Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

saol canım evet daha iyi.valla cuma günü 89dum kaçamaklarla kaç oldum bilmiyorum korkuyorumda tartılmaya en iyisi cumaya kadar deli gibi spor yapmak ve dikkat etmek inşallah + çıkmam bu hafta

hadi bakalım inşallah eksileri görürsün.

Gecmis olsun ninen icin,bebis icin hayirli olsun cnm..
Acil toparlanman lazim..)
bende her hafta 200 gr vermekten sıkıldım cnm.:-/

hadi bakalım inşallah eksileri görürsün.
inşallah :18:
Gecmis olsun ninen icin,bebis icin hayirli olsun cnm..
Acil toparlanman lazim..)
bende her hafta 200 gr vermekten sıkıldım cnm.:-/

teşekkürler özlemcim aranızdayım nihayet el birliğiyle halledeceğiz merak etme sen.ama şunu farkettim çoookk çoook sıkı tutmak gerekiyor şu işi azcık yumuşamaya gelmiyor hemen + olarak yapışıyor.Gerçekten çok sıkıldım ya görümcemin düğününü 1 hazirana aldırdımazmin zaferi:) zaman kazanmış oldum kurtulacam bu kilolardan kesssin.

Insallah cnm.
Bizim dugunlerden biri mayisin basinda napicam bilmiyorum.:-/

Memnun oldun Deryacım suan 61 kiloyum hedefim 55 cnm senin nasıl

Ah canim cok isterdim senin kilon da olmak boyum 1.65 kilom gecen hafta 71.5 tu benim 10 kilo fazlam var insallah istedigimiz kilolara ulasabiliriz sen napysn sadecee diyet mi yoksa ozel bisey yapiyormusun cnm

Insallah cnm.
Bizim dugunlerden biri mayisin basinda napicam bilmiyorum.:-/
özlem mayısa kadar fit olursun bebeğim daha sıkı tutmak lazım
Kizlar halen hastayim düzelemedim, benim icin dua edin
çok geçmiş olsun nurcum.Dikkat et kendine
Ah canim cok isterdim senin kilon da olmak boyum 1.65 kilom gecen hafta 71.5 tu benim 10 kilo fazlam var insallah istedigimiz kilolara ulasabiliriz sen napysn sadecee diyet mi yoksa ozel bisey yapiyormusun cnm

merhaba biz tanışmadık:)ismini öğrenebilirmiyim?
Ben funda 28 yaşındayım 1.73 boyunda 89 kiloluk bir tosunum.1.5 yıllık evliyim henüz çocugum yok.Kamuda çalışıyorum bilgisayar mühendisiyim.Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorumHoşgeldin tatlım

merhaba ben de derya 26 yaşındayım 6 yıllım evliyim 2,5 yaşında ğlum var 1,65 boyum 71,5 kilom
fatura ödeme merkezinde çalışıyorum inşallah istediğimiz kilo ya ulaşırız hedefim 10 kilo vermek
geçen hafta tartıldım bakalım bu hafta ne çıkacak heyecanla bekliyorum

Kizlar sabah jillan yaptim az once kostum..durmak yook.

Eklentiler

• $1394544250408.jpg
    28,1 KB · Görüntüleme: 22

Allah bağışlasın deryacım.10 kilo cok değil ya tez vakitte kurtulacan inşallah:)

Merhaba kızlar :) Dünden beri işyerinde birşeylere canım sıkıldı moralim bozuktu o yüzden pek aranıza katılamadım. Eskiden böyle moralimi bozan birşey olunca yemeğe abur cubura saldırırdım. İlk defa kendimi tutmayı başardım :)
Cumadan beri 600 gr vermiş görünüyorum :) ama regl olucam muhtemelen cumaya kadar ödem yüzünden tekrar almış görünebilirim :/

maşallahhh özlemcim

evet en önemlisi öyle durumlarda baş edebilmek hilal bende moralim bozukken yemeğe sarıyorum tebrik ederim tutmuşssun kendini 600 gr da çok iyi maşallah

Allah bağışlasın deryacım.10 kilo cok değil ya tez vakitte kurtulacan inşallah:)

Aminnn cnm cok sagol insallah verebilirim cunku evlendigim ilk iki yil 54 kiloydum sonra 65 e ciktim derken hamilelik falan 80 oldum dogumdan sonra 68 dim ye ye 74 e ciktim bi ara yine dikkat ettim 68 e indim ama yine ciktim acikcasi artik kendime agir gelmeye basladim ve kiyafet icin alisverid bile yapmiyorum mayisi bekliycem birde bacaklarim falan ince de basen var bende birde gobis tabi ki

Afiyet olsun cnm menunu begendim.:)

Hosgeldin cnm.. Simdiden afiyet olsun.kabızlık cook kotu bir sorun.

evet kuzuum ama haloldu sabah çok rahatladım ya resmen yükmüş üzerimde

harikasın şekercim

sanırım yarışıyorduk ve ben sna ceza verebilirim seni geçersem besteee

içiyorum kuzucum ama ben spastik kolon var zorlarsamda yırtarım diye korkuyorum akışına bırakıyorum ama genelde acı yediğim zaman rahatlıyorum

ek miiiii

vay vay vay sporun dibine vurmuş durumdayız

canım akşam ekmek yemesen veya sabah bir dilim yesen çünkü fazla geliyor bana

fundacım nerlerdesin kuzum boş kaldı takımmm

Kizlar halen hastayim düzelemedim, benim icin dua edin

kıyamam kuzum ben sana hemen iyileş inş.

vay vay vay özlem senden iyi şeyler bekliyorum haydi özlem haydı özlem haydıııı

kızlar geldim eve yorgunum felaket ve malesef bilgisayrın başına fazla oturmıyorum raporlar staj okul kpss derken dün akşam 12 de uyudum sabah da bildiğinz zombi gibiydim bu dönemde sanırım kilo veriyorum bi hafif hissediyorum kendimi inş. cumaya iyi sonuç alırım ve bugün çok sinirliyim aslında hemde çok üzüntülüyüm gündemi biliyorsunuz berkin vefat etti bazı insanlar çok duyarsızlar gebersin dediklerini duydum ne olursa olsun sonuçta evlat bi anne yndı filan kmsenin umrumda değil ankara siyasalda çok fena olaylar var tomalar polisler etten duvar örmüşler ortalık çok karışık keşke diyorum bazen ütopyalar gerçek olsa

Gecen hafta kilo veremiyorum diye can sıkıntısından spor yapadim pek.

Bu hafta yemegimi biraz daha azaltarak sporumu cogalttim cnm.insallah ise yarar.

Kafayi yeme sinirlarindayim cnm gitmiolar bu uyus kilolar gitmiyolar..

Vucudum sekillensin bari sporla.)

kilo vercem diye kas yapma sakın bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…