Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Merhaba ben özlem. seninle tanışmadık biz. 1.5 ayı geçti gruba katılalı ve burda 7.7 kg. verdim şimdiye kadar. hala da devam ediyorum.

bende Türk kahvesini yanında çikolata ve lokumla içen biriyim ama diyete başladığımdan beri yememeye gayret ediyorum. bisküviler de olmamış. çok katı olmaya gerek yok ama geçende gördüm menünde çikolatayı. ben hafta içinde bu tarz şeyler yememeye gayret ediyorum. cumaları da ödül niyetine yiyorum tabi abartmamak şartıyla. çünkü hiç yemezsek daha sonra kötü oluyor saldırıyoruz. ama dediğim gibi çok sık da olmamalı. sen zayıflama girişimlerine yeni başladın ve şu ilk birkaç hafta emin ol en verimli haftaların olacak. çikolata bisküvi tarzı şeyleri daha az yiyerek bu avantajı en iyi şekilde değerlendirmeni tavsiye ederim.

ikinci menünü de şimdi gördüm milföy çok çok yağlı bir hamurdur yememen senin için daha iyi olur. Ayrıca evde olduğum zamanlarda haftasonları benim de baya kaçamak oluyor ama frenlememiz lazım kendimizi.

canım bu arada yorumu yaptım ama lütfen yanlış anlama beni. burda birbirimize hep böyle eleştiriler yapıyoruz iyiyse de tebrik ediyoruz. bunun için burdayız.

Ozlemcim cok cok muhtesem bir sonuc.tebrikler cnm.. 2 ayin sonunda 10 kilo gitmis olur insallah.
Keske en bastan olculerini alsaydın cnm.aradaki farkı olculerlede gormus olurduk.:)

Ozlemcim cok cok muhtesem bir sonuc.tebrikler cnm.. 2 ayin sonunda 10 kilo gitmis olur insallah.
Keske en bastan olculerini alsaydın cnm.aradaki farkı olculerlede gormus olurduk.:)

teşekkür ederim canım benim inşallah. ölçüleri zaten başlarda vermişim. şimdi fundaya attığım mesaja bir baktım da o gün 77.2 kiloymuşum. 79.7 ile başlamıştım. 2.5 kilo verdikten sonra ölçmüşüm yani.

bu arada benim geçen hafta ölçülerimi yeniden almam gerekiyordu ama sürekli unutuyorum mezura almayı. bugün almalıyım.

Bencede al cnm ve burada paylas aradaki farki merak ettim bende.

kilolari kendim vermis kadar cok mutlu oldum cnm boyle okuyunca.

Yaza kadar cıtır olucaksın ne güzel.

Son düzenleme:
Selam bebekler napıosunuz bakıım bnde şimdi bulaşıkları yıkadım dinleniyorum umarım hepimiz için çok sıkı bir hafta olurr spora uzun bir ara verdim bgn leslie 3 mil yapmak istiyorum bnde

Bencede al cnm ve burada paylas aradaki farki merak ettim bende.

kilolari kendim vermis kadar cok mutlu oldum cnm boyle okuyunca.

Yaza kadar cıtır olucaksın ne güzel.

hep birlikte olucaz inşallah. valla şu göğüslerimden incelmiş olsam çok mutlu olucam. büyükler ya dellendiriyorlar beni aynada falan.

Selam bebekler napıosunuz bakıım bnde şimdi bulaşıkları yıkadım dinleniyorum umarım hepimiz için çok sıkı bir hafta olurr spora uzun bir ara verdim bgn leslie 3 mil yapmak istiyorum bnde

Selam beste. bende yeşilçayımı yaptım demlenmesini bekliyorum içicem birazdan.

Sorun degil canim benim zaten kendi kendime baslattigim bisey kilo vermek ve kendime gore iyi oldugumu dusunuyorum ben gecen hafta persembe saglik ocagi obezite biriminde tartildim kilom 71.5 cikti bu hafta cuma gidip tekrar ayni yere tartilmaliyim degil mi eve alacagim ama daha bakamadum simdi eczane de falan da tartilsam farkli cikacaktir

Benim karin bolgemde de sislik var afedersiniz ama wc ye duzenli cikamadigumdan olabilirmi her bitki cayini da is yerinde icmeye cekiniyorum acikcasi wc ye cok cikartir diye evde bu cinnemali caydanda var 9 lu ama korkumdan getiremiyorum is yerine bazen aksamlari iciyorum onunda sanki hic bir etkisi yok gibi

biz tartı işini üzerimizde mümkün olduğunca az kıyafetle ve mümkünse tuvaletten sonra yapıyoruz. farklı farklı yerlerde tartılmak doğru sonuçlar almak açısından pek sağlıklı değil. en iyisi kendi tartını edinip evde düz bir zeminde tartılman. hatta bir yer belirleyip hep orada tartılman.

o 9 lu çayı bende denemek istemiştim sonradan pek cesaret edemedim içindeki otlara. yeşilçay içiyorum ben gayet memnunum.

Otlardan yana sorun yok da cunki bilindik seyler biberiye mat kekik vs bemi dusunduren gune iki kez icsem wc olayi ne olur

Otlardan yana sorun yok da cunki bilindik seyler biberiye mat kekik vs bemi dusunduren gune iki kez icsem wc olayi ne olur

bilmiyorum ki. ben derse gitmeme bir saat kala su içimimi falan azaltıyorum dersin ortasında gelir diye. iş yerinde ne yapardım bilemiyorum. çok tuvalete gitmeni sorun yaparlar mı?

Yağmur durdu, üstümüzü giyindik tam çıkıcaz yürümeye, yine başladı. bugün size spor yazamayacağım gibi görünüyor. belki akşama durur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…