Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

bende ne zamandır yemiyodum çok canım çekti bugün.esmer bulgur ve çok az yağ ve salça ile yaptım bol yeşillkli ve baharatlı sende öyle yap canım diyete daha uygun olur

bende ne zamandır yemiyodum çok canım çekti bugün.esmer bulgur ve çok az yağ ve salça ile yaptım bol yeşillkli ve baharatlı sende öyle yap canım diyete daha uygun olur

annemle birlikte yicez o yüzden normal bulgurdan olur muhtemelen bizimki. baya oldu bende yemeyeli. 1 aya yakın.

annemle birlikte yicez o yüzden normal bulgurdan olur muhtemelen bizimki. baya oldu bende yemeyeli. 1 aya yakın.

Cnm inan hic bir fark yok esmer ince koftelik bulgurda. Annemler eskiden beri kullanirlar.bazende karistirirlardi esmerle beyazi.
denemenizi tavsiye ederim esmer bulguru.

Cnm aralarında fazla kalori farki yok diye biliyorum ben.:44:

Canim kalorisi dusuk diye saglikli anlamina gelmiyor.hic bir besleyici degeri yok bugdayin icindeki tum degerli maddeler atiliyor.sirf migdeni dolduruyor kaldi ki zararli canim ilerdebseker kalp tansiyon hepsini cikariyor.
Tam bugday en cok tercih edilen gereken tum vitamin omega cinko herbise var.
Kaldi ki devlet bile el atti kepegini yukselttiler tuzu azalttilar vs.
Zayiflamaktan ziyade saglikli beslenmeyi ogrenmeliyiz bence burda.

Sogan mideyi rahatsiz ediyor biraz bide kisir yedim o asil sisirdi

Nur karbonhidrat cok olmamismi canim ya kisir mercimek corba ekmek

Dogru öyle oldu sanki cnm

Bence sporunu yap cnm.suyunada daha cok ozen goster.yaninda sise tasi elinin altinda olursa daha cok icersin bence.

Aynrn bende öyle yaoiorum kendime 0,7ltlik sise aldim doldzrup doldurup iciorum

Funda'cım ben sabah yazmistim msj sayimi.
Yanlis hatirlamiyorsam;
Dünkü mesaj sayım:9

Bugunku mesaj sayım:15

Telofunu sarja takicam kizlar..herkese iyi geceler..

kızlar çok fena hastayım
nerdeyse hiç bişey yiyemiyorum midem fena bulanıyor
uyanınca
1 light süt ve 1 yk bal karıştırdım içtim

11:30
1 tabak çorba içtim
1 dilim tam buğday

12:45
1 bardak taze sıkılmış portakal suyu

15:45
2 kuru kayısı
yarım ceviz
1 fındık
1 badem

18:30
1 tabak çorba
yarım dilim tam buğday ekmek

birazdan yine portaka suyu içip yatıcam

1.5-2lt su içtim okulda yürüdüm elimden geldiğince

Son düzenleme:
Coj gecmis olsun havva dikkat et kendine.

aynen hele o kepek ekmek kansızlık varsa kanı dibine kadar emiyor resmen zaten diyetisyenlerde yazmıyor artık onu

Kizlar o ekmekleri acilen birakin ha borek yemissin ha beyaz ekmek o da kacamak sonucta.hem sizi agir hissettirmiyor mu?

bana tuzlu geliyor beyaz ekmek

kızlar ne ekmeği önerirsiniz bana? tam buğday, çavdar? yarın gidip alayım o zaman.

çavdar ve tam buğdaylı dönüşümlü kullan en sağlıklısı o ikisi annem şeker hastası o hep çavdar yer mesela

Tam bugday daha iyi canim ama cavdar da olur kepek kansizlik yapiyormus donusumlu de kullanabilirsin beyaz ekmek yeme de hangisi olursa olsun.

kepek kanı düşürüyor cidden benim doktorum öyle demişti vitamin emilimini azaltıyormuş

ne desem bilemedim ama diyet değil gibi olmuş bu

Bugün menüm

9
1kase nesfit ve süt
1avuc leblebi

12
Döner eti
Salata
2dilim ekmek

17
Etli yemek az patatesli

18
1avuc badem

Suyum biraz az

patates cıss ama onun dışında iyi bir menu olmuş döner etini nerden yiyorsun canım normal dönerciden mi alıyorsun yoksa şu hazır olanlardan mı?

Ben demir hapını yatmadan önce alıyorum böylece gündüz iştah açma olayını hafifletiyor. B12 mideye dokunur evet.

benim doktorum sabah al demişti aç karna alıp 2 saat bişey yeme demişti akşam alınabiliyorsa bende akşama geçeyim cidden çok rahatsız ediyor beni

maşşallah bu hafta çok iyi gidiyorsun canım

Kızlaaaar kimse yok mu? uzun zaman sonra ilk defa bugün dışarı çıkmadım, rahatım yatıp yuvarlanıyorum.

benim yerimede yat yuvarlan en çok istediğim şey bu ara o yatsam yatsam yatsam... okul hiççççç olmasa

ahaha buna çoook güldümm dün yazdıkları şeylerde yenmeyecek gibi değildi hani demekki seninde aklında kalmış:))

yatarım yatarım. kolay gelsin bu arada sana da.

bana da bana daaa

Kizlar menumu yazip uzanacam dun fena bir gundu size soylemedim de duduklu gece gece is acti basima tam spor bitti kan ter icindeyim esim beni cagirdi gittim ki duduklu etli suyu bir fiskirtiyodu ki her yer batti tavan duvar dolaplar baharatliklar acikta ne varsa o yorgunlukla gece gece bi de kapi duvar cam sildim.spor da 1 gun fire hakkim vardi onu bugun kullanacam

Sabah 8.00

1/5 sut
Biraz corn flakes
1 turk kahvesi

Ogle 12.00
1 kase pancar limonlu biberli
1 kase yogurt

Ara 16.00
1 kivi

Ara 18.00
1 avuc findik badem karisimi

Aksam 19.00
1 tabak patlican sogus
Uzerine 1 kase sarmisakli yogurt

1 litre ictim en az 1 daha icicem

güne gidip patatesli köfte yemen takdire şayan bi hareket beyaz ekmek işi olmamaış canım

gözü yememiş ama heralde normalde yürüyeceğinizden daha fazla yürümüşsünüz gibi geld bana seninde sporun olmuş çok da güzel olmuş

afiyet olsun cnm

dünki menünde böyleydi ama senin sen ipin ucunu kaçırdın sanırım biraz kendini toparlamaya çalış canım 1 2 değil çook kaçamak olmuş hatta liste tamamen diyet olmaktan çıkmış

afiyet olsun

afiyet olsun
kaç zamandır canım kısır çekiyor yenebilir mi ki acaba

Canim sen de ekmegi yazmamissin beyas degilse menun cok iyi spor yok ama:)
Aslinda sizin spor listesini de tutayim haftalik bir hedef koyariz ceza haricin de devamlilik acisindan super olur ebruya soyleyeyim bi.

bencede yapılsın uyabilir miyim bilemiyorum okulda pert olup geliyorum bütün gün

Nur karbonhidrat cok olmamismi canim ya kisir mercimek corba ekmek

benim diyetisyenim çorba ve ekmeği aynı anda yeme demişti sen bunu yazınca o aklıma geldi

afiyet olsun canım bu hafta yine birinci sen gibisin geliyor bana:))

düdüklü içinde geçmiş olsun gece gece kötü olmuş

bu şekilde kilo veremezsin canım biliyorsun dimi daha dikkatli olmalısın

Offff bir degil kacamak neler yemissin acil toparlaman lazim tatlim.

Kızlaaaar ne deseniz yerden göğe kadar haklısınız kendimi savunabileceğim bir yan yok ama bunlar her zaman olmuyor ve üstüste geldi çok üzgünüümmmmm 😭 aslında bn size iyi bir haberde vericektim bu hafta spor salonuna yazılıyorum

Dönerciden canim eknek yerine kutu icine koyuluyor.

Yenebilir canim ama carsamba persembe bulgur yasak siskinlik yaptigi icin.
Ben boool dmsebzeli yaptim fazla burgur olmamis ildu tabagimda.

Birde az yagli olacak ama o bütün yemekler icin gecerli zaten :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…