Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Bugünkü menüm:
08.00: 1 yumurta
Yeşillik
3 zeytin
2 dilim light ekmek
13.00: 1/2 kase çorba
5 y.k.karnıbahar
1/2 kase yoğurt
1 dilim light ekmek
15.00: 4 tane yaprak sarma
18.00: 5 y.k. yeşil fasulye
2 köfte
Salata
1/2 kase yoğurt
2 dilim light ekmek
20.30: 1 ayva
1 kivi
1.5 lt su+ 3 fincan bitki çayı+ 2 bardak açık çay

Afiyet olsun cnm.

Kizlaaar ben cok kötü biseyyy yaptimmm diyeyimki kizin bana
Demistim bugün regl oldum ve kendimi tutamiyorum biraz evvel 1tane fransiz sütekmegi ve 1dilim beyao cikilatadan koparim yedim ve 1avuc badem

Kizlaaar ben cok kötü biseyyy yaptimmm diyeyimki kizin bana
Demistim bugün regl oldum ve kendimi tutamiyorum biraz evvel 1tane fransiz sütekmegi ve 1dilim beyao cikilatadan koparim yedim ve 1avuc badem

Cnm sakın devamını getirme.
Bence regl bahane cumanin getirdigi bir rahatlık var.

Son düzenleme:
arkadaşlık istegimi kabul ettin mi cnm

merhaba burcucum kabul ettim sanırım ama çok da emin değilim dediğim gibi siteye yeni yeni alışıyorum
VE SIRA DÜN KÜ MENÜMDE
SABAH KAHVALTISI:1 HAŞLANMIŞ YUMURTA
İKİ DİLİM TAM BUĞDAY EKMEĞİ
BİR DİLİM PEYNİR (KİRBİT KUTUSU CİVARI)
5-6 ZEYTİN
BİR KÜÇÜK BARDAK ÇAY AMA İKİ ŞEKERLİ

ÖĞLE YEMEĞİ:
BİR DİLİM TAM BUĞDAY EKMEĞİ
160 GR LIK YAĞI SÜZÜLMÜŞ TON BALIĞI

10-12 BARDAK SU

KAÇAMAK :))) ŞEKERSİZ TÜRK KAHVESİ VE YANINDA ÇİKOLATA

AKŞAM:KARIŞIK SALATA AZICIK YAĞLI
YOĞURT VE BİT KASE ÇORBA
YARIM DİLİM EKMEK

YATMADAN BİR SAAT ÖNCE FALANDA BİR BARDAK SÜT

tam tarihi bilmiyorum canım çünkü diyet yapıyorum diye başlamadım.3-3,5 ay olmuştur daha fazla değil

canım sağlık ocağına sormuştum bütün halk sağlığı merkezlerine varf olduğunu söyledi ben burdaki arkadaşlara tavsiye ediyorum kesinlikle çünkü görüntüden ziyade iç organların yağlanması vs. Tehlikeli onun için bu birim iç ve dış yağlanmayı ölçüp mkan değerlerine bakıyor
adı sayara da gelince sanki birazcık motive ediyor insanı bu arada dün 7000 e yaklaştım
bu adım sayar buyuk merketlerde de satılıyormuş ayrıca menüden boy ve kilo seçip yaktığın kaloriyi hesaplıyor

nesfit 2 ögünde bide kaçamagını gördüm başka bi mesajda alıntılamayı unutmusm nur olmadı cnm bu regli zamanı böle şeylere yönelmektense sana tarcınlı süt demişti taa ne zaman unutm bunları bn onun sayesinde regl ataklarımı yendim

çok güzel cnm arada kendini ödüllendirmen iyi ama dozunu ayarlarsan

afiyet olsun cnm

canım yatmadan önce süt içmek metabolizma yavaşladıgı için yağlanmayı artırabiliyor dikkat et bide kaçamak diyet başında yapmamaya çalış çünkü bi süre sonra alışkanlık haline geliyor ekmeğide kilo verdikçe azalt haşlanmış yumurta yedigin zaman 1 dilim yeterli canım

kızlar malum günlerden cumartesi bugün dershane yoktu gencayla kahvaltıya gitcez sonra kköpek aldık alman kurdu adı lisa kimliğini çıkartcaz aşılarını yaptırcaz sonrada bilmiyorum yağmur yagıyo ama belki bahçeye gidebiliirz ev yaptılar orayada bağ evi gibi oldu kendinize iyi bakın kaçamak yapmayın kızarım

evet ekmeği bu gün bir dilime düşürdüm sütü hangi saatte içmeliyim aslında çok süt seven biri değilim ama iki gündür içiyordum birde kahve ve çikolata kaçamağım evet bu benim uzun zamandır alışkanlığım o da benim ödülüm olsun :)

canım yulaf tok mu tutuyor neden yiyorsun

Ben onu unutmusum :O bidaha tatli krizim tutarsa öyle yapicam. Simdi gecti neyseki.

Canım tarçınlı süt bu tatlı krizlerini engeller mi? Bu hafta regl olucam. tatlı krizini nasıl atlatıcam diye kara kara düşünüyordum :) sıcak sütün üstüne tarçın döküp içiyor muyuz yoksa içine başka şeyler de konuyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…