Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kahvaltı(10.00)

mamaliga 7-8 kaşık(mıhlama benzeri bir yemek)
yeşil çay

öğle(14.30)

6 çiğ köfte
bol marul,nane,maydanoz
büyük boy ayran
(çiğ köfteden yine vazgeçemedim)

akşam(18.00)

1 küçük kepçe minik köfteli sebze çorbası
1 küçük baget(derisiz)
karışık salata(yağsız)
yarım dilim tam buğday ekmeği
4 acı biber turşusu

gün içinde laviva çikolatanın çeyreğini yedim

2 litre su
2,5 saat yürüyüş(1 saati yüksek tempolu geri kalanı daha hafif tempolu)
60 yarım mekik-60 bacak hareketi-30 dambılla yanlara eğilme-30 dambılla kol hareketi

Lavivaaaaaaaaaaa cik cik cikkk rejime girmeden once tatmadigim tek ckolataydi esimde gicik gicik iki tane alip geliyodu hemde hergun bsktim olacak gibi degil icim eridi cunku isirmadan yaladim damagima azicik deydi yani ama nefsimi koreltti biliyomusun ozlem o tam cklatayi yesemde ayni hazzi alacagimi farkettim ne gerek var extra kaloriye.

hakllısın canım kardeşim yiyiyodu bende ne zamandır reklamlarda görüyorum tadını merak ediyodum ama diyetteyim diyede gidip almıyodum.kardeşimde görünce bi parça yedim 1 ısırık tamamını yemedim.ama çok güzelmişş :)))

Eeebruuu eeebruu bi hafta sonum var hazir bebede yokken zibariom bende napim uyku bende kocaaaa bi problem hafta ici ortalama gunde maximum 5 saat uyuyabiliyorum kesinlikle tedaviye ihtiyacim var yillardir boyle bu uyuyamiyorum ve uyanamayorum
Spor gayet iyi gidiyor da ben yine sisim anlamaddigim sekilde tartida gordugum rakam dudak ucuklatacak cinsten spor kilo yapar mi?
Menu diyetisyenin verdigi degil pazartesi baslicam daha da tartilmicam bu ney ya moralim bozuldu offf pofff

Yok yok hicte guzel degil tadi sen zaten cikolata sevmezsin ki:)mesela ben hiccccc sevmiyorum

Su siskinligim gecene kadar cilginlar gibi spor yapacam hem fasulye yedim bugun o da iyice sisirmeden beni icabina bakmam lazim.
30 dk sac boyamadan once 40 dk sacim boyali kosu yapacam.
Boya kosu dus bitsin doncem ben size opuyorum canlar.

Yok yok hicte guzel degil tadi sen zaten cikolata sevmezsin ki:)mesela ben hiccccc sevmiyorum

sevmeme konusu yalanda değil çikolatayı çok sevmem gerçekten :))hiç bi zaman abartarak koca bi paket yediğimi bilmem.ahh ahh benim derdim pastalar kekler kurabiyeler onlarııı da sevmiyorummmmmmmmm tatları berbat yenecek gibi değiller:)

Deme ya o ne oyle hic hos degillerrrr:)

kahvaltı
2 dilim çavdar ekmek
2 kaşık kadar kıymalı yumurta
domates
beyaz çay

ara
2 hurma

öğlen
yarım çipura
salata

ara
1 portakal
çeyrek ceviz

akşam
haşlanmış et
yoğurt

2 litreye yakın su içtim çok haraketli bi gün değildi malasef

o ankarada :) yani ben öyle hatırlıyorum

ben hatırlamıyorum canım sadece ankarada yaşadığını biliyorum.gelsin sorarız tekrar:)

menü çok güzel olmuş.kaçamakta yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…