Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Canimsin hergun kacamak yapmiyorumki 2 aydir sadece 1 kez pasta yedim.1-2 de 1 tane pogaca.ogunde ekmek yemeyerek dengeledim. Ve spor hergun..istisnalar haric..

Ciddi anlamda her hafta hergun surekli kacamak yapsam.yan gelip yatsam icim yanmicak burcum ya.

Sagol cnm ya..bilmiyorum ozellikle bugun cnm daha cok sıkıldı havada guzel ne disarı cikasim var ne evde spor yapasim var.
Gecen yil yazin okadar kacamak yapardim,dondurmalar,durumler falan ama daha iyi verirdim.

Karar veremedim..ozelemi gidim devletemi..

1.5-2 yil ince doktor insulin direnci var demisti..bebis emiyo diye ilac vermemisti..hergun yuruyus yap demisti..

insülin direnci çok etkiler kilo verimini. bence tekrar gitmelisin. bebek de emmiyor artık sanırım? ilaç verir bu sefer, o ilaç da baya yardımcı olur sana. düşünsene sen aynı emeği vererek daha fazla kilo vermiş olabilirdin şu anda. devletten randevu alsan kaç gün sürer acaba? devlet çok uzun sürerse özele git derim.

Son düzenleme:
arkadaşım ev taşıyacakmış yarın. yardıma gidicem. baya hareketli olurum muhtemelen. etkisi olur inşallah.

Kizlar telefonum sarj olmuyor heran kapanabilir..gelemezsem merak etmeyin.:-/

canım protein diyeti yapmalısın kesin

Slmmmlar guzel hatunlar bugun cok yogun isyeri arada okuyup kactim bisey yazamadim
Bu hafta bende cok iyi sonuclar alamicam spora ragmen o protein diyetinde benden su mu gitti noldu 3 kilo birden indim iki haftadir da tek kacamak yapmadim ve ustune spor yapiyorum banamisin demedi regl zamani yaklasiyor ondan mi acaba bilemedim.ama moral bozmak yok daha cok spor yapacam daha az tuzlu yicem insallah hallolacak!!!!

kızlar nasılsınız.dün akşam doğru dürüst yazamadım okuyup okuyup çıktım misafir vardı.bugün de kalktım elektrik yok sonra elektrik geldi internet yok neyseki onada kavuştum sonunda :))Özlemcim morelini bozma bu hafta çok iyiydin bu şekilde daha fazla vermen gerekir haklısın kesinlikle doktora gidip tahlillerini yaptır.daha önce insülün direnci denmiş yine aynı sorunsa kilo vermeni etkileyen şey kesinlikle odur.Fundacım sen de spora devam zaten çok motivesin bu düzenini bozmayacağına eminim :))reglin etkisi vardır ama ben bu cumada senden iyi sonuç geleceğini düşünüyorum.inş benimde geçen haftadan daha iyi olur yine 300 gramcık vermek istemiyorum (ama halada regl olamadım bunun sıkıntısıda var

Özlem yok ya dayanamadım tartıldım bugun hiç hem de hiç iç acıcı değilim sabitdim geçen hafta bu hafta üzerindeyim ama şu iki gün kasacam iyice kendimi karbonhidrat almamaya çalışacam ve sporu arttıracam 89.4'ün altına mutlaka inecem motivasyonumun düşmesinden korkuyorum tam gaz devam edebilmem için cuma günü o tartıda eksiyi görmem şart:)

funda ne kadar artıdasın? bende de durum şu anda pek farklı değil de ondan sordum.

funda ne kadar artıdasın? bende de durum şu anda pek farklı değil de ondan sordum.

valla 90 ı aşıyor küsüratına bakmadan iniyom tartıdanbu aralar lavabo düzenim de bozuldu hiç çıkmadığım günde oluor gün ortasın da çıktıgım da normalde sabahları düzenliydim.yok ama yok cumaya eksi haberini verecem böyle olmazzzzzzz

benim de düzensizlik var lavaboda. hadi bakalım hayırlısı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…