Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Gunaydin kızlar... Uyanın hadi.:)
Cuma'ya az kaldi guzel bir sonuc gormek istiyorum artık..
Insallah..

canım süper 12 kilo vermişsin tebrik ediyorum diyetlemi verdin bu kadar
benimde vermem gereken 10 kilom var inşallah verebilirim
ayrıca başarılarının devamını diliyorum kilo verdikçe insanın daha bir azim geliyor değil mi?

Kızlar dünkü menüm

2 dilim t.b ekmekği
peynir,
zeytin
çay
ve bir çatal incir reçeli

öğlen
tavuk-ayran ve 1 dilim ekmek
birazcık da lahana turşusu
(kalorisi çok azmış netten baktım)

ıhlamur
su

akşam
yine tavuk ve salata
1 dilim tam buğday ekmeği

Gunaydin kızlar... Uyanın hadi.:)
Cuma'ya az kaldi guzel bir sonuc gormek istiyorum artık..
Insallah..

Günaydın tatlım ohoo ben çoktan uyandım 😀 aynen kesinlikle iyi bir sonuç görmeliyiz cok hırs yaptım bu hafta ben haydi kızlar uçalıııım 😍🌀

Meraba tatlımm biz tanışmadık heralde ben beste ing öğretmeniyim menüne gelince gayet iyi olmuş😊

Günaydın kızlar, yurdun internetinde dünden beri sorun var telefondan takılıyorum bende. Kahvaltımı ettim az önce. Aksam ders yogunlugum var. Arada 1.5 saatlik boslugum var, o arada dışarda aksam yemeğimi yiyecegim.

merhaba hanımlar uzun bir aradan sonra gelebildim nihayet antepten döndüm valla ne yalan söylim öyle bi kaçamak yaptım ki rezil ben pis ben motivasyonum yerle bir oldu ama bugunden itibaren toparlıyorum kızkardeşimi getirdim 3 hafta benimle bunu fırsata dönüştürecem o da ben gibi tombik akşamları yürürüş yapmayı düşünüyorum dışarda.bi de protein diyetine başlıcam.acil toparlanmam lazım kızlar helpppppppp meeee

hoşgeldin funda. nasılsın? bu kadar ihmal etme ya yoktun bayadır.

hoşgeldin funda. nasılsın? bu kadar ihmal etme ya yoktun bayadır.

hoşbulduk tatlım.sorma özlemcim ablam doğum yaptı annem babam almanyaya gitti kız kardeşim tek kaldı antebe gittim ninem hastalandı vs nihayet burdayım ama :)burası olmadan olmaz daha bi hırslıyım kaçamaklardan sonrasıkıldım artık 100gr verip geri almaktan şu 80lerden acilen kurtulmalıyımmmmmmmm

Geçmiş olsun şimdi iyi mi ninen? Bu arada tam kilon kaç şu anda senin?

saol canım evet daha iyi.valla cuma günü 89dum kaçamaklarla kaç oldum bilmiyorum korkuyorumda tartılmaya en iyisi cumaya kadar deli gibi spor yapmak ve dikkat etmek inşallah + çıkmam bu hafta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…