Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Ebrucum doğru karar vermişsin bence

Öncelikle sürekli tartılmayı bırak. Regl dönemlerinde böyle olabiliyor. Moralini bozma. Cumaya kadar hiç kaçamaksız devam et. Cumaya daha çok var. Bol bol su ve yeşil çay iç. Hafta içi de tartılma sakın. Cumadan cumaya tartıl.

Kizlar kollarim ve omzum arkadan igrenc gorunuyor hele de kollarim nasil eritecem onlari kas yapmadan tecrubesi olan var mi?
Kolların için şimdi hiç bir şey yapmana gerek yok. Önce ideal kilona iyice yaklaş. Zaten onlar kendiliğinden gidecektir. Ayrıca yürüyüş kas yapmaz, kardio çalıştığın için kilo vermen çok hızlanır.

Ozlem alt tarafin kuculdugunu hissediyorum da kollarim migdemi bulandiriyor gitmiyor sanki ordan Allahim bir mucize olsun ve bi an once tığ gibi olayim yaffff
Bu kadar sabırsız olma. Eğer bu şekilde gidersen yaza kadar 70 li kilolara kesin inersin. Ama hem diyetine sıkı sıkı sarıl hem de sporuna. Ayrıca motivasyonun tükendiği zaman bir şekilde bana ulaş. Mesaj at, burdan yaz, face den yaz. Ya da ara. Ama asla kaçamak yapma. Birde arada bir face de benim fotoğraflara bak. Çok şişko fotoğraflarımda var orda. Son hallerimde. Ben zayıfladıysam eminim sende yapabilirsin. Sen şanslısın şuan bebeğinde yok. Ben onlarla uğraşmaktan kendime zaman ayıramıyorum mesela.

Özlem bu hafta senin kaçamak yapmama cezan var. Sakın haa sakın bir lokma bile yeme. Gerekirse kendi kısırını evde kendin yap. Bir kase kısır ye, yanına büyük bir bardak ayran iç. Ama asla kaçamak yapma. Çok kızarım sana.

Iyi dusunmussun bencede
Hosgeldin cnm bende birara diyetisyene gitmistim.o listyebenziyor ama uygulamadim.:-/
Insallah hep birlikte basaracagiz burada.

Ebrucum yemicem zaten beynimde yememi istemiyor.
Galeta almayi dusunmustum.sence?

Bugunku menum
08:00
Peynir
7 zeytin
1,5 dilim ekmek
2 fincan cay

12:00
IzgAra tavuk
Sogan salatasi
2 dilim ekmek
300ml ayran

15:30
1 kucuk elma
1 dilim ayva

17:00
6 yk bulgur pilavı
2 yk fırında kusbası tavuk
Dolu bir kase yogurt
1 lokma ekmek

1 yesil cay 1 tane daha icicem

1 sade turk kahvesi
3L su

Spor
07:00 60 mekik,30 yanlara egilme,30 squat

Aksam k.bandinda yurursem yazarim.

sabah(10.30)

1 orta boy dukan krep
biraz beyaz peynir
2 ceviz
1 tatlı kaşığı bal
yeşil çay

öğle(13.30)

3 yk yulaf
biraz kuru elma
biraz kuru üzüm
1 kuru incir
yarım bardak yarım yağlı süt
5 çiğ badem

akşam(18.00)

5 yk yumurtalı ıspanak
yarım kase minik köfteli sebze çorbası
yağsız karışık salata(k.k büyüklüğünde beyaz peynirli)

1fincan sade kahve
2,5 litre su
1 saat fitness

Son düzenleme:

çok iyi gidiyosun canım. afiyet olsun güzel menü olmuş

afiyet olsun cnm

afiyet olsun cnm

Afiyet olsun cnm.
çok iyi gidiyosun canım. afiyet olsun güzel menü olmuş

afiyet olsun cnm

afiyet olsun cnm

Tesekkurler kızlar.

kızlar çok kötü bi köye staja çıkıyorum aslında gelişmiş yani belediye bişiler yapmış kütüphane bilgi evi filan ama insanlar tamamen iletişime kapalı şiveleri bi tuhaf filan yemek yicek yerimiz yok evden bişiler götüryoruz zor yani durumlar menümüde bilmiyorum napcaz yarın daha düzgün olur herhalde

sabah(06:45)
1 çay bardagı süt
1 haşlanmış yumurta
1 dilim kızarmış ekmek
2 zeytin
az peynir

08:30
topkek

öğle(12:00)
peynirli tost 2 dilim tam bugday
ayran

1 avuç kavrulmamış kuru meyve ve kuru yemiş

akşam(18:00)
1 büyük kase yoğurtlu ıspanak

300 ml yeşilçay
25 dk tempolu yürüyüş

Slm kızlar ben geldiim cumadan beri uğrayamadım hastalıklarla boğuşuyorum griptim ya zaten üstüne birde midemi üşütmüşüm istifra fln berbat haldeydim birde dün misafirlerimiz vardı of neyseki bitti... Bir de her işte hayır vardır derlerya doğru dürüst birşeyde uiyemediğim için eksilerdeyim şimdiden

Kek haricinde güzel canım
Afiyet olsun canım

Afiyet olsun canımcm

Tabiii ki fikrine katiliyorum.
Popom bile kollarim kadar sinir etmiyor beni 95 kiloyken foto koymustum yarin da cekip koyayim acaba fark var mi bi bakin 6 kiloya yakin vermisim ben fark goremiyorum en dar kiyafetlerimi giyeyim:) ebru sen olunca motivasyon tavan bende tatlim emin ol su an geberiom yorgunluktan ama kalkip spor yapacam sozum soz:) tartiyi bi koseye atmak mii yoooo bunu isteme benden elimden gelse gece kucagima alip yatacam:) yarinda tartilim de soz bi sure ayrilacam ex askimdan.bu arada bakiyorum tabiki fotolara sen zayiflamamis evrim gecirmissin darisi bize amin amin amin sana da masallah masallah

Canim cok gecmis olsun yaw ne yagmur ne kar perisan etti bu havalr bizi iyi olmana sevindim

Burcu Allah yardimcin olsun canim topkeki gormezsek koruma donemi icin menun harika
Ozlem cok begendim menunu

Ozlemcim menun gayet iyi su super spor da sahane bugunu atlattin yarin pasta borekleri gorunce bizi hatirla lutfen seni ne kadar kinayacagimizi dusun ve simdiden vazgec:)

Kizlar ben spora kaciyorum cok kotu uyku basti kazaya kurban gitmeden cooook cok sevdigim yuruyusumu yapip menumu paylasacagim simdilik hoscakalin.

canım sana kolay gelsin staj sonuçta bitecek bi şekilde çok sıkma canını.bazı şeyleri görmezden gelirsek güzel menü:))

canım çok geçmiş olsunn

Sabah (11:45)
Yarım kase nesfit + süt

Öğle (14:15)
3 parça tavuk mangal (dünden)

Ara (15:30 civarları)
Damla sakızlı Türk kahvesi

Akşam (20:15)
Biraz tavuk kavurma
Salata
1 dilim ekmek
1 bardak çay

Suyum 1.5 litre
Leslie 4 fast mile
Yürüyüş (Ne kadar olduğunu bilmiyorum.)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…