Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Sgl cnm evde bir kaza gecirdi hastanede yatiyor

Dün bütün gün hastanedeydim sobra aksama döndük misafir vardi. Menüm berbat oldu ama yapabilecegim ancak o kadardi
Canim cok gecmis olsun Allah acil sifalar versin.

gunaydin kizlar.. Gunaydin burcu..
Funda'cim kacta yurudun? Zamanla hizini cogaltirsin hem daha cok etkili olur.

5 ile 6 arasi yurudum ilk gun icin iyi aslinda bugun heryerim agriyoinsallah canim onemli olan sureklilik insallah devam eder bu sekilde.

5 ile 6 arasi yurudum ilk gun icin iyi aslinda bugun heryerim agriyoinsallah canim onemli olan sureklilik insallah devam eder bu sekilde.
3te 4 te yuruuduguny sandim. ondn sordum.
fundacim bir alis yurumedigin gun pismanlik duyacaksın.ilk alindigi zaman bir ayda 6 kilo vermistim.dynamic mi markasi?

3te 4 te yuruuduguny sandim. ondn sordum.
fundacim bir alis yurumedigin gun pismanlik duyacaksın.ilk alindigi zaman bir ayda 6 kilo vermistim.dynamic mi markasi?

Insallah ozlem ya 6 kilo cok iyi darisi bana:) fox fitness markasi idare ediyor.su titresimli aleti var seninkinde varmiydi ise yariyormu acaba

Tamam canim bugun 35le baslimda arttirrim ben onu diyetisyende yuruyus dedi bsikletten korktum valla basen bende de fazla.olcumede bi hafta var 28 30 arasi verilmis olculer bakalim kim ne kadar inceldi.
Hadi bakalım sporda eklenince bu hafta senin için çok iyi olacak. Ölçüleri de unutmaman iyi olmuş. Ama bende pek bir fark yok. Bakalım haftaya spordan sonra nasıl olacağım.

Sende benim gibisin cnm. bendede uzun bir sure yatti aletler. evli.oldugunu.bilmiyordum )

Hic binmeyim mi acaba bisiklete:44:
Hiç binme canım bisiklete. Onun yerine yürü hatta koş daha iyi. Bisiklet gerçekten basen yapıyor. Yıllarca baseni olmayan benim şuan basenlerim var. Çok kötü çokk

Menün helva dışında gayet güzel. Sporların harika yalnız sakın haa sakın dambıllarla çalışma sonra kolların çok çirkin olur. Şuan kilon çok olduğu için sadece normal hareketler yap. Dambıllara zayıfladıktan sonra geçersin. Birde 1 poşet yeşil çayı için 400 ml su çok fazla. En fazla 200-250 ml su ile iç ki etkisi daha iyi olsun. Birde ekmeği ne ekmeği onu da yaz canım bidahaki sefere. Senin menüleri özellikle denetleyeceğim ki nerde yanlış yaptığını anlayalım.

Sen şimdilik sakın pilates felan yapayım deme Havva çünkü direkt kas yaparsın. Önce ideal kilona yaklaş. Arkasından benim gibi sıkılaşabilmek için pilatese başla. Sizin şuan yapmanız gereken tek spor tempolu yürüyüş. Ya da kardio hareketleri. Zumba yapabilirsin, leslie ile yürüyebilirsin. Ama dediğim gibi kas yapacak bütün sporlardan uzak durun. Yoksa vücudunuzun şekli değişir. İlerde de bu hiç hoşunuza gitmez.

Özlem' cim menün genel olarak güzel görünüyor. Yediğin pilav ne pilavıydı? Birde su çok az olmuş. Mutlaka en az iki litre su olması lazım.

Havva' cım toplamdaki hurma miktarın çok olmuş. 3 yk kabuklu demişsin onu anlamadım :44: Onun haricinde kurabiye ve kola hiç ama hiç olmamış. Ayrıca bulgur pilavının hiç bir sakıncası yok. Yiyebilirsin ama çarşamba ve perşembe günleri yememeye özen göster ki cumaya tartıda kötü sonuç alma çünkü şişkinlik yapıyor. Akşam yediğin pilavın adını yazmamışsın? Suyun çok az olmuş. Senin kilonda birisinin en az 3 lt içmesi lazım unutma sakın bunu. Şuan takımda en hızlı ve iyi kilo verebilecek kişilerdensin. Kilon fazla olduğu için daha hızlı gidecek. Bunun keyfini çıkart ve her hafta en az 2 kilo vermeyi hedefle. Menülerin genel itibariyle güzel gidiyor. Sadece o bir ısırık dediğin bir yudum dediğim kötü yiyeceklerden uzak dur. Senin bu kiloya gelmendeki en büyük sebep onlar. Kendini düşün artık zarar verme vücuduna

Menün çok kötü olmuş canım. Şimdi cumaya kadar bunu eriteceğim diye uğraşacaksın. Yani hedefine daha az yaklaşmış olacaksın. Bu hafta sana başka kaçamak yasak. Bu son olsun. Bir ileri iki geri yapma. O 100 gramı vermek için bile ne kadar uğraşıyoruz. Kaçamak yaparken bunları aklından çıkarma olur mu?

Kocaman kocaman tebrik ediyorum seni. Sporun harika olmuş. Devamını bekliyoruz

Menün idare eder ama iki öğün olması kötü olmuş. Menü yazarken yanlarına öğün saatlerini de yazarsan eğer sevinirim. Bunların haricinde her şey güzel. Bu arada bu diyetisyenin verdiği liste değil dimi? Bu arada spor için tebrik ederim. Kocaman bir aferin benden sana

Ehehee az once uyandim ki tunaydin herkeseee:)
Fundaaaaaaaaaaa az daha yatsaydın erken kalkmışsın Diyette en önemli şeylerden bir tanesi de uyku düzeni ve uyku saatleri. Dikkat et lütfen. Sağlıklı yaşamak içinde gerekli bu.

Çok güzel yürümüşsün. Devamının da gelmesi gerekiyor çünkü takip edeceğim senin sporlarını ona göre.

anladım canım platesede başlamıyorum o zmn lesieye ve yürüyüş
hac hurması farkındayım çook fazla oldu :18::18:
1 aydır hiç içmemiştim eskiden mutlaka 1 teneke kutu içiyordum sadece görünce 1 yudum aldım ama olmayacak bir daha
kabuklu taze fasülye doğranıp kurutuluyor mevsiminde kışında haşalayıp soğanla kavruluyor güzel de oluyor zararlı olmadığını düşündüm

Kızlar yarından itibaren yeni bir haftaya başlıyoruz. Ve eski uygulamalara yeniden dönüyoruz. Yarından itibaren herkes günlük mesajlarını sayıp gün sonundaki en son mesajında yazıyor, şu kadar mesajım var diye. Ayrıca menüleri ne kadar kötü olursa olsun yazıyorsunuz. Çünkü artık bir lokma bile olsa bütün kaçamaklara ekstra ceza vereceğim. Günlük paylaşım sayısı en az olan kişiyede (5 den az olmayacak, 5 mesaj kuralını da hatırlatayım) ayrıca ceza vereceğim. Mesajı okuduğunuza dair beğenerek geri bildirim yapın lütfen. Kimin okuyup kimin okumadığını da o şekilde kontrol edeceğim. Umarım anlaşılmıştır. Anlamadığınız bir yer varsa sorabilirsiniz.

Fasulyenin bir zararı yok canım. Sadece menünde kabuklu yazıyor. Kabuklu ne demek onu anlamadığım için sordum. Zararı yok yani yiyebilirsin. Ayrıca bende çok severim. Yumurtayla kavurup yeriz bizde.

Pilav ne pilavıydı?

Fasulyenin bir zararı yok canım. Sadece menünde kabuklu yazıyor. Kabuklu ne demek onu anlamadığım için sordum. Zararı yok yani yiyebilirsin. Ayrıca bende çok severim. Yumurtayla kavurup yeriz bizde.

annemde soğanla yapıyor zeytinyağlı

yumurtalı nasıl oluyor bilmiyorum hiç denemdim

Pilav ne pilavıydı?

bulgurdu zaten artık prinç pilabını görünce cıss deyip kaçıyorum

annemde soğanla yapıyor zeytinyağlı

yumurtalı nasıl oluyor bilmiyorum hiç denemdim

bulgurdu zaten artık prinç pilabını görünce cıss deyip kaçıyorum
Aynı şekilde önce soğanı kavuruyorum. Sonra birazcık salça koyuyorum. (Annem salçasız yapar) Arkasından haşlanmış fasulyeleri içine atıp birlikte bir süre kavuruyorum. En sonunda da üzerine yumurta kırıp onunla da karıştırıp kavuruyorum. Güzel oluyor. Dene bakalım bir gün belki seversin.

Pilav içinde yanında mutlaka belirt ne pilavı olduğunu. Birde aynı durum ekmekte de geçerli. Çünkü bilemiyoruz siz yazmayınca ne olduğunu.

mesaj yazarken bir sürü alıntıyı tek mesajla cevaplıyoruz ya onları nasıl saycaz?

yumurtalı ıspanak gibi oluyor sanırım yumurtayı yemeklerde pek sevmiyorum ama denerim mutlaka :))
tam buğday yada çavdar alıyorum ekmeği kanım düşüyor sürekli ilaç da kullanıyorum zaten kepekli yemiyorum o yüzden kepek kanı düşürüyor diye biliyorum

mesaj yazarken bir sürü alıntıyı tek mesajla cevaplıyoruz ya onları nasıl saycaz?
Alıntıları saymayacaksın canım. Mesela benim bu mesajım bir mesaj olarak sayılacak. Ama ben senin iki mesajına cevap vermiş oluyorum. Bir mesajda istersen 10 tane alıntı yap o mesaj bir mesaj demektir. Onu da yukarda nickin yazan yere tıklayıp profilinden sayabilirsin. Yapamazsan detaylı anlatırız sana. Eskiler biliyor saymayı. Sen gelmeden önce sayıyorduk. Sonra ben gelemeyince yine sayılmaz oldu. Ama paylaşım sayısı önemli. Takımda paylaşım ne kadar artarsa motivasyon o kadar çok artıyor.

Ekmek konusunda haklısın. En sağlıklısı tam buğday ve çavdar. Ara ara değiştirerek tüketmek gerekiyor.

pirinç pilavıydı yememeye çalışıyorum ama arada kaçıyorum işte (

bu hafta çok az kilo verdiğim için bende ceza istedim.Özlem(alsimi) ile anlaştık beni takip edecek.yüzme ve salona gitmediğim günler yürüyüş ve verdiği hareketleri yapıcam.birinin takip ediiyor olması beni çok iyi motive etti yapmazsam içim rahat etmiyor .

canım sen ne iş yapıyorsun?

pirinç pilavıydı yememeye çalışıyorum ama arada kaçıyorum işte (

ben pilav görünce kaçamak olmasın diye kaçıyorum artık:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…