Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

eskiden her öğlen arasında fındıklı 3ü 1 arada ve bir laviva arada ıkı fırt da blue ice ne günlerdi o günlerr

spor kesinlikle kilo aldıran bişey benim gittiğim salona incecik kadınalrda geliyordu dayanamayıp sormuştum siz niye geliyorsunuz diye onalrda doktor önerisiyle kilo almak için geliyordu

Su siskinligim gecene kadar cilginlar gibi spor yapacam hem fasulye yedim bugun o da iyice sisirmeden beni icabina bakmam lazim.
30 dk sac boyamadan once 40 dk sacim boyali kosu yapacam.
Boya kosu dus bitsin doncem ben size opuyorum canlar.

koşu bandı mı alsam diye hep düşünüyorum bu ara kullanıyormusun düzenli birde nerden aldın?

demeyin öle demeyin adını bile anmayın

ben hatırlamıyorum canım sadece ankarada yaşadığını biliyorum.gelsin sorarız tekrar:)

menü çok güzel olmuş.kaçamakta yok

üniversitede ankara hatırladığım kadarıylan:))

ama fena şiştim canım ya regl dönemi resmen ayrı göbek çıkıyor orda bu cuma o tartı bana ne getirecek bakalım götürmeyeceği kesinde :18::18::18::18:

süper spor.

Laviva müthiş birşey ya.

diyetini bozmaz bu şekilde devam edersen çok büyük bir fark çıkacağını sanmıyorum.ben de senin gibiyim karnım normalden daha şiş ama takma kafana nasıl olsa geçecek

mamaliga ne ki mıhlama peynir eritmesimiydi acaba yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum lavivayı da zaten fazlasıylan yakmışsındır çok hoş bi menü hatta akşam yemeği on numara 5 yıldız:))

spora saygım sonsuz önünde eğilirim maşallah Allah bozmasın inşalah

diyetini bozmaz bu şekilde devam edersen çok büyük bir fark çıkacağını sanmıyorum.ben de senin gibiyim karnım normalden daha şiş ama takma kafana nasıl olsa geçecek

işte o bozmama noktasında çok sabırlıyım da giderse fena gidecek yine o doymama günlerimi yaşıyorum eve bolca süt alayım da içerim en azından:))

2,5 saat biraz fazla geldi eve geldiğimde ölüyordum :))bizim buralarda çok güzel yürüyüş parkları varmışta benim haberim yokmuş gez gez anlamadım zaman nasıl geçti :))

mıhlama mısır unu terayağ ve peynirle yapılıyor(eriyen kaşar peyniri tarzı peynir tam olarak adı nedir bilmiyorum)
bizimkiside mısır unuyla yapılıyor üzerine eritilmiş kaymak ve beyaz peynir koyuyoruz.kaymak tatlılarda kullanılandan biraz farklı yemeklik tarzda bir kaymak

ebru bana yazdığın şeyi okudum. bu hafta hiç kaçamak yok artık sana demişsin şimdi gördüm. gerçi demesen bile kaçamak hakkım yok zaten evet. Ben şu aralar çok dağıldım ve kaçamakların sonu gelmiyor. bu yüzden özzlleemm den rica ediyorum, özlemcim sen de beni bu hafta kaçamak konusunda denetle lütfen ve kaçamak yaptığımda karşılığında ceza ver. yoksa ben paçayı kurtaramıcam tek başıma. Hatta senden bugünkü menüm için de yarına ceza istiyorum. kaçamak yaparsam dürüstçe yazacağım söz veriyorum. sen istemezsen başka bir arkadaş da yapabilir bunu bana.

Sabah (10:45)
Sucuklu yumurta
Birkaç yudum çay
Yarımdan az simit
1 yeşil biber

Öğle (15:00 civarlarıdır herhalde)
Çiğköfte dürüm
Ayran

Bu arada dondurma yedim.
Daha sonra da çay içtim ve 2 de minicik kurabiye yedim.

Akşam (20:15)
Bol tavuk mangal
Salata
Biraz közlenmiş soğan
2 yk pirinç pilavı

2 litre su
Boool yürüyüş.

Son düzenleme:

canım seve seve kabul ederim yardımcı olursam çok sevinirim.
gözüme 3 tane kaçamak çarpıyoçiğköfte lavaşsız olsaymış süpermiş,dondurma(çok masum görünüyor ama aslında oldukça kalorilidir özellikle soslu çikolatalı falansa),2 de kurabiye

bunlar için sana ceza olarak 1 saat tempolu açık havada yürüyüş ya da dışarı çıkamazsan leslie ile 4 mile fast

işte o bozmama noktasında çok sabırlıyım da giderse fena gidecek yine o doymama günlerimi yaşıyorum eve bolca süt alayım da içerim en azından:))

sakın öyle şeyler yapma canım.aklına yemek geldiğinde başka şeylerle uğraş sakin ipin ucunu kaçırma sonra toparlanman zor olabilir hem 1-2 haftan boşa gider pişman olursun

evet dondurmada çikolata sosu vardı. yarın 2 spor için de uygunum. arkadaşımla buluşucam. yürürüz zaten baya. o zaman ben 4 fast mile yapayım. üstüne de arkadaşla yürüyüş yaparım ikisini de yapmış olurum. leslie yi paylaşsana bir daha başlıkta sende linki falan varsa. bu arada yardımcı olmayı kabul ettiğin için teşekkür ederim.

rica ederim canım tabiki yardımcı olurum:))
https://www.youtube.com/watch?v=CoN_rvyeG0Y

bugunku menum
06:30
1 kk kadar fırında yesllikli mucver
1 yk domatesli yumurta
2 zeytin
1 fincan cay

09:30
1 kk kadar fırında yesllikli mucver
1 yk domatesli yumurta
1 tatli kasigi tahinli bal
Az peynir
2 zeytin
1 dilim ekmek
1 fincan cay

13:30
1 kase nesfit+sut

15:00
Bir kac tane badem,fındık

18:00
Izgara tavuk
Sogan salatası
2 dilim ekmek
500ml ayran

400ml yesil cay
3L su
1 sade turk kahvesi

spor
07:10 50 dk tempolu+30dk yavas sahilde yuruyus

14:00 60 mekik,30 yanlara egilme,30 squat

iyi aksamlar kızlar nasilsinz? Herkes benim olmadigim saatte gelmis buraya.takipteydim ama cevap yazamadim.:))

Aman ozkemcim dikkat etlt bu sekilde devam etme cnm.
tebrikler cnm afiyet olsun..

özlemcim senin mesaj eksik görünüyor farkettin mi
evet cnm fırsatim olnadi duzrltmeye.tam yazmistm eksik cikmis.
Cnm sporu zayif sisman farketmeksizin herkesn yapmasi lazim.
Onlar daha kalorili beslenerek cirkin bir sekilde kilo olmasin diye spor yapiyorlardir.hem kondisyonlari guclenir.
Mesela kardesim cok zayif benim gibi spor yapamaz
Bizde surekli spor yapsaydik kilo alirdik belki ama vucudumuz sekilsiz olmazdi boyle..
Cnm hatan belli ama abartmamissin cikolatayi.arada cok az yiyip nevsimizi koreltmemiz lazim aslinda.
Insallah ozlem ya 6 kilo cok iyi darisi bana:) fox fitness markasi idare ediyor.su titresimli aleti var seninkinde varmiydi ise yariyormu acaba
Ekrani ayni ondan o marka sandim.bende yok cnm ondan.ayri kemerim var ama pek kullanmadim.bele takilandand.
3 gundur beyaz ekmk yiyorum cnm.cavdari aldigim yer biraz medafelu ihmal ettim acikcasi. Yesil cayai oyle yapicam.

Tamam cnm anlasildi..

Son düzenleme:
Kizlar gün boyu hastanedeydim moralim cok kötü. Menüm berbat. Insallah durumu yarin kurzaririm ama yani sira birden sistim sanki kilom birden yükseldi ve düsmüyor. Insallah yarin güzel bir gün olur benim icin ve hepimiz icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…