeceklerimizi ve o gün yaptığımız aktiviteleriyazarak hem kendimizin hem de arkadaşlarımızın yorumuna sunmak gerekir.

3) Kendimize karşı sorumluluklarımız olduğu gibi arkadaşlarımıza karşıdasorumlu olduğumuzu unutmayarak, onların yazmış olduklarına da cevap yazmakgerekir. Bunun içinde topikte son yazmış olduğunuz yazıdan itibaren geçmişikontrol ediniz. Böylelikle arkadaşlarınızın paylaştığı bilgileri yada sizlereverdiği cevapları görme şansınız olacaktır ki bu sayede bol bol sohbet edebiliriz.

4) Her gün en az 5 mesaj yazma kuralımız vardır. Bu kurala uyulmadığı taktirdeilk hafta uyarılarak sonraki hafta izinli yazılacaktır. İstediği zaman izindendönülebilir fakat tekrarı olduğu taktirde diskalifiye olunacaktır.

5) Burası paylaşıma açık bir topiktir. Gün içerisinde öğrendiğiniz bilgileriburada paylaşabilirsiniz.

6) Takıma yeni gelecek üyelerimize 3 hafta deneme süresi verilir, paylaşımı iyiolursa 3 haftanın sonunda listeye alınır.

7) 3 hafta arka arkaya kilo veremeyen üye diskalifiye olacaktır.

8 ) Kardeş takımımız 9. Ve 14. Takımdır. Fırsat buldukça onlara ziyarette bulunupyaptıklarıyla ilgili bilgi
alışverişinde bulunulabilir.
Yukarıda belirtilen kurallarımız ( 8. madde hariç) uyulması gereken zorunlukurallarımızdır. Ama şu bir gerçek ki zorunluluktan değil istediğimiz içinbunları yapmamız gerektiğine inanıyorum. Amaç sadece birbirimizin yediğineiçtiğine yorum yazmak yada kendi yediğimiz içtiğimizi yazmak değil, asıl amaçbunları yaparken birbirimizi nasıl motive ettiğimiz, nasılyüreklendirdiğimizdir. kimse düşünmesin ki ''ben karşımdakinin yediğine,içtiğine cevap yazarsam ne değişir'' diye. Eğer yazılan yürektense karşımızdakikişi bunu zaten anlayacaktır emin olun. Su içemiyorum diyen arkadaşımıza suyusevdirebilmek yada içmesini sağlayabilmek, ara öğünlerini yapmayan, yadaöğünlerinde kendini fazla yemekten alamayan arkadaşlara yardımcı olunarakbunları başararak da aslında bir zafer kazanılabilir. Burada hepimiz arkadaşızve bir amaç için buradayız. Bu amacımızı yerine getirirken yalnız olmakistemediğimiz için, motivasyona ihtiyacımız olduğu için buradayız. yoksa kimseburada olmaz, herkes evinde kendi mücadelesini verirdi. Lütfen bu uzun vemeşakkatli yolda birbirimizi yalnız bırakmayalım, birbirimize destek olalım.

9. Her hafta belli bir hedef belirlenip %80 e yaklamazsanız diğer gruplara kendinizi rezil ediyorsunuz.
10. Devamlı kaçamak yapan kişilere ceza uygulamamız vardır.

bu kuralları okuduğunda eğer uyabileceksen ve devam etmek istiyorsan okudum-anladım şeklinde bir cevap yazman gerekiyor.

zamanında takımda bazı yasak yazmıştım sanırım tekrar yazmam gerekecek
1. cumadan 2 gün önce bulgur kuru fasülye nohut v.b şişkinlik yapan ve gaz yapan yiyecekler yenilmeyecek
2. asitli gazlı içecekler hazır meyve suları suları içilmeyecek(evde kaynattıklarınıza şeker koymayın çok güzel oluyo)
3. tatlı kek pasta börek çörek poğaça asla yenilmeyecek.
4. pirinç pilavı kızartma margarinli şeyler tüketilmeyecek(yemeklerinizi zeytinyağı ve tereyağ ile lezzetlendirin)
5. meyveler öğlen 3 ten sonra yenilmeyecek. metabolizma yavaşladığı için fruktoz yani meyve şekeri depolanmaya yatkındır. kan şekerini çok yükselttiği için vücuttan yağ değil k.hidrat yakar.
6. işlenmiş gıdalara çok yer vermeyin menülerinizde
7. 3 bardaktan fazla bitki çayı veya yeşilçy içmeyin folik asiti bağlar ve bağırsak tembelliği yapar
8. günde en az 30 dk spor yapın

Menümü paylaşıyorum 😊

Sabah 7:30
1.5 dilim tb bol domates 1 kk peynir 4 zeytin limomlu yeşil çay

Ara 10:30
1 neskafe

Öğlen 12:30
2 dilim tb arası domates peynir

Akşam 19:00
2 yumurtadan peynirli omlet az salça ve 1 dilim tb

Ara
Türk kahvesi

hımmm tmm hatırladım seni bize gel o zman ama 48 çok az değil mi :26:

bende hemşireyim :KK52:

canım hoşgeldin ben burcu 22 yaşındayım kaptan yardımcısıyım bu takımla yaklaşık 6 ayda 17 kilo verdim kendini tanıtırsan sevinirim aramıza hoşgeldin

yok cnm o hilal saengie olan :KK16:

tamam canım sağol :))

EVET KIZLAR BUGUNÜMÜN ÖZETİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM:

+sabah

+ara
iki haşlanmış patates
ayran:

+öğle
bir küçük meyve suyu

+ikindi
bir küçük meyve suyu

+akşamda
1 tabak taze fasulye yemeği
1 tabak çorba
1/2 tabak ıspanak yemeği
1 kase yoğurt
1 kase salata
2 adet saklıköy bisküvi
-yarın doktor kontrolüm var 13:00'a kadar aç kalacağım için-:KK43:

+ara
2 bardak yeşil çay

su: 2.5 lt

yürüyüş: 45 dk

sabah(10.00)

sahanda yumurta(2 yumurta,çok az zeytinyağ ile)
1 dilim tb ekmeği
4 zeytin
biraz süzme peynir
yeşil çay

ara: sade türk kahvesi,10 çiğ badem

öğle(13.30)

4 yk kabak yemeği
2 yk yoğurt

akşam(17.30)

4 yk yoğurt ile fırınlanmış pancar

ara(20.00)

1 sade türk kahvesi
biraz kuru meyve-5 çiğ badem

bugün çok su içtim 2 litreyi geçmiştir

Menüm;
30 dakika yürüyüş.

Sabah 07.00
Peynir, zeytin, yeşillik ve 2 kaşık pekmez. (Pekmezi bademciklerim için yemek zorundayım. 3 kaşık yiyordum. Ama bu sefer 2 kaşık yedim.)

Öğlen 12.00
Etli,sebZeli yemek 1 kase kadar. 3 kaşık pirinç pilavı.

Akşam 19.00
Pırasa ve biraz da tavuk çiğeri. Toplam bi kase kadar.

2 litre olmustur içtiğim su.
Kahve ve çay da içiyorum. Ama şekersiz.

Ekmek hiç yok. Zaten ekmek alışkanlığım yok. Çok nadir yerim.

Gün içinde toplam 4 tane kuru meyve.

İyi geceler kuzular.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba sıra kendimi tanıtmakta :) Adım ece. 20 yaşındayım üniversite okuyorum. Daha önce 5. takımda yarışmış, kaptanlık yapmıştım.
Şaşırtıcı bir başarıyla mezun olmuştum. Ancak üniversite sınavlarına hazırlık, tercih dönemi, üniversiteye hazırlık, başlangıç sınavlar yeni arkadaşlar yeni ortam derken üzücü bir şekilde kilolarım geri geldi. Moralimi bozmamak açısından bu konuya girmemeye özen gösteriyorum.Aslında yarışmak için dönmüştüm geri ama bundan vazgeçtim. Bunun yerine ihtiyacı olan takımlara yardım etmek istiyorum. Bu daha iyi geliyor bana.şu an 66.3 kiloyum. Hedefim 48 e inmek..
Hoş geldin yeniden Ece' cim :KK16: Dediğim gibi seni burda görmek çok mutlu etti beni. Ben senin en kısa zamanda eski kilona döneceğine inanıyorum. Yarışma ama her hafta bildirim yap mutlaka. Hatta sanırım bir kaç kişi olduk liste dışı olan. Grup içi liste hazırlamanın zamanı geldi yine. Haftaya başlayalım. Bizimde bir listemiz olsun :KK9:

Ebrucum sana çok teşekkür ederim canım ya :) Ben biraz aceleci davrandım sanırım hemen vermek istedim 1 ay önce diyete başladım 4 kilo vermiştim sizin gibi arkadaşlarım olmadığından dolayı o kiloyu tekrar aldım yani diyeti bıraktım maalesef. Bir kaç arkadaş daha yardımcı oldu bana şok diyeti bıraktım yapmıyorum sağlıklı kilo vermek istiyorum ben de. Fikirlerin için çok teşekkür ederim canım :) Hemşireyim zaten bu şok diyetlerrin işe yaramayacağını biliyordum ama insan hem kilo vermek istiyor ya o da imkansız ben de takımımın kurallarına uyuyor dediklerine katılıyor bu yöntemi doğru bulmuyorum :) Sadece cuma günleri tartılmak çok mantıklı aksi halde dediğin gibi insanın morali bozuluyor ayrıca adaşım olmasınada çok sevindim canım. Herkese başarılar.:KK9:
Ne demek canım benim rica ederim. İnşallah sende en kısa zamanda bizimle birlikte hedefine ulaşırsın. Yeter ki takımdan ve bizden ayrılma :KK16:

Ben kutlarımmmm :) tebrik ederim canım benim :KK55::KK55::KK55:
Ayy canım benim teşekkürler :KK16:

Valla çok iyi bir fikir canım :)) 'Çılgın sağlıkçılar zayıflıyor' :hadi bakalım 4 kişinin meslektaşım olmasına çok sevindim ayrıca :) daha iyi motive olacağımızı düşünüyorum :):KK53:
Süper bir grup ismi olur bravo :KK60::KK60::KK60:

Kızlar ben şimdi oturmaya gidiyorum. 2 bardak çay içerim. bir de salata tarzı birşey varsa 4 kaşık ara öğün olarak ondan alırım. hamur işi ve tatlılara dokunmayacağım söz :KK1:
Hadi bakalım inşallah kaçamak yapmamışsındır. :KK20:

tebrik ederim canım :nazar:
Teşekkürler Özlem' cim :KK16:

canım yeni gördüm teşekkür ederim sana ben bir de şey diyeceğim ki benim hedef kilom 64 orada bahsedilen bensem eğer 60 yazılmış ama hangi hilal bilmiyorum :)) kilom 79 boyum 173 :)
Yok canım sen değilsin. İki tane Hilal var dedik ya. O diğer Hilal :KK9:

Kızlar bütün mesajlara alıntı yapamadım. Çıkmam lazım birazdan. Havva' cım tebrik ederim. Birincilikte hata yapmışlar ama ikinci olmuşsun. Birinci başka bir takımdan. :KK14: Ama sen bizim gönüllerimizin birincisisin. Ayrıca artık 3 haneli rakamlara veda ettin. Kocaman tebrik ediyorum seni. :KK9:

Yarın bakamadığım bütün mesajları alıntılarım. Gerçi yarın sabah erkenden spora gidiyorum. Dönüşte de bebeğimin doğum günü için alışveriş yapmam lazım. Umarım erken gelebilirim eve. Ben yokken boş bırakmayın lütfen takımı. Hepinizi kocaman öpüyorum. Kaçamaksız bir hafta sonu bekliyorum. Haftaya takım olarak ilk üçe girmemiz lazım. Herkes kendini ona göre ayarlasın. Bye byeeeeeeeeeeeee :KK3::KK16::KK54:

Hoş geldin yeniden Ece' cim :KK16: Dediğim gibi seni burda görmek çok mutlu etti beni. Ben senin en kısa zamanda eski kilona döneceğine inanıyorum. Yarışma ama her hafta bildirim yap mutlaka. Hatta sanırım bir kaç kişi olduk liste dışı olan. Grup içi liste hazırlamanın zamanı geldi yine. Haftaya başlayalım. Bizimde bir listemiz olsun :KK9:

Ne demek canım benim rica ederim. İnşallah sende en kısa zamanda bizimle birlikte hedefine ulaşırsın. Yeter ki takımdan ve bizden ayrılma :KK16:

Ayy canım benim teşekkürler :KK16:

Süper bir grup ismi olur bravo :KK60::KK60::KK60:

Hadi bakalım inşallah kaçamak yapmamışsındır. :KK20:

Teşekkürler Özlem' cim :KK16:

Yok canım sen değilsin. İki tane Hilal var dedik ya. O diğer Hilal :KK9:

merak etme canım :)) buralardayım hep :)):KK76:

Maşallahın var Özlem' cim. Eğer bu şekilde gidersen yaza bomba gibi bir hatun olacaksın. :KK9::nazar:

Evdeyim derken? Nerdeydin ki daha önce? Bu arada baban için mutlu yıllar :KK16:

teşekkür ederim ebrucum inşallah yaza bu işi kökünden çözmüş olacağım. :KK16:

canım ben üniversite için şehir dışındayım, seçimler için geldim eve. babamın doğum günü için de çok teşekkür ederim. :KK31:

Bugünkü menüm:
08.30:
1 yumurta
1 dilim light ekmek

12.30:
1 kase çorba
4 y.k. mantar (yağsız)
salata
1 dilim light ekmek

15.00:
4 y.k. bulgur salatası

18.00:
5 y.k. mantar(yağsız)
Salata
1/2 kase yoğurt
2 dilim light ekmek

20.00:
1 kivi
1 muz

1 saat aerobik
1.5 lt su+ 3 bardak çay+ 1 kupa bitki çayı

Bugün su fazla içemedim evde olmadığım için :KK50:
Ancak oturmada o kadar pasta börek vardı salata dışında hiçbirine dokunmadığım için kendimi kutluyorum :KK9:

***13. TAKIM 354. ETAP***

Alsimi (70.1/69.5
/0.6/%0.86)
gubsej (90/90//%) bildirimde bulunmadı. geri dönmek üzere ayrıldı.
OoOturtleOoO ( 102.4/99.4//3/%2.93)
ozzlleemm (64.8/64.8/0/0) kilo sabit
saengie(78.9/78/0.9/1.14)yeni üye
ssercecik ( 65.5/67.1/-1.6/%-2.44)

13.TAKIM ORTALAMASI: % 0.42

Tatlım herkes sana kendini tanıtmış. Ama sen henüz tanıtmamışsın. Bizde sabırsızlıkla seni tanımayı bekliyoruz. Nerdeyse herkes söylemiş şok diyetler hakkındaki düşüncesini. Takımda hiç kimse şok diyet yapmıyor. Burdaki ilk amacımız kilo vermenin yanında sağlıklı beslenmeyi öğrenebilmek. Öncelikle hayatından şekeri ve beyaz ekmeği tamamen çıkartman lazım. Ayrıca patates diyette yenilmemesi gereken bir yiyecek. Bize çok masum görünüyor ama glisemik indeks oranı yüksek olması sebebiyle kilo verdirmek yerine kilo aldırıyor diyeyim kısaca. Takıma alınma konusuna gelince eğer paylaşımların güzel olur, iyi kilolar verebilirsen bu süre kısalabilir. Yani bu tamamen sana bağlı. Kısalabileceği gibi uzayabilme ihtimalide var. Çünkü listeye her giren çıkan üye takım ortalamasını etkiliyor. O nedenle deneme süresine göre alıyoruz listeye.

Seni izinli yazmadım o zaman Nur. Haftaya çok iyi bir sonuç bekliyorum ona göre hazırla kendini. :KK20::KK34:

Bunu verilmiş bir söz olarak kabul ediyorum Özlem haberin ola :KK34:

Maşallahın var Özlem' cim. Eğer bu şekilde gidersen yaza bomba gibi bir hatun olacaksın. :KK9::nazar:

Evdeyim derken? Nerdeydin ki daha önce? Bu arada baban için mutlu yıllar :KK16:

Tesekkür ederim simdi dikkat etmem icin daha cok yük bindi sirtima.

Canlarım benim, ben kaçıyorum şimdilik iş beni bekler. Eve gitmeden yine gelmeye çalışırım. Öpüyorum hepinizi.:KK16:

Bu arada kimse beni kutlamadı verdiğim kilo için.
:KK14: İki haftada toplam 1.8 kilo verdim. :nazar::KK52:

Tebrik ederim ebrucum hem mezun olduktan sonra aylar gecmesine ragmen kilonu asagi yukari koruyabildgn ve gzl kilo verdigin icin

1.olmuşum kızlar :)))

Tebrik ederim canim, ebru hata oldgnu 2.oldugunu söyledi ama ne farkeder önemli olan artik 3lü rakamdan ikiliye düsmen. Kocaman tebrik ediyorum helal olsun sana :)

Kizlar ben 2hafzadir yani iyice derdim basimdan astigindan beri sürekli ruhumu doyurmak icin baska seylere veriyorum kendimi. Bu hafta kendimi yeni yemekler ve pastalar yaparak kendimi avutup jafami dagitmaya calistim. Evet biraz ise yaradi azcik stres atabildim ama bu sefer bugün 1.6kg artida olarak döndüm. Ondan önceki haftaysa sprekli mide bulantisi ve istahsizlik vardi ancak canim cektgi seyden yiyordum azda olsa ve kendimi sürekli yatmaya uyumaya vermistim, o hafta sabit kalmisti kilom.

Kisaca psikolojim kilo alip vermemi cok etkiliyor. Bir cözüm bulup kendimi arindirmaliyim. Yoksa bu hidisat iyi dgl.
Cok zor bir dönem geciriyorum. Bu dönemi en az hasarla atlatabilmeye calismakiyim. Hasara kilo almakda dair. Desteginizle kilo verecegim insallah.

Benim icin dua edin kizlar hersey yoluna girsin ve ailemin rizasi ile sevdigime kavusayim :KK43:

X