Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kizlar bugün toplam sporum:

5.2km yani 70dk yürüyüs
Leslie ile 4fast mil yani 50dk
Birazda kalca ve alt karin egzersizi 5dk filan

Kendime sasiriyorum sanirim badem insana enerji veriyor

Supersin cnm sabahtan beri bas agrim var spor yapamafim bugun.

Cancazlarım pcm iki hafta kadar yok o yuzden alıntı yapmada sorun yaşıyorum biraz cevap yazmasam da hepsini okuyorm

Şimdi biraz ders çalışmam lazım hepinizi öpüyorum yoruldum da cook inşallah uyuyup kalmam

Bugün ölçü gunumdu, koşuşturmacada unutmuşum. Zaten buraya gelirken yanıma mezurayi da almamisim. Yarın dışarı çıktığımda bi mezura daha alicam yarından sonraki gun ancak alabilirim olculerimi.

iyi geceler kızlar. :)

Kizlar bugün kötü bir haber aldim. Üzgünüm suan ve sevdigimin yaninda oluo onu teselli edemedigim icinde üzgünüm ama önemli olan manevi olarak dualar ile yaninda olmam. Buda benim tesellim. Inancsiz insanlara suan bir kez daha aciyorum bizim duadan Kurandan aldigimiz huzurdan mahrumlar. Sükürler olsunki müslümaniz

Günaydın kızlar
Sabah sabah yine kumaş pantolonuma zor sığışımın mutsuzluğunu yaşıyorum 😫

Allah yardımcınız olsun canım. Unutma bu dünyada yaşadığımız tüm sıkıntılar birer imtihan ve sen bunu isyan etmeden dualarla karşılayabiliyorsan ne mutlu sana.

Gunaydin kizlar.. Nedenini bilmedigim bir sinirlilik hali var uzerimde.

Günaydın canım. Moralini bozma haftaya inş 'pantolonumu rahatça giyebiliyorum' diye bir mesaj bekliyoruz senden :)

İnşallah canım öyle umuyorum ama öyle de olmalı zaten !!! Böyle anlarda sinir oluyorum kendime yerken iyi ama sonradan cok mutsuz oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…