Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

hakllısın canım kardeşim yiyiyodu bende ne zamandır reklamlarda görüyorum tadını merak ediyodum ama diyetteyim diyede gidip almıyodum.kardeşimde görünce bi parça yedim:KK17: 1 ısırık tamamını yemedim.ama çok güzelmişş :)))

eskiden her öğlen arasında fındıklı 3ü 1 arada ve bir laviva arada ıkı fırt da blue ice ne günlerdi o günlerr:KK55::KK55::KK55::KK55:

Eeebruuu eeebruu bi hafta sonum var hazir bebede yokken zibariom bende napim uyku bende kocaaaa bi problem hafta ici ortalama gunde maximum 5 saat uyuyabiliyorum kesinlikle tedaviye ihtiyacim var yillardir boyle bu uyuyamiyorum ve uyanamayorum:KK43:
Spor gayet iyi gidiyor da ben yine sisim anlamaddigim sekilde tartida gordugum rakam dudak ucuklatacak cinsten spor kilo yapar mi?
Menu diyetisyenin verdigi degil pazartesi baslicam daha da tartilmicam bu ney ya moralim bozuldu offf pofff

spor kesinlikle kilo aldıran bişey benim gittiğim salona incecik kadınalrda geliyordu dayanamayıp sormuştum siz niye geliyorsunuz diye onalrda doktor önerisiyle kilo almak için geliyordu:KK17::KK17:

Su siskinligim gecene kadar cilginlar gibi spor yapacam hem fasulye yedim bugun o da iyice sisirmeden beni icabina bakmam lazim.
30 dk sac boyamadan once 40 dk sacim boyali kosu yapacam.
Boya kosu dus bitsin doncem ben size opuyorum canlar.

koşu bandı mı alsam diye hep düşünüyorum bu ara kullanıyormusun düzenli birde nerden aldın?

sevmeme konusu yalanda değil çikolatayı çok sevmem gerçekten :))hiç bi zaman abartarak koca bi paket yediğimi bilmem.ahh ahh benim derdim pastalar kekler kurabiyeler onlarııı da sevmiyorummmmmmmmm tatları berbat yenecek gibi değiller:)

demeyin öle demeyin adını bile anmayın

ben hatırlamıyorum canım sadece ankarada yaşadığını biliyorum.gelsin sorarız tekrar:)

menü çok güzel olmuş.kaçamakta yok:nazar::KK9:

üniversitede ankara hatırladığım kadarıylan:))

ama fena şiştim canım ya regl dönemi resmen ayrı göbek çıkıyor orda bu cuma o tartı bana ne getirecek bakalım götürmeyeceği kesinde :KK17::KK17::18::18::18::18::KK50::KK50:

kahvaltı(10.00)

mamaliga 7-8 kaşık(mıhlama benzeri bir yemek)
yeşil çay

öğle(14.30)

6 çiğ köfte
bol marul,nane,maydanoz
büyük boy ayran
(çiğ köfteden yine vazgeçemedim)

akşam(18.00)

1 küçük kepçe minik köfteli sebze çorbası
1 küçük baget(derisiz)
karışık salata(yağsız)
yarım dilim tam buğday ekmeği
4 acı biber turşusu

gün içinde laviva çikolatanın çeyreğini yedim

2 litre su
2,5 saat yürüyüş(1 saati yüksek tempolu geri kalanı daha hafif tempolu)
60 yarım mekik-60 bacak hareketi-30 dambılla yanlara eğilme-30 dambılla kol hareketi

süper spor. :nazar:

hakllısın canım kardeşim yiyiyodu bende ne zamandır reklamlarda görüyorum tadını merak ediyodum ama diyetteyim diyede gidip almıyodum.kardeşimde görünce bi parça yedim:KK17: 1 ısırık tamamını yemedim.ama çok güzelmişş :)))

Laviva müthiş birşey ya. :KK70:

üniversitede ankara hatırladığım kadarıylan:))

ama fena şiştim canım ya regl dönemi resmen ayrı göbek çıkıyor orda bu cuma o tartı bana ne getirecek bakalım götürmeyeceği kesinde :KK17::KK17::18::18::18::18::KK50::KK50:

diyetini bozmaz bu şekilde devam edersen çok büyük bir fark çıkacağını sanmıyorum.ben de senin gibiyim karnım normalden daha şiş ama takma kafana nasıl olsa geçecek

kahvaltı(10.00)

yeşil çay

öğle(14.30)

6 çiğ köfte
bol marul,nane,maydanoz
büyük boy ayran

akşam(18.00)

1 küçük baget(derisiz)
karışık salata(yağsız)
4 acı biber turşusu

2 litre su
60 yarım mekik-60 bacak hareketi-30 dambılla yanlara eğilme-30 dambılla kol hareketi

mamaliga ne ki mıhlama peynir eritmesimiydi acaba yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum lavivayı da zaten fazlasıylan yakmışsındır çok hoş bi menü hatta akşam yemeği on numara 5 yıldız:))

spora saygım sonsuz önünde eğilirim maşallah Allah bozmasın inşalah:KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::nazar:

diyetini bozmaz bu şekilde devam edersen çok büyük bir fark çıkacağını sanmıyorum.ben de senin gibiyim karnım normalden daha şiş ama takma kafana nasıl olsa geçecek

işte o bozmama noktasında çok sabırlıyım da giderse fena gidecek yine o doymama günlerimi yaşıyorum eve bolca süt alayım da içerim en azından:))

mamaliga ne ki mıhlama peynir eritmesimiydi acaba yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum lavivayı da zaten fazlasıylan yakmışsındır çok hoş bi menü hatta akşam yemeği on numara 5 yıldız:))

spora saygım sonsuz önünde eğilirim maşallah Allah bozmasın inşalah:KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::nazar:

2,5 saat biraz fazla geldi eve geldiğimde ölüyordum :))bizim buralarda çok güzel yürüyüş parkları varmışta benim haberim yokmuş gez gez anlamadım zaman nasıl geçti :))

mıhlama mısır unu terayağ ve peynirle yapılıyor(eriyen kaşar peyniri tarzı peynir tam olarak adı nedir bilmiyorum)
bizimkiside mısır unuyla yapılıyor üzerine eritilmiş kaymak ve beyaz peynir koyuyoruz.kaymak tatlılarda kullanılandan biraz farklı yemeklik tarzda bir kaymak

ebru bana yazdığın şeyi okudum. bu hafta hiç kaçamak yok artık sana demişsin şimdi gördüm. gerçi demesen bile kaçamak hakkım yok zaten evet. Ben şu aralar çok dağıldım ve kaçamakların sonu gelmiyor. bu yüzden özzlleemm den rica ediyorum, özlemcim sen de beni bu hafta kaçamak konusunda denetle lütfen ve kaçamak yaptığımda karşılığında ceza ver. yoksa ben paçayı kurtaramıcam tek başıma. :KK50: Hatta senden bugünkü menüm için de yarına ceza istiyorum. kaçamak yaparsam dürüstçe yazacağım söz veriyorum. :KK34: sen istemezsen başka bir arkadaş da yapabilir bunu bana.

Sabah (10:45)
Sucuklu yumurta
Birkaç yudum çay
Yarımdan az simit
1 yeşil biber

Öğle (15:00 civarlarıdır herhalde)
Çiğköfte dürüm
Ayran

Bu arada dondurma yedim.
Daha sonra da çay içtim ve 2 de minicik kurabiye yedim.

Akşam (20:15)
Bol tavuk mangal
Salata
Biraz közlenmiş soğan
2 yk pirinç pilavı

2 litre su
Boool yürüyüş.

Son düzenleme:
ebru bana yazdığın şeyi okudum. bu hafta hiç kaçamak yok artık sana demişsin şimdi gördüm. gerçi demesen bile kaçamak hakkım yok zaten evet. Ben şu aralar çok dağıldım ve kaçamakların sonu gelmiyor. bu yüzden özzlleemm den rica ediyorum, özlemcim sen de beni bu hafta kaçamak konusunda denetle lütfen ve kaçamak yaptığımda karşılığında ceza ver. yoksa ben paçayı kurtaramıcam tek başıma. :KK50: Hatta senden bugünkü menüm için de yarına ceza istiyorum. kaçamak yaparsam dürüstçe yazacağım söz veriyorum. :KK34: sen istemezsen başka bir arkadaş da yapabilir bunu bana.

Sucuklu yumurta
Birkaç yudum çay
Yarımdan az simit
1 yeşil biber

Çiğköfte dürüm
Ayran

Bu arada dondurma yedim.

Bol tavuk mangal
Salata
Biraz közlenmiş soğan
2 yk pirinç pilavı

2 litre su
Boool yürüyüş.

canım seve seve kabul ederim yardımcı olursam çok sevinirim.
gözüme 3 tane kaçamak çarpıyo:KK20:çiğköfte lavaşsız olsaymış süpermiş,dondurma(çok masum görünüyor ama aslında oldukça kalorilidir özellikle soslu çikolatalı falansa),2 de kurabiye :KK47:

bunlar için sana ceza olarak 1 saat tempolu açık havada yürüyüş ya da dışarı çıkamazsan leslie ile 4 mile fast

işte o bozmama noktasında çok sabırlıyım da giderse fena gidecek yine o doymama günlerimi yaşıyorum eve bolca süt alayım da içerim en azından:))

sakın öyle şeyler yapma canım.aklına yemek geldiğinde başka şeylerle uğraş sakin ipin ucunu kaçırma sonra toparlanman zor olabilir hem 1-2 haftan boşa gider pişman olursun :KK43:

canım seve seve kabul ederim yardımcı olursam çok sevinirim.
gözüme 3 tane kaçamak çarpıyo:KK20:çiğköfte lavaşsız olsaymış süpermiş,dondurma(çok masum görünüyor ama aslında oldukça kalorilidir özellikle soslu çikolatalı falansa),2 de kurabiye :KK47:

bunlar için sana ceza olarak 1 saat tempolu açık havada yürüyüş ya da dışarı çıkamazsan leslie ile 4 mile fast

evet dondurmada çikolata sosu vardı. yarın 2 spor için de uygunum. arkadaşımla buluşucam. yürürüz zaten baya. o zaman ben 4 fast mile yapayım. üstüne de arkadaşla yürüyüş yaparım ikisini de yapmış olurum. leslie yi paylaşsana bir daha başlıkta sende linki falan varsa. bu arada yardımcı olmayı kabul ettiğin için teşekkür ederim. :KK34:

evet dondurmada çikolata sosu vardı. yarın 2 spor için de uygunum. arkadaşımla buluşucam. yürürüz zaten baya. o zaman ben 4 fast mile yapayım. üstüne de arkadaşla yürüyüş yaparım ikisini de yapmış olurum. leslie yi paylaşsana bir daha başlıkta sende linki falan varsa. bu arada yardımcı olmayı kabul ettiğin için teşekkür ederim. :KK34:

rica ederim canım tabiki yardımcı olurum:))
https://www.youtube.com/watch?v=CoN_rvyeG0Y

bugunku menum
06:30
1 kk kadar fırında yesllikli mucver
1 yk domatesli yumurta
2 zeytin
1 fincan cay

09:30
1 yk domatesli yumurta
1 tatli kasigi tahinli bal
Az peynir
2 zeytin
1 dilim ekmek
1 fincan cay

13:30
1 kase nesfit+sut

15:00
Bir kac tane badem,fındık

18:00
Izgara tavuk
Sogan salatası
2 dilim ekmek
500ml ayran

400ml yesil cay
3L su
1 sade turk kahvesi

:KK8:spor:KK8:
07:10 50 dk tempolu+30dk yavas sahilde yuruyus

14:00 60 mekik,30 yanlara egilme,30 squat

bugunku menum
06:30
1 yk domatesli yumurta
2 zeytin
1 fincan cay

09:30
1 yk domatesli yumurta
1 tatli kasigi tahinli bal
Az peynir
2 zeytin
1 dilim ekmek
1 fincan cay

13:30
1 kase nesfit+sut

15:00
Bir kac tane badem,fındık

18:00
Izgara tavuk
Sogan salatası
2 dilim ekmek
500ml ayran

400ml yesil cay
3L su
1 sade turk kahvesi

:KK8:spor:KK8:
07:10 50 dk tempolu+30dk yavas sahilde yuruyus

14:00 60 mekik,30 yanlara egilme,30 squat

:KK9::KK9::KK9::KK9::nazar:

iyi aksamlar kızlar nasilsinz? Herkes benim olmadigim saatte gelmis buraya.takipteydim ama cevap yazamadim.:))

Sucuklu yumurta
Birkaç yudum çay
Yarımdan az simit
1 yeşil biber

Çiğköfte dürüm
Ayran

Bu arada dondurma yedim.

Bol tavuk mangal
Salata
Biraz közlenmiş soğan
2 yk pirinç pilavı

2 litre su
Boool yürüyüş.
Aman ozkemcim dikkat etlt bu sekilde devam etme cnm.:KK42:
kahvaltı
2 dilim çavdar ekmek
Aa2 kaşık kadar kıymalı yumurta
domates
beyaz çay

ara
2 hurma

öğlen
yarım çipura
salata

ara
1 portakal
çeyrek ceviz

akşam
haşlanmış et
yoğurt

2 litreye yakın su içtim çok haraketli bi gün değildi malasef
:nazar:tebrikler cnm afiyet olsun..

özlemcim senin mesaj eksik görünüyor farkettin mi
evet cnm fırsatim olnadi duzrltmeye.tam yazmistm eksik cikmis.:KK1:
eskiden her öğlen arasında fındıklı 3ü 1 arada ve bir laviva arada ıkı fırt da blue ice ne günlerdi o günlerr:KK55::KK55::KK55::KK55:

spor kesinlikle kilo aldıran bişey benim gittiğim salona incecik kadınalrda geliyordu dayanamayıp sormuştum siz niye geliyorsunuz diye onalrda doktor önerisiyle kilo almak için geliyordu:KK17::KK17:

koşu bandı mı alsam diye hep düşünüyorum bu ara kullanıyormusun düzenli birde nerden aldın?

demeyin öle demeyin adını bile anmayın
Cnm sporu zayif sisman farketmeksizin herkesn yapmasi lazim.
Onlar daha kalorili beslenerek cirkin bir sekilde kilo olmasin diye spor yapiyorlardir.hem kondisyonlari guclenir.
Mesela kardesim cok zayif benim gibi spor yapamaz:KK52:
Bizde surekli spor yapsaydik kilo alirdik belki ama vucudumuz sekilsiz olmazdi boyle..:KK5:
kahvaltı(10.00)

yeşil çay

öğle(14.30)

6 çiğ köfte
bol marul,nane,maydanoz
büyük boy ayran

akşam(18.00)

1 küçük baget(derisiz)
karışık salata(yağsız)
4 acı biber turşusu

2 litre su
Cnm hatan belli ama abartmamissin cikolatayi.arada cok az yiyip nevsimizi koreltmemiz lazim aslinda.:KK52:
Insallah ozlem ya 6 kilo cok iyi darisi bana:) fox fitness markasi idare ediyor.su titresimli aleti var seninkinde varmiydi ise yariyormu acaba
Ekrani ayni ondan o marka sandim.bende yok cnm ondan.ayri kemerim var ama pek kullanmadim.bele takilandand.
Hadi bakalım sporda eklenince bu hafta senin için çok iyi olacak. Ölçüleri de unutmaman iyi olmuş. Ama bende pek bir fark yok. Bakalım haftaya spordan sonra nasıl olacağım.

Hiç binme canım bisiklete. Onun yerine yürü hatta koş daha iyi. Bisiklet gerçekten basen yapıyor. Yıllarca baseni olmayan benim şuan basenlerim var. Çok kötü çokk :KK52:

Menün helva dışında gayet güzel. Sporların harika yalnız sakın haa sakın dambıllarla çalışma sonra kolların çok çirkin olur. Şuan kilon çok olduğu için sadec.normal hareketler yap. Dambıllara zayıfladıktan sonra geçersin. Birde 1 poşet yeşil çayı için 400 ml su çok fazla. En fazla 200-250 ml su ile iç ki etkisi daha iyi olsun. Birde ekmeği ne ekmeği onu da yaz canım bidahaki sefere. Senin menüleri özellikle denetleyeceğim ki nerde yanlış yaptığını anlayalım. :KK34:

Sen şimdilik sakın pilates felan yapayım deme Havva çünkü direkt kas yaparsın. Önce ideal kilona yaklaş. Arkasından benim i. Zumba yapabilirsin, leslie ile yürüyebilirsin. Ama dediğim gibi kas yapacak bütün sporlardan uzak durun. Yoksa vücudunuzun şekli değişir.
Havva' cım toplamdaki hurma miktarın çok olmuş. 3 yk kabuklu demişsin onu anlamadım :44: Onun haricinde kurabiye ve kola hiç ama hiç bulgur pilavının hiç bir sakıncası yok. Yiyebilirsin ama çarşamba ve perşembe günleri yememeye özen göster ki cumaya tartıda kötü sonuç alma çünkü şişkinlik yapıyor. Akşam yediğin pilavın adını yazmamışsın? Suyun çok az olmuş. Senin kilonda birisinin en az 3 lt içmesi lazım unutma sakın bunu. Şuan takımda en hızlı ve iyi kilo verebilecek kişilerdensin. Kilon fazla olduğu için daha hızlı gidecek. Bunun keyfini çıkart ve her hafta en az 2 kilo vermeyi hedefle. Menülerin genel itibariyle güzel gidiyor. Sadece o bir ısırık dediğin bir yudum dediğim kötü yiyeceklerden uzak dur. Senin bu kiloya gelmendeki en büyük sebep onlar. Kendini düşün artık zarar verme vücuduna :KK34:
3 gundur beyaz ekmk yiyorum cnm.cavdari aldigim yer biraz medafelu ihmal ettim acikcasi. Yesil cayai oyle yapicam.

Kızlar yarından itibaren yeni bir haftaya başlıyoruz. Ve eski uygulamalara yeniden dönüyoruz. Yarından itibaren herkes günlük mesajlarını sayıp gün sonundaki en son mesajında yazıyor, şu kadar mesajım var diye. Ayrıca menüleri ne kadar kötü olursa olsun yazıyorsunuz. Çünkü artık bir lokma bile olsa bütün kaçamaklara ekstra ceza vereceğim. Günlük paylaşım sayısı en az olan kişiyede (5 den az olmayacak, 5 mesaj kuralını da hatırlatayım) ayrıca ceza vereceğim. Mesajı okuduğunuza dair beğenerek geri bildirim yapın lütfen. Kimin okuyup kimin okumadığını da o şekilde kontrol edeceğim. Umarım anlaşılmıştır. Anlamadığınız bir yer varsa sorabilirsiniz. :KK34:[COLOR]

Tamam cnm anlasildi..:KK52:

Son düzenleme:
Kizlar gün boyu hastanedeydim moralim cok kötü. Menüm berbat. Insallah durumu yarin kurzaririm ama yani sira birden sistim sanki kilom birden yükseldi ve düsmüyor. Insallah yarin güzel bir gün olur benim icin ve hepimiz icin

X