Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Benimki direkt nesfit dgl ama benziyor bende nesfit diorum ama sürekli ayni seyi yemek iyi dgldir muhakkak.

Toparlicam insallah canim cok gul bir sonic olcak insallah yine sismezsem :)

Cok gecmis olsun canim nazarami geldiniz acaba

Gecmis olsun cnm.cok sukur bisey olmamis.

kızlar oturdugumuz yere cok yakin bir spor salonu acilmisti.bazen orayami gitsem diye aklim gidip gidip geliyor.fiyatida 60 tl.
Ya ama evde bir kac tane spor aletim var aslinda.simdi duraklamadayim ya belkide ondan aklima bir cok sey geliyordur.:44:
Birde 2 ay sonra dugun var.kollar dıbık dıbık sırtım kat kat.

Son düzenleme:

Kilon suan kac cnm? Coksa eger, salona yazilsan bile ancak kosu bandi ve cross yapabilirsin bide hocalarla aerobic filan.

Bizim evin yakınında da birkaç spor salonu var başlasam diye düşünüyorum da işte spor yapmayı sevmediğimden erteleyip duruyorum ama bence evde tek başına spor yapmaktansa toplu yerde yapmak daha eğlenceli ve motive edici :)

Kizlarrrr dünden kalma fazla ciktim bugün tartida. Sindi yürüyüse xikicam namaz kilip. Aksama misafirlerimiz var börek clrek sarma var dikkatli olmaliyim bugünn :O

Kilon suan kac cnm? Coksa eger, salona yazilsan bile ancak kosu bandi ve cross yapabilirsin bide hocalarla aerobic filan.
duZ 80 diyelim bence o insanin kondisyonuyla alakali cnm.kardesim benden 30 kilo az benim yaptigim sporun ceyregini ypamiyordu.
Daha once 83 kiloyken 1 ay gittim.kosu bandi,eliptik,bir suru alet vardi.pilates tarzi hareketleri yaparken zorlanmistim biraz.

Kilomuz ayni gibi cnm.boyun kac?
Karar veremedim henuz ya.

Canim ben yapamayacain anlaminda demedim, kas yapma yoksa gitmesini istedgn yerler kalin kalir diye söyledim

Kizlar hava mis gibi size yürüyüs alanimdan sesleniyorum yürüyüsümün sonuna yaklastim :)

canım evet karatay yaptım ama karatay tamamen ekmek yasak diodu ben her sabah 1 dilim yiyodm kızarmış hemen yzayım o zamanlardan örnek menü

sabah bol tereyağlı yumurta peynir zeytin 1 dilim ekmek domates v.s

öğle tavuk salata yoğurt filan

akşam sebze yemeği salata yoğurt vs

bu arada diyetisyen kontrolündeydim ama zaten bana diyetisyenim ara öğün vermedi sonra dedi ki karatay kitabını al oku filan dedi aldım okudum uygulamadım kadın çok katı ama diyetisyen olmasa bile kalp ve damar cerrahisi uzmanı ve bu onun tez konusuymuş kendi evine doktor oldugundan beri ekmek tatlı vs. girmemiş her şeyi organik alıyomuş filan uç noktalar bunlar ama ben yararını gördüm ha hiç ara öğün yapmayın demio çok miden kazınırsa günde 1 çay bardağına kadar kavrulmamış yemiş öğlen 3 e kadar meyve akşamda yoğurt öneriyo ama kilo verebilmek için ara öğüne ihtiyaç yok dio. ben şuan korumadayım ve hayvan gibi yediğim dönemler oldu sadece 6 ayda 3 kilo aldım ama dukkan yapanlar veya arkadaşım baya diyetisyene filan gitti hem 15 kiloyu 9 ayda verdi ben 5 ayda vrdim hemde bırakır bırakmaz sor yaptıgı halde 10 kilo aldı 2 ay içinde ama tabi herkes istediğini uygulamakda özgür bebegim ama ben karatayı seviyorum

Benimki direkt nesfit dgl ama benziyor bende nesfit diorum ama sürekli ayni seyi yemek iyi dgldir muhakkak.

Toparlicam insallah canim cok gul bir sonic olcak insallah yine sismezsem :)

Cok gecmis olsun canim nazarami geldiniz acaba

Gecmis olsun cnm.cok sukur bisey olmamis.

sağolun kızlarrr

geçmiş olsun canım

karatay tarzı beslenme banada mantıklı geliyor.genelde bende ara öğün yapmıyorum ihtiyaçta duymuyorum.bu şekilde çok iyi kilo verdim.bi dönem bende diyetisyene gitmiştim onun verdiği menü çok fazla geliyodu çoğu şeyi yiyemiyodum muhakkak bi bildikleri var sonuçta bu işin uzmanı kişiler ama insanın kendini bilip neyin yarayıp yaramadığına göre kendi kendine de sağlıklı bi şekilde kilo verebileceğini düşünüyorum.

spor salonuna gitme imkanınız varsa gidin bence.evde ne kadar alet olsada 1 saat sonra yaparım 2 saat sonra derken olmuyo.bir yere yazılınca bi de para verince insan kendini birazda mecbur hissediyor ve gidiyor.hem öyle bir ortamda spor yapmak daha çok motive ediyor

Kizlar evdeyim yemegimi yedim ama yürüyüs cok yordu suan namaz kilip yatasim var ama aslinda Kuran okumak istiyordum 1cüz. 1saat sürüyor bende. Bakalim naparim misafirde gelecek. Hic hizmet edecek halim kalmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…