Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Sabah (11:45)
Yarım kase nesfit + süt

15:20
1 bardak çay
Yarım fincan kek (kaçamak 1)

17:00
Sade maden suyu

18:00 Civarları
2 top dondurma (kaçamak 2)

Akşam (20:30)
3 köfte
Salata
1 dilim kadar ekmek
Yarım bardak çay
------
Akşam yemeğinden az önce birkaç lokma dünden artan tavuktan kemirdim. Çok çok azdı.

Suyum çok değil bugün. Yatana kadar içmeye devam edicem.
Bol bol yürüdük arkadaşımla.
Kacamaklar disinda guzel cnm neden gec yemissin sabah?

dondurma için masum diyorlar genelde ama bilemedim şimdi düşününce baklava yemekten iyidir
yarım fincan kek nasıl oldu anlamadım
bu gün herkes de azcık diyerek yemiş bişeyler :KK17::KK17:
akşam yemeğide biraz geç olmuş sankim

dondurmanın masumluğu hakkında bir bilgim yok. :26: fincan kek de şu:

$fincan kek.jpg

bunun yarısını falan yedim. hepsini yemedim. yarısından bir iki lokma fazla da olabilir.
Kacamaklar disinda guzel cnm ama neden gec kahvalti yapiyoedun?:44:

kızlar tatilde olunca evde de tek olunca uyanamıyorum maalesef ve o yüzden kahvaltım geç oluyor. ama ona göre de geç yatıyorum zaten. :KK31: uyanabilmek için uğraşıyorum ama o anda uykum ağır basıyor. :KK50:

leslie ile 1 mil yürüdüm (20 dk).yorgunluktan anca bunu yapabildim ısınmadan da hareket yapmak istemedim.
60 yarım mekik-60 bacak hareketi-30 dambıl ile yanlara eğilme-30 dambılla kol hareketi
özlemcim senin takip ediyor olman iyi geldi başka zaman olsa yorgunum boşver derdim ama hesap vericem diye yaptım :)))
yarım litre daha su içtim

Son düzenleme:
leslie ile 1 mil yürüdüm (20 dk).yorgunluktan anca bunu yapabildim ısınmadan da hareket yapmak istemedim.
60 yarım mekik-60 bacak hareketi-30 dambıl ile yanlara eğilme-30 dambılla kol hareketi
özlemcim senin takip ediyor olman iyi geldi başka zaman olsa yorgunum boşver derdim ama hesap vericem diye yaptım :)))

tebrik ediyorum canım. :KK9: süpersin. :KK16:

özlemcim 60 bacak hareketi dediğin dün sana resmini verdiğim hareket mi? :44:

Kizlarr ancak gelebildim baya gec kalktim o yuzden ogle yemegi yemedim
Sabah ogle
1 yumurta haslanmis
1 dilim pwynir
Domates salatalik biber
Bol maydonoz limonlu
2 fincan yesil cay
1 fincan turk kahvesi
Aksam
Biraz tavuk
1 kase maydonoz salatasi
2 dilim turp
3 4 aci tursu biber
2 bardak ayran
1 fincan beyaz cay
1.5 lt su daha icicem uyanigim 1.2 saat
veee sporum geliyorr varan 1 !!!!!

Eklentiler

• $20140222_231427.jpg
    $20140222_231427.jpg
    24,1 KB · Görüntüleme: 25
Huu kızlarr.. Nerdesiniz? Yürüyüsümü yaptım, görümcemde kahvaltı ettim.su cezamin 1 litresi tamam,eve gidincede özzlemmin spor cezasını yapicamm.:KK8:
Niye uyuyamadın cnm.dugun stresi falanmi?:-/ stresten olmustur sivilcede..

yok kuzucum ya daha çok okulun stresi sanırım

Ayy bende yapmak isterim dogal maskelerden yoksa alerji okuyorum hemen

canım http://www.kadinlarkulubu.com/porta...ilce-ve-lekeler-icin-havuc-maskesi-52595.html

bunu denemeyi düşünüom cnm

Kizlar soklardayim dün cok hafif yememe ragmen bugün 66kg ciktim. Bu mümkünmü ya aksam 66.2kgdim , dün sabah 65.5kgdim resmen bu ne bicim kilo böyle ya. Iki katindan fazla arti oldum yA.

Hedefim
64.9kg haftaya insallah verebilirim

ödemdir canım yeşilçay iç

kızlar selam anca geldim dus aş giyin filan derken işte öle şimdide cumba yatak iyi geceler :KK3:

gunaydin kizlar.. Gunaydin burcu..
Funda'cim kacta yurudun? Zamanla hizini cogaltirsin hem daha cok etkili olur.:KK16::KK8:

Son düzenleme:
olur tabi ki canım yeterki 45 dk ayır spor için:))

ben olsam bende uyurum prensesin yanında

şuan tam hatırlmaıyorum yoğurtlı zeytinyağlı yuımurta sarılı bi maske vardı o hemen kurutuyor sivilceyi sen çok stres oldun bu ara hep ondan oluyor bu

benim hatırladığım çoktu sanki:p börek işte cnm kaçamak hepsi:p

canım geçmiş olsun nesi var y,ğenin?

inşalalh verirsin canım yeşil çay iç az yemek zayıflatmıyor malasef kuru kayısı falan yesen yoğurt kürü yap o da güzel mutlaka dene bence yoğurt kürünü yağ yakıcı da etkisi var

platese bende başlıcam en iyisi o hem tüm kaslar çalışıyor hemde kasa gitmiyor aslında en iyi spor yüzmeymiş ama imkanlar el vermiyor pek yeşil çay iç bol bol birde bol su ödem için bire bir

bende eliptik alıcaktım alma dediler basen yapıyormuş direk en iyisi yürümek ben platese başlıyayım diyorum set alcam bu hafta

kaçamak yok demiştik:KK17:

Sgl cnm evde bir kaza gecirdi hastanede yatiyor :KK43:

Dün bütün gün hastanedeydim sobra aksama döndük misafir vardi. Menüm berbat oldu ama yapabilecegim ancak o kadardi

X