Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kizlarrrr bu menuler ne boyle ebru cokkk kizacak.gecen hafta da ortalamamiz 0.30 altindaydi bu hafta da oyle olursa vay halimize.bir isirik ondan bi firt bundan bu haldeyiz sonucta.eger ebrunun kalmasini istiyorsaniz dediklerine uyun lutfen ben ne dese yapiyorum elimden geldigince.hepiniz okumus insanlarsiniz statunuz ne olursa olsun zayif olan meslektasinizla ayni ozguvene sahipmisiniz? Toplumda en populer dalga konusu kilo kiz erkek herkes yapiyor bunu emin olun.is yerinde bi dangalak funda hanim 2 haftadir kilo vermeniz durdu dedi beynimden vurulmusa dondum isine bak sen dedim ama icim icimi yedi gercekten regl donemi vs duraksamistim insanlarin gozleri malesef ki uzerimizde orasi cikti poposu buyudu diye igrenc muhabbetlerin icindeyiz.ben standart bir bedene sahip olup toplumda goze batmama taraftariyim.o kadar emek veriyoruz yapmayin lutfen su kacamaklari kilo vermemize engel olacak hastaliklarimiz yok Allaha sukur kiymetini bilelim.

Yuhlanacak seviyede gec kalktigimdan sabah ogle bir oldu
Sabah ogle 13.00
Uyandigimda 1 bardak ilik su 5 yaban mersini
1 yumurta haslama
1 dilim peynir
Bol domates salatalik biber
Bol maydonoz limonlu biberli
1 kupa yesil cay
1 turk kahvesi
Aksam 19.00
1 tabak kuru fasulye az sulu
6 kasik bulgur pilavi
3 tane turp
4.5 tane aci tursu biber
1 bardak ayran

2lt su ictim ve sporumda geliyor varan 2!!!

2 parti yaptim sac boyamadan once ve sac boyaliyken:) iyi kalori yakmisim emeeee

Eklentiler

• $20140223_210200.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 33
  • $20140223_222010.jpg
    38,7 KB · Görüntüleme: 37
Afiyet olsn cnm.guzel menu keske ara ogun yapsaydın daha iyi olurdu.
55 dk yurufun yani super olmus:) şöyle biraz kilo ver kondisyonunda guclensin 30dakikada 200 cal bile yakarsin cnm.

Günaydın kızlar..
Az once uyanım biraz kendime gelimde spor cezamı aradan çıkartım ve saglam bir kahvaltı yapalım.)
Çünkü sabahtan çıkacaz dışarda isimiz var ne zaman biter belli degil.:-/
Gun icinde ugramaya calısırım..olmadı aksam görüsüz kızlarrr.

Çok fena moralim bozuk ya cuma 106.9 ken bgn tartildim 108.6 çıktı 2gunde kilo mu aldım bu kadar regl dönemi bu kadar etkiliyor mu ya resmen psikoloji m bozuldu midemde felaket bi şişlik resmen sinir krizi geçircem herkes bana birer ceza versin cumaya kadarr toparlamam lazım cuma o tartida + görmek istemiyorum :2::2::18::18:

havvacım sakin ol oluyor öyle regl oldun mu olacakmısın?tuzlu yeme asla bi de ödem attırıcı şeyler iç yeşil çay gibi.

inşallahh inşallah şok oldum resmen 108 görünce

havvacım imkanın varsa bol bol yürüyüş yap koşu bandı sormuştun fox fitness 700tl almıştım şimdiye kadar düzenli kullanmadım ama iki gündür iyi gidiyorum çalışınca çok zor oluyor ama öğrenciyken vaktin çok sabah yapma şansın var tavsiye ediyorum kesinlikle.

Canim hergün leslie ile walk at home videolarindan birini yap youtubedan

ebru ne dese haklı sanki kilo vermeye değil almaya çalışıyor gibiyiz hep ısırık fırt o bu derken bu hale geldim
kesinlikle zayıf olanlara göre aynı özgüven falan olmuyor herkesin gözüde üstünde olunca insan rahat da edemiyor

geç kalkmış olman dışında kötü bişey yok bence

ben tüm gün okuldayım ki yani sabah 7:30 da kalkıyorum hep akşamları açık havada yürüyüş yapcam artık

Canim hergün leslie ile walk at home videolarindan birini yap youtubedan

tamam onuda yapıcam

Hünaydin kizlar insallah gzl bir gün gzl menüler olur yoksa bu diyetib sonu gelmeYecek

bu gün yaşadığım şoktan sonra banada öyle gelmeye başladı

Havva'cım fazla takmamaya calis,az tuzlu ye,firsat buldukca egzersiz yap cnm.. Yurume imkanin olursa yuru bol bol.yurumenin hic zarari yok.uzmanlar gunde 10.000 adim atmamiz gerektigini soyluyor.
cnm biraktigin yerden gecmise goz atiyormusun?:44:

Kizlar kollarim ve omzum arkadan igrenc gorunuyor hele de kollarim nasil eritecem onlari kas yapmadan tecrubesi olan var mi?

Kizlar kollarim ve omzum arkadan igrenc gorunuyor hele de kollarim nasil eritecem onlari kas yapmadan tecrubesi olan var mi?

şimdilik kollarla ilgili bişey yapma yürüyüşlerine devam et.zaten kilo verdikçe her yerden gidicek.istediğin kiloya ulaşınca da dambıllarla sıkılaştırmak için çalışırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…