Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Gunaydın kizlar..kacamaksiz bir gun diliyorum herkese.
Havva'cim gecmis olsun cnm.

Kizlar canım sıkılıyor.6 martta 2 ay olacak daha 80nin altina inemedim.
Beslenme tarzımı degistirdim,yemem azaldı,istisnalar disinda hergun spor yapiyorum ama nafile.

günaydın kızlar bugün erken kalktım, kahvaltımı yeni yaptım. funda beyaz ekmeğe taktı diye uyanır uyanmaz gözümün çapağıyla tam buğday ekmeği almaya gittim. sizler ne yapıyorsunuz?

günaydın kızlar bugün erken kalktım, kahvaltımı yeni yaptım. funda beyaz ekmeğe taktı diye uyanır uyanmaz gözümün çapağıyla tam buğday ekmeği almaya gittim. sizler ne yapıyorsunuz?

Gunaydin cnm hosgeldin ve iyi ettin bende bugun alicam insallah.
Dedigim gibi cnm sıkkın bisey yapasım yok.
Sen nasilsin cnm?

Gunaydin cnm hosgeldin ve iyi ettin bende bugun alicam insallah.
Dedigim gibi cnm sıkkın bisey yapasım yok.
Sen nasilsin cnm?
idare eder benim ruh halimde. en azından bugün erken kalktığım için zinde ve günü kaçırmamış hissediyorum. geç kalkmayı hiç sevmiyorum zaten gün boşa geçiyormuş gibi geliyor ama düzenleyemedim bi türlü. artık gayret edicem erken kalkmak için elimden geldiğince.

senin canının sıkkın olmasının nedeni doğru dürüst kilo verememen mi? bu hafta ne durumdasın baktın mı hiç? :26:

Yaşasın o zmn cuma akşam yapayım bol sebze az yağ az bulgur birde esmer bulgur ile beyaz bulgurn farkı ne biliyor musun?
Bilmiyorum canim biz acik renk bulgur kullaniyoruz. Cuma yap iyi olur suan halen karnimda harp var kuru sogani öyle corbayla yemekte nahfetti zaten

Maşallah canım takip etmeye çalışıyorum hep bu hafta ceza yiyen ben olcam gibi geliyor bana

Belli olmaz canim ben henüz artidayim. Cuna sabit olsam sevinirim yani yada aucik versemnbile

Günaydin kizlat bu ara nedense yatagimdan hep yorgun kalkiyorum heryerim agrio. Erken uyanip rekrarvuyiyorum yoksa günüm oysna buyana yatmakla gecio

ay sağol cnm ya valla temiz hava iştahımı açıyo sanırım

bence koruma için iyiydi havvacım ya

canım ben her zaman böle erken kalkmıyorum staja gittiğim günler ve uzun süre açlık çekmiyorum ve akşam yatmadan süt ve meyve işine karşıyım çünkü içindeki şekerler zor parçalanıyo ve gecede metabolizmamız az çalıştığı için parçalayamadıgını depoluyor bu nedenle ben tüketmiyorum cnm

AYy bende gecen burcuyu görmüstüm rüyamda. Anlatmistim. Ayni rüyada baska seylerde görmüstüm o cikiyor gibi :)

kız nası gördün ben kaçırmışım onu

kızlar selam dün eve çok geç geldim sinemaya filan gittik bide felaket yorgunum hafifde ateşim vardı okulada gitmedim valla bugün

Cnm yukarida yazmistim sen gelmeden okumadinmi?
2 aydir bosa kurek sallamisim gibi hissediyorum,oylede
200-300 gr gitmis sanirim gecen haftaki kilomdan.

özlemcım 3 gün protein diyeti ypsan :26: bünyen şaşırsın bi bide kçamklar nedeniyle bölesin seni yakından takibe almk istiyorum

Ben sonunu hatirliorum basino unittum canim. Sen rüyanin basinda vardin sanirim camide abdest aliyorken konusuyorduk orada

yok tam tersi okudum o yüzden sordum. 2 aydır olmuyor bu hafta durum nasıl peki diye.

özlem bi doktora gitsen tahlil falan yaptırsan belki kilo verimini engelleyen bir şey vardır. çünkü ben bu hafta seni hep takip ettim sen hem çok hareketliydin hem de kaçamak yoktu sende. sen 200-300 gramlık bir beslenme şekli içinde değildin ki. daha çok gitmesi lazımdı. bence bi doktora git. ihmal etme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…