Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Gunaydın kizlar..kacamaksiz bir gun diliyorum herkese.:KK16:
Havva'cim gecmis olsun cnm.:KK16:

Kizlar canım sıkılıyor.6 martta 2 ay olacak daha 80nin altina inemedim.:KK50:
Beslenme tarzımı degistirdim,yemem azaldı,istisnalar disinda hergun spor yapiyorum ama nafile.:KK50::KK43:

günaydın kızlar :KK3: bugün erken kalktım, kahvaltımı yeni yaptım. funda beyaz ekmeğe taktı diye uyanır uyanmaz gözümün çapağıyla tam buğday ekmeği almaya gittim. :KK1: sizler ne yapıyorsunuz?

günaydın kızlar :KK3: bugün erken kalktım, kahvaltımı yeni yaptım. funda beyaz ekmeğe taktı diye uyanır uyanmaz gözümün çapağıyla tam buğday ekmeği almaya gittim. :KK1: sizler ne yapıyorsunuz?

Gunaydin cnm hosgeldin ve iyi ettin bende bugun alicam insallah.
Dedigim gibi cnm sıkkın bisey yapasım yok.:KK50:
Sen nasilsin cnm?

Gunaydin cnm hosgeldin ve iyi ettin bende bugun alicam insallah.
Dedigim gibi cnm sıkkın bisey yapasım yok.:KK50:
Sen nasilsin cnm?
idare eder benim ruh halimde. en azından bugün erken kalktığım için zinde ve günü kaçırmamış hissediyorum. geç kalkmayı hiç sevmiyorum zaten gün boşa geçiyormuş gibi geliyor ama düzenleyemedim bi türlü. artık gayret edicem erken kalkmak için elimden geldiğince.

senin canının sıkkın olmasının nedeni doğru dürüst kilo verememen mi? bu hafta ne durumdasın baktın mı hiç? :26:

Yaşasın o zmn cuma akşam yapayım bol sebze az yağ az bulgur birde esmer bulgur ile beyaz bulgurn farkı ne biliyor musun?
Bilmiyorum canim biz acik renk bulgur kullaniyoruz. Cuma yap iyi olur suan halen karnimda harp var kuru sogani öyle corbayla yemekte nahfetti zaten

Maşallah canım takip etmeye çalışıyorum hep bu hafta ceza yiyen ben olcam gibi geliyor bana

Belli olmaz canim ben henüz artidayim. Cuna sabit olsam sevinirim yani yada aucik versemnbile

Günaydin kizlat bu ara nedense yatagimdan hep yorgun kalkiyorum heryerim agrio. Erken uyanip rekrarvuyiyorum yoksa günüm oysna buyana yatmakla gecio

Canim cok gecmis olsun yaw ne yagmur ne kar perisan etti bu havalr bizi iyi olmana sevindim

Burcu Allah yardimcin olsun canim topkeki gormezsek koruma donemi icin menun harika

Ozlem cok begendim menunu :nazar:

Ozlemcim menun gayet iyi su super spor da sahane bugunu atlattin yarin pasta borekleri gorunce bizi hatirla lutfen seni ne kadar kinayacagimizi dusun ve simdiden vazgec:)
ay sağol cnm ya valla temiz hava iştahımı açıyo sanırım :KK9:

tuzu çıkarmaya çalışıyorum tamamen hayatımdan bi yerde okumuştum günlük almamız gereken tuz yediğimiz ekmekten fazlasıyla alınıyormuş elimden geldğince yürümeye çalışıyorum artık 5. kattayım asansör kullanmıyorum hiç:)
en son yazdığım yerden okuyorum hep:))

onun çözümünü bulursan banada söyler misin canım

amin amin inşallah

ah o pişamnlıklar yokmu heralde ısırığı en çok kullanan benim grupta ama artık yok

hoşgeldin cnm inşallah hedefine en kısa zamanda ulaşırsın demir ve b12 kullanıyorum bende iştah açma değilde midemi mahvediyor sabah içince çok fena midem bulanıyor

ben bu olayı bilmediğim için senin kararın ve gerekçen bana mantıklı geldi

çok da besleyici oluyor o çorba bebekler için yapılıyor genelde ama bende çook seviyorum

ben pazartesi başlamıştım diyete bu gün 1. ayı doldurdum o yüzden tartılmak istedim aslında biraz ayağını denk alma gibi oluyor pazartesi cuma pazartesi kaybım iyiyse daha bi mıutlu devam ediyorum kayıp azsa daha bi hırslı devam ediyorum ama sanırım tartılmam artık hele bu regl olayı çok moralimi bozdu

topkek olmamayaymış çok iyi menüymüş aslında

afiyet olsun canım güzel menü olmuş:nazar::nazar:

bence koruma için iyiydi havvacım ya :KK30:

İnşallah.. Dün gruba girdiğimden beri bir hava geldi bana. Tabii ki listeme uyucam tabii ki kilo vercem şeklinde dolaşıyorum. Hadi bakalım gitsin kilolar.

Senin çok erken kalkıyor olman sanırım daha uzun süre açlık çekmene neden oluyor. 6:45 te yemeğe başlayınca ve 18:00 de bitirince gece açlık şekerin yükseliyor olabilir mi? Diyetisyenin bana önderdiğini sana önermek isterim. Yatmadan 3 saat önce 1 bardak süte bol tarçın koyarsan uyurken kan şekerin dengelenir.

Aminnn cnm saolasın inşallah.. Gitsin kilolar gelsin bebişler... Tek temennim bu..

canım ben her zaman böle erken kalkmıyorum staja gittiğim günler ve uzun süre açlık çekmiyorum ve akşam yatmadan süt ve meyve işine karşıyım çünkü içindeki şekerler zor parçalanıyo ve gecede metabolizmamız az çalıştığı için parçalayamadıgını depoluyor bu nedenle ben tüketmiyorum cnm

AYy bende gecen burcuyu görmüstüm rüyamda. Anlatmistim. Ayni rüyada baska seylerde görmüstüm o cikiyor gibi :)

kız nası gördün ben kaçırmışım onu :KK14:

kızlar selam dün eve çok geç geldim sinemaya filan gittik bide felaket yorgunum hafifde ateşim vardı okulada gitmedim valla bugün :KK52:

idare eder benim ruh halimde. en azından bugün erken kalktığım için zinde ve günü kaçırmamış hissediyorum. geç kalkmayı hiç sevmiyorum zaten gün boşa geçiyormuş gibi geliyor ama düzenleyemedim bi türlü. artık gayret edicem erken kalkmak için elimden geldiğince.

senin canının sıkkın olmasının nedeni doğru dürüst kilo verememen mi? bu hafta ne durumdasın baktın mı hiç? :26:

Cnm yukarida yazmistim sen gelmeden okumadinmi?
2 aydir bosa kurek sallamisim gibi hissediyorum,oylede:KK50:
200-300 gr gitmis sanirim gecen haftaki kilomdan.

özlemcım 3 gün protein diyeti ypsan :26: bünyen şaşırsın bi bide kçamklar nedeniyle bölesin seni yakından takibe almk istiyorum :KK47:

ay sağol cnm ya valla temiz hava iştahımı açıyo sanırım :KK9:

bence koruma için iyiydi havvacım ya :KK30:

canım ben her zaman böle erken kalkmıyorum staja gittiğim günler ve uzun süre açlık çekmiyorum ve akşam yatmadan süt ve meyve işine karşıyım çünkü içindeki şekerler zor parçalanıyo ve gecede metabolizmamız az çalıştığı için parçalayamadıgını depoluyor bu nedenle ben tüketmiyorum cnm

kız nası gördün ben kaçırmışım onu :KK14:

Ben sonunu hatirliorum basino unittum canim. Sen rüyanin basinda vardin sanirim camide abdest aliyorken konusuyorduk orada

yok tam tersi okudum o yüzden sordum. 2 aydır olmuyor bu hafta durum nasıl peki diye.

özlem bi doktora gitsen tahlil falan yaptırsan belki kilo verimini engelleyen bir şey vardır. çünkü ben bu hafta seni hep takip ettim sen hem çok hareketliydin hem de kaçamak yoktu sende. sen 200-300 gramlık bir beslenme şekli içinde değildin ki. daha çok gitmesi lazımdı. bence bi doktora git. ihmal etme.

X